Dnešní doba je jako pavoučí síť protkaná různým elektronickým zařízením

A aby toho nebylo málo, tak se snad rok od roku neustále jejich používání zvyšuje. Nejvíce rozruchu za poslední roky způsobilo zavádění evidence tržeb. Vznikaly neskutečné dohady a těžko se dalo uvěřit slovům, že vláda pomáhá živnostníkům. Není divu, období se rozdělilo do různých etap, kde bylo nutno pořídit EET a pokladní systémy, které byly pro mnohé podnikatele velkou investicí navíc. Nyní se blížíme k poslední fázi, kdy budou muset do EET vstoupit řemeslníci, stánkaři, lékaři a advokáti. Pro mnohé to bude znamenat další investice, které mohou rozhodnout o další budoucnosti.

Nemusí vše vypadat černě a složitě

Novela údajně počítá s tím, že živnostníci, kteří nemají zase tak velké tržby, by si registrační pokladnu nemuseli pořizovat. Otázkou je, zdali by se někomu chtělo vypisovat papírové účtenky, které jim má příslušný orgán poskytnout. Ty by se následně měly odeslat na Finanční správu. V tomto případě přináší daleko schůdnější řešení společnost Netstores s.r.o., která nabízí kvalitní repasované počítače. Software pro správu EET se dá zřídit na internetu od ověřených společností zdarma nebo za nějaký paušální poplatek. Počítač, připojení k internetové síti, software pro správu EET a ještě tiskárna, to je celek, který je nezbytnou součástí, což je sice investice, ale daleko jednodušší správa dokladů.

Repasované počítače a zboží se zárukou

Sehnat použitou výpočetní techniku je možné několika způsoby. Koupit ji lze snadno přes inzerát nebo od renomovaných prodejců. Společnost Netstores s.r.o., která provozuje prodej repasované techniky, má na www.levnapc.cz poměrně velký výběr i celých sestav. Repasovaná technika pochází nejčastěji ze zahraničí. LevnaPC jsou poskytována se zárukou, tudíž se nikdo nemusí obávat, že by jejich koupě byla naprosto zbytečnou investicí. Spíš naopak, rozhodně jsou tyto výrobky levnější, mnohdy se může ušetřit poměrně dost peněz.

Dá se repasované technice věřit

Pokud se zboží zakoupí od firmy, která nechá repasovanou techniku opravit a vyčistit, navíc poskytuje dostatečnou záruku na zboží, tak se nikdo rozhodně nemusí obávat. Společnost Netstores s.r.o. má například na Heurece své ocenění a referenci zákazníků, navíc bez problémů se na ni může kdokoliv obrátit, pokud by si výběrem nebyl jistý. Pak se dá skutečně pořídit studentský notebook nebo počítač pro účetní, případně sestavy vhodné k podnikání, velmi levně.  Nebudeme si nalhávat, že technika pak ušetří čas i práci, než aby živnostníci vypisovali účtenky v ruce a ještě se zdržovali dalšími instrukcemi. Stejně tak si na své přijdou studenti, kteří se bez techniky dnes neobejdou.

4 komentáře u „Repasovaná technika se vyplatí“

 1. Rojak napsal:

  Repasované věci, nebo technika někdy vydrží déle než nové. Mám zkušenost s novými spotřebiči, že jak skončí záruka, tak skončí i životnost přístroje.

 2. veruska napsal:

  Potřebuji koupit mamince invalidní vozík, tak jsem koukala i po těch repasovaných. Určitě něco vyberu. Přes pojišťovnu vozík kupovat nemůžu, protože mají jen obyčejné a mamka potřebuje s vyššími zády, aby si mohla opřít hlavu, protože často podřimuje.

 3. babicka11 napsal:

  Dobrá zpráva o repasování techniky, ale zatím mi počítač funguje a doufám, že bude i dál. A kdyby ne, tak vím, kam se obrátit.

 4. matylda napsal:

  Mám repasovaný notebook. Nižší cena, dva roky záruka – můžu repasovanou techniku doporučit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *