Chcete zažít romantický pobyt v krásném prostředí?

V době dnešního stresu je potřeba čas od času vyrazit na romantický víkend se svou drahou polovičkou, abyste si oba odpočinuli od svých každodenních starostí. Samozřejmě je nejlepší vyrazit někam do klidného prostředí, kde budete mít své soukromí a kde konečně naleznete hledané místo pro relaxaci. Taková oblast se nachází v okolí hradu Karlštejn, u něhož stojí jeden romantický hotel.

Proč se na Karlštejn vydat?

Samotný středověký hrad Karlštejn je se svými skvosty velkým lákadlem. Zmínit můžeme například budovu purkrabství nebo Kapli sv. Kříže. V ní byly svého času uloženy jak české, tak i říšské korunovační klenoty, takže bylo toto místo jedním z nejstřeženějších v Evropě. Vydat se ovšem můžete i do okolní, téměř nedotčené přírody. Ta je ideální na romantické procházky ve dvou nebo na poznávací výlety na kole.

Kde se hotel nachází?

Mezi hotely u Karlštejna se jeden vyjímá. Nachází se na břehu malebné řeky Berounky v areálu a v budově bývalého mlýna. Jeho poloha je velice výhodná, neboť do Prahy je to přibližně 25 km a na Letiště Václava Havla přibližně 15 km.

Hotel Mlýn je vhodným romantickým ubytováním nejen pro čerstvě zamilované páry, ale i pro dvojice žijící již několik let bok po boku. Donekonečna se totiž můžete procházet v hotelovém parku na ostrově s líbivým altánkem.

Jaké je vybavení pokojů?

Pokud se již rozhodnete pro ubytování v tomto hotelu, pak si můžete vybrat z široké palety pokojů. Mezi ty nejzajímavější patří Exekutivní pokoj nebo Pokoj královny Elišky. V nich můžete načerpat neopakovatelnou historickou atmosféru s jedinečným nádechem moderny. K dispozici vám bude kávovar, kosmetika na přírodní bázi nebo vysoušeč vlasů či zrcátko.

Tato forma ubytování u Karlštejna je tedy vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro romantický pobyt.

Jestliže si chcete užít s drahou polovičkou romantické chvíle, pak vyrazte do hotelu u Karlštejna. Na takto strávený čas jistě budete dlouho vzpomínat.

3 komentáře u „Chcete zažít romantický pobyt v krásném prostředí?“

  1. Rojak napsal:

    Jak jsem ještě bydlel v Praze, tak jsem na Karlštejn jezdil hodně na výlety.

  2. lgku990 napsal:

    Určitě tam bude pěkně, podle ukázky by se nám tam taky určitě líbilo, uvidíme příští rok, až bude zase teplo.

  3. babicka11 napsal:

    Tady musí být opravdu krásně, i když podobných míst je u nás mnoho. Vždy je lepší si pobyt zopakovat tam, kde člověk prožije určité štěstí ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *