Repasované počítače jsou skvělé pro domácí vzdělávání i práci z domova

Světová pandemie úplně změnila naše životy. Z většiny je změnila negativně, avšak pozitiva by se také dala najít. Najednou máme více času na své blízké, na úklid, na koníčky a nějak se ukazuje, že svět může mnohem víc fungovat digitálně. Děti se mohou z domova učit, dospělí zase pracovat. K tomu ovšem potřebují počítač.

V domácnostech, kde se doposud rodina dělila o jeden či dva počítače, je situace složitá. Domluvit se a sladit rozvrh online výuky s prací je prakticky nemožné. Jasně, řešením by bylo pořídit ještě jeden notebook, ale kdo může v dnešní nejisté době utrácet?

Neutrácejte za nové, pořiďte si repasované počítače

Investice však není tak vysoká, pokud se rozhodnete koupit repasované notebooky a počítače. O co jde? Repasovaná technika šetří peníze a zároveň je ekologická, protože používaný počítač nejde na smetiště, někdo ho ještě využije. Jde však o něco jiného, než kdybyste si koupili bazarový počítač z druhé ruky.

Repasované počítače a notebooky, ale také použité mobilní telefony a tablety pochází například z ukončených operativních leasingů. Dalším místem původu mohou být velké firmy (banky, automobilky apod.), kde techniku pravidelně obměňují, i když ještě není zastaralá. Jako repasované se rozhodně neprodávají žádné průměrné kousky, u těch by se to nevyplatilo. Jde o velmi kvalitní techniku, nejvyšší řady renomovaných výrobců DELL, Fujitsu, HP, Lenovo či Apple.

Repasovaný notebook třeba za 5 000 korun

Repasovaná technika je před uvedením do prodeje vždy pečlivě zkontrolována a případné závady jsou odstraněny. Kupujete zboží v parádním stavu a se zárukou. A jaké jsou ceny? Záleží na tom, co požadujete. Herní repasované notebook pořídíte třeba kolem deseti tisíc, notebook na kancelářskou práci i kolem pěti tisíc korun.

Podívejte se na LevnaPC.cz a prozkoumejte nejširší nabídku repasovaných počítačů v ČR sami. Doručení je rychlé.

3 komentáře u „Repasované počítače jsou skvělé pro domácí vzdělávání i práci z domova“

  1. lgku990 napsal:

    Tak to se mě , aspoň zatím, netýká a doufám, že snad nebude, mám trochu lepší notebook, kupovaný jako nový přes internet a zatím šlape dle mých potřeb.

  2. babicka11 napsal:

    Tato služba není pro nás zatím potřeba, až bude – poradíme se s IT kamarádem :-).

  3. Rojak napsal:

    Jak je to od firmy se spolehlivou recenzí, tak proč ne. Jenom člověk musí vědět o takových spolehlivých firmách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *