Zajímáte se o historické zbraně nebo máte někoho ve svém okolí, kdo je jejich vášnivým sběratelem?

Pak vám doporučujeme navštívit internetový obchod armykup.cz, kde je pro vás připraven široký sortiment kvalitních a autentických replik. Pořídíte zde například repliky samopalů, pušek, revolverů, mečů, šavlí nebo dýk.

Jak vybírat repliky samopalů

Hledáte dobrou repliku, ale máte strach, že sáhnete vedle? Kvalitní repliku poznáte podle autentického zpracování. Její vzhled je doveden k dokonalosti a od pravé zbraně je téměř k nerozeznání. Na rozdíl od ní ji však můžete mít doma i bez zbrojního průkazu a nehrozí, že byste se o ni zranili, protože samotná zbraň není schopná střelby. Na druhou stranu, ani repliku nemusíte mít pouze vystavenou v prosklené skříni, ale můžete ji použít k filmovým či divadelním účelům. I historické zbraně tak nabízejí široké možnosti využití.

Mezi nejvyhledávanější patří právě repliky samopalů, pocházející z konce první či z druhé světové války. Díky kvalitní replice se můžete přenést v čase do minulosti a ocenit přednosti starších zbraní. V obchodě armykup.cz na vás čekají velmi kvalitně zpracované repliky německých, ruských nebo amerických samopalů za příznivé ceny.

U konkrétního produktu je uveden model, dle kterého je replika zhotovena. Poměr výroby je nejčastěji 1:1, navíc i hmotnost repliky odpovídá realitě, takže je to stejné, jako byste v ruce drželi skutečnou zbraň. Některé samopaly jsou vybavené autentickým řemenem, díky kterému se pohodlně přenášejí. Jsou pro vás připraveny levnější i dražší modely. Čím přesně se od sebe odlišují, se dozvíte vždy u konkrétního produktu.

Vybírejte z desítek modelů

Repliky samopalů, pušek, pistolí či revolverů vám tento internetový obchod přináší celkem v několika desítkách modelů. Máte tak opravdu z čeho vybírat. Vybrané repliky zbraní jsou skladem a připravené k okamžité expedici na vaši adresu. Při objednávce nad 3 000 Kč máte navíc poštovné zcela zdarma.

11 komentářů u „Repliky samopalů pro všechny nadšené sběratele“

 1. Plazmic napsal:

  A proč repliky,je lepší mít originál zbraně, jak na sportovní, loveckou střelbu nebo jako koníček střelbu či na obranu nebo výkon povolání. Samopal, ale může mít člověk jen jako jednorannou pušku, né na střelbu automatickými dávkami. Kdysi jeden známý to byl maniak ten měl doma arzenál jak v obchodě se zbraněmi a to samé má bratranec, když je to baví proč ne, pokud nikoho neohrožují. Další známí to byli zase maniaci do airsoftu, to jsou zbraně vzhledově nerozeznatelné od originálů, ale střílejí jako munici kuličky ve velikosti antiprlí co bývali za bolšánů.

 2. devilscat napsal:

  já jsem pacifista, takže zbran v mých rukách, když už je, tak ohrožuje maximálně mě… jen nechápu, že někdo sbírá pouhé repliky….. když už, tak bych asi sbírala funkční zbraně raději

 3. polivkovamaruska napsal:

  Nemám pro zbraně to správné nadšení. Koníček je koníček a sbírka replik zbraní do něho patří.

 4. pavlina69 napsal:

  Tak toto opravdu není pro mne.Nemám zbraně ráda a stejně tak nechápu smysl replik.

 5. lgku990 napsal:

  Koukal jsem na repliky samopalů, pušek, pistolí či revolverů a jsou věrohodné, vášnivý sběratel je určitě spokojen s takovou sbírkou.

 6. vita1980 napsal:

  strejda se o zbraně zajímá, tak jsem mu mejlnu odkaz. já se v tom opravdu nevyznám, ale on jistě pozná jestli jsou dobré.

 7. Jana napsal:

  Tak toto slyším, tedy čtu poprvé. Pochopila bych ještě funkční zbraně pro nadšence se ZP, kteří si zajdou na střelnici. Ale repliky? Kamarád má mini sbírku airsoft zbraní a paintballek, chodí si občas s partou dalších nadšenců odfrknout a hrát si na vojáčky. 😀 Je to občas bolavé, dostat kuličkou nebo barvou, ale je to fajn zábava. Nesedíte na zadku, ale hýbete se v přírodě.. A my.. Máme doma starou, trošku zrezlou vzduchovku, jak ležela x let ve sklepě. Měl ji otec na plašení vrabců. Škoda, už nám došly diabolky, bratr mě kdysi učil střílet. Byla naše zábava, odstřelovat plechovky, šišky na stromě, terče.. Kde jsou ty časy.. 🙁

 8. Rojak napsal:

  Tak to už je trochu zvláštní koníček sbírat zbraně.

 9. bobalka napsal:

  Já nemám zbraně ráda a tak mě nelákají ani repliky. Pro sběratele nebo divadelního nadšence je to určitě zajímavé.

 10. matylda napsal:

  Určitě jsou takoví, co zbraně sbírají. Taky ale nejsou v mém okolí, nebo aspoň to o nich nevím 🙁

 11. babicka11 napsal:

  O nikom nevím, že by sbíral zbraně, stačí, že máme doma vzduchovku, která ale “krásně” zanáší za roh, takže je to vlastně taky “replika” :-). Nikdo z ní stejně nestřílel aspoň 30 let….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *