Bez propisky nic a nikdy nenapíšeš

Delší dobu jsem nenapsal nějaký článek.

Proč?
Neměl jsem funkční propisku na psaní konceptu článku.
V šuplíku jsem měl několik propisek s potiskem. Od partnerů, nebo jak jsem kde našel a dostal.
Psal jsem a psal a náplně vypsal. Občas jsem o nějakou propisku přišel.

Znáte to.
Někdo vám řekne: “půjč mě tužku”. Půjčíte a tužka se po napsání přemístí do kapsy druhého. Automaticky.

Nebojím se napsat, že se jedná o Pavlovův syndrom 😀

Pak se občas dostanete do situace jako já, kdy chcete sami psát, ale nemáte čím. Nepříjemná situace, zejména, pokud je sobota, neděle a všude je zavřeno.

Jak to vyřešit?
Kupte si propisky bez potisku do zásoby. Vím, kupovat do zásoby běžné věci je někdy drahé, ale co, když je rozumná cena i počet, dá se nějaká kačka oželet. Koupím a eventuálně se rozdělím, nebo podaruji svoje okolí.
Našel jsem na netu obchod KS – propisky.cz, podíval se a myslím, že to je zajímavá nabídka plastových propisek.

Kdo má děti, nebo vnoučata, určitě využije jejich kreativitu a nabídne jim zábavu.
Tady máš papír/samolepku, samolepící štítek. Namaluj obrázek a pak ho nalepíme na propisku pro maminku, tatínka, babičku…
Proč ne.
Zábava může být jakákoliv, hlavně, že děti zabaví a pobaví. Takový dárek určitě potěší i obdarovaného.

Chcete nakoupit, mít zábavu a jistotu, že bez propisky ani ránu?
Ok, mrkněte na nabídku, třeba si vyberete. Cenově i vzhledově tam najdete spoustu inspirace.

Pokud jste někdo majitelem firmy, chcete si nechat vytvořit vlastní tužky s popiskem, nebo logem, máte šanci vyzkoušet nového dodavatele reklamních předmětů a drobných dárků.
Viděl jsem tam pěkné dárkové sady propisek, pro partnery, nebo jako stylový dárek k různým výročím a oslavám.

Minimální odběr je od x kusů, tak můžete kombinovat víc druhů zboží.

18 komentářů: „Bez propisky nic a nikdy nenapíšeš

 • 17.9.2017 (19:21)
  Permalink

  Když si potřebuji rychle někde něco napsat, třeba ve městě a nemám při sobě propisku, tak to napíšu tužkou na oči. Už několikrát se mi to stalo.
  Tužku na oči mám v kabelce vždycky, ale propisku samozřejmě ne, protože ji doma vyndám z kabelky a už ji nevrátím zpátky.
  Chce to udělat větší zásobu!

  Reagovat
 • 17.9.2017 (17:21)
  Permalink

  Využila jsem s manželem odkaz z tohoto článku na koupi propisek. Chci nejprve poděkovat za skvělý tip a pak vám musím říct, že je skvělá spolupráce s tímto e-shopem. Opravdu vybrané zboží zaslali ihned a skvěle zabalené. Takže máme teď připravené propisky jako doplněk k nějakým dárečkům a kdybychom náhodou nějaký dárek zapomněli, tak pěkná propiska udělá určitě radost.

  Reagovat
 • 15.9.2017 (8:32)
  Permalink

  propiska a zapalovač to věčný problém. někomu ji půjčíte a už není. vždy se snažím mít jich dostatek, ale stejně, když nutně potřebuji, není v dosahu žádná.

  Reagovat
 • 29.8.2017 (11:49)
  Permalink

  Je pravda že každá propiska je jiná. S nekterou se piše moc dobře a naopak když ti nesedí v ruce tak se ti sní nechce ani psat

  Reagovat
 • 21.8.2017 (18:01)
  Permalink

  Není propiska jako propiska. Do každé máte originální náplň, která nepasuje do jiné. Když chcete vyměnit náplň musíte si vzít tu starou do papírnictví, aby jste věděli kterou potřebujete.

  Reagovat
 • 21.8.2017 (12:50)
  Permalink

  Bez propisek se asi žít ani nedá. Není to tak dlouho co jsem uklízela šuplíky a při té příležitosti jsem vyhodila asi čtyřicet vypsaných propisek. U nás se náplně nekupují, vždycky nová propiska. Potom je jich plný dům.

  Reagovat
 • 21.8.2017 (11:28)
  Permalink

  Stále nakupuji náplně do propisek. Protože něco stále píši neobejdu se bez nich.Kdo je vymyslel byl mistr světa.

  Reagovat
 • 21.8.2017 (5:10)
  Permalink

  to je hezký tip, u nás je také asi někdo “žere” když chci něco napsat tak zrovna není žádná k dispozici

  Reagovat
 • 21.8.2017 (4:02)
  Permalink

  Dlouho jsem propisky sbírala a v práci jsem měla propisku stále v ruce a bez ní skoro ani krok.Dokonce,když jsem si šla umýt ruce tak tam samozřejmě byla propiska.A stále je mám ráda a doplňuji sbírku.

  Reagovat
 • 20.8.2017 (22:11)
  Permalink

  Bez propisky nebo alespoň tužky se neobejdu. Každý den potřebuju něco napsat, ať už seznam na nákupy, myšlenky nebo nějakou poznámku, takže mám propisku vždycky někde poblíž…. Jen by mě zajímalo, kolik lidí ještě píše (v dnešní době mobilů a počítačů s poznámkami), jestli lidi píší raději psacím nebo tiskacím písmem… U mě určitě vyhrává psací 🙂 Na eshop určitě kouknu, třeba tam najdu inspiraci na dárečky 🙂

  Reagovat
 • 20.8.2017 (22:10)
  Permalink

  Koukla jsem a ceny propisek jsou super, já propiskama píšu už minimálně, ještě tak seznam nákupu. Většinu si poznamenám rovnou do počítače, nebo jako poznámku do mobilu, ale propisku u ruky mít musím i u počítače i na stole. Je to síla zvyku.

  Reagovat
 • 20.8.2017 (20:36)
  Permalink

  Heh to dobře znám. Sedím doma, napadne mě nějaká myšlenka a jak na potforu žádná tužka. Teď jsem si vyhlídla sadičku pěkných propisek s kamínky v Číně za pěknou cenu. Ale i na tuhle nabídku se určitě kouknu, manžel taky pořád nemá čím psát, tak nějakou pěknou, reprezentativní na míru. 🙂

  Reagovat
 • 20.8.2017 (19:54)
  Permalink

  To znám, když dopíše propiska a žádnou další nemůžete najít. Určitě se na nabídku podívám a případně objednám

  Reagovat
 • 20.8.2017 (19:33)
  Permalink

  To je pravda, bez propisky a papíru ani ránu, nosím prospisky a papír i po kapsách v kalhotech nebo bundách:)))), tyhle červené na obrázku jsou super, mám jich doma několik.

  Reagovat
 • 20.8.2017 (18:46)
  Permalink

  Bez propisky nejde žít, potřebuji ji denně.Sem tam nějakou dostanu,ale častěji si koupím novou.Mám minimálně jednu v každé kabelce nebo batůžku.U některých jen vyměňuji tuhy.Děti rády píšou, tak se často ztratí.
  To je dobrý nápad koupit si jich hodně najednou za menší peníz, zkusím to,děkuji za typ.

  Reagovat
 • 20.8.2017 (14:30)
  Permalink

  Důležité věci píšu na počítači, poznámky a pod. taky propiskou na různé bločky, papírky a tak. Propisku vždycky hledám. Hledala jsem ji i v tom případě, že jsem si koupila krabici, dala jednu do každé tašky i na různá místa, kde potřebuji něco psát. K PC, na každý stůl, k ledničce, do krabičky s lepícími lístky na zavařovací sklenice. Výsledek? Do měsíce jsem chodila a nadávala, kde zase ty zatracené propisky jsou, kdo mi je tu krade. Jedině zlobivý skřítek Domácníček, protože já jsem přece pořádná, ne? Ale stejně nevím, kam se všechny poděly.

  Reagovat
 • 20.8.2017 (13:32)
  Permalink

  Naštěstí tento problém nemám – snad od každého obchodního partnera jsem dostala tolik propisek, že když už je půjčuji, tak už ani neříkám:”Nezapomeň na pana Navrátila!” Pravda je ale, že je mám v práci. Doma, stejně jako asi u každého, řádí šotek, který je schovává. Pak si říkám, že jen si vzpomenout a donést si je z práce. Ovšem, znáte to asi všichni – jdete pro něco,projdete dveřmi a když tam dojdete, tak si nemůžete vzpomenout, co jste chtěli. Vrátíte se a vzpomenete si. Od určité doby říkám, že za to mohou právě ty dveře a ne moje zapomnětlivost. 🙂

  Reagovat
 • 20.8.2017 (11:39)
  Permalink

  Já jsem byla na propisky vždycky “zatížená”, mám jich doma plnou krabici a ještě teď, když někde vidím nějakou pěknou, je prostě moje a musím si ji koupit. (Asi zrovna tak, jako jsem zatížená na hrníčky, těch mám tolik, že se každý diví, kolik jich je. No jo, když on je také každý jiný a většinou jako dárky). Abych propisku nehledala, mám ji v pokoji, v kuchyni i v chodbě – zároveň s bločkem, když potřebuji něco napsat. Také jsem dostala “stříbrnou” sadu – kovovou v krabičce, tu mám schovanou a jen občas nahlédnu.. :-). Obyčejné plastové taky používám. Sice už tolik propiskou nepíši jako dřív, ale přesto se mi každou chvíli nějaká vypíše. Koncepty článků s nimi ale nepíši, to bych je měla vypsané všechny hodně brzy :-).

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *