Kdo rád cestuje a poznává krásy za hranicemi naší republiky, tak by měl na svůj seznam navštívených zemí připsat Rusko.

Jeho krása má mnoho podob a je čím se zde kochat. Především milovníci architektonických staveb si přijdou na své. Mohou obdivovat množství pravoslavných chrámů. Rozhodně za návštěvu stojí známý Kreml. Jsou místa, která upoutají svojí zástavbou, například budovy univerzit a moderních staveb. Na své si ale přijdou i rybáři, které zajisté budou lákat staré, původní rybářské osady.

vízum do ruska

Život na venkově je odlišný od městského života

Rusko má více podob, než si jen můžeme představit. Venkov na nás mnohdy dýchne chudobou a na druhou stranu pohostinstvím. Lidé jsou zde velmi otevření a známí svojí národní kuchyní. Tak můžeme ochutnat známé pirohy v různých podobách, šašliky nebo bliny, to je pochutina podobná našim palačinkám.

Příroda má mnoho podob

Jsou místa a zákoutí, která poskytnou prostor pro romantickou vycházku. Především zeleň, která je udržovaná, nabízí pohled na množství potůčků a řek, které zde protékají. Lze využít i možnosti wellness pobytu. Na druhou stranu ne každý je romantik, tudíž mu bude vyhovovat drsné prostředí Kamčatky nebo Kavkazu.

Má to jeden háček

Vycestovat do Ruska se skutečně nedá ze dne na den. Na to, abychom si zde mohli užít bezproblémovou dovolenou, potřebujeme ruské vízum. A to má svá určitá pravidla. V první řadě se musíme vydat na jeden ze tří konzulátů. Takže nás čeká nejprve výlet do Prahy, Brna nebo Karlových Varů. K tomu potřebujeme určité doklady a také pořádnou dávku trpělivosti. Hlavně je potřeba zkontrolovat, zda je platnost pasu dostatečně dlouhá. Platnost musí totiž platit ještě 6 měsíců po návratu zpět domů. Dále bude třeba uzavřené cestovní pojištění a také zajištěné ubytování, případně se k tomu může vyjádřit i cestovní kancelář, pokud jsme se rozhodli vycestovat pod jejím vedením.

Abychom mohli odjet do Ruska, potřebujeme ruské vízum

Vízum, které bude odpovídat našim potřebám. K tomu potřebujeme pozvání. Lze požádat o různé druhy víza. Nejčastější je turistické vízum, pracovní vízum, studijní vízum, služební vízum, ale i vízum pro děti. Zkrátka každý člen rodiny musí mít své platné ruské vízum. Papírování a vyřizování, toho je před námi poměrně dost, a tak je možná lepší zvážit jinou variantu.

Tým, na který se obrátíme, má dlouhodobé zkušenosti a ví, jak nejrychleji vše zařídit k naší spokojenosti, a my vlastně vše vyřídíme jednoduše z pohodlí svého domova.
Platné ruské vízum nám donese zaměstnanec pošty a již nám nic nebude bránit v odjezdu.

4 komentáře u „Vyřiďte si ruské vízum a vydejte se do Ruska“

 1. veruska napsal:

  V Rusku je určitě krásně, mě to tam ale nikdy nelákalo.

 2. lgku990 napsal:

  Jako dítě školou povinné jsem byl v nynějším Rusku, dříve Sovětský svaz, líbilo se mi tam, i když jako děcko jsem to vše vnímal trošku jinak.

 3. Rojak napsal:

  Rusko má krásné památky, ale když chcete do Ruska, tak se stačí podívat do Karlových Varů a jste pomalu v Rusku. ?

 4. babicka11 napsal:

  Obrázek jako z pohádky. 😀 Já už mám ale s cestováním konec, bohužel. Jsem už s tím ale smířená. Hlavně, aby se to nehoršilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *