Dobře prověřený autobazar nabídne desítky rodinných vozů

Chtěli byste si pořídit automobil pro celou rodinu nebo naopak menší vozidlo na každodenní cesty do práce a zpět. Samozřejmě ne nový vůz, protože nemáte dostatečný rozpočet – stačil by tedy nějaký spolehlivý model, který už je v provozu několik let. Jak si takový vybrat, a především, u koho vlastně? Stačí vsadit na osvědčenou variantu, která má dobré reference. Nakonec, totéž platí i tehdy, kdy chcete auto naopak prodávat…

Jednoduché vyhledávání, záruka až dva roky

Zorientujete se opravdu snadno, autobazar Praha si při vyhledávání vyžádá jen pětici různých ukazatelů. Značka, výrobce, palivo, rok výroby a omezení ceny, abyste pak měli lepší přehled o svých možnostech.

Ostatně, dlouhých dvanáct let zkušeností znamená hodně, vybírat můžete celkově až ze tří stovek různých modelů – mezi nimiž nechybí značky jako AUDI, KIA nebo MAZDA a samozřejmě i mnoho dalších, nevyjímaje Škodovky a Volkswageny.

Možnost detailní prohlídky vozu na krátkém videu ušetří zájemcům čas, u vybraných modelů se dočkáte až dvouleté záruky. Samozřejmostí je pak i výkup vozidla za hotové, stačí tedy jen přijet!

Ověřené vozy s jasně prokázaným původem

Nakupovat ojetý automobil bylo v minulosti vždycky trochu ošemetnou záležitostí. Auto bazar 21. století však nabídne vše na jednom místě, nic neskrývá a k nahlédnutí dává detailní soupis všech důležitých parametrů – o každé drobnosti víte dopředu a nemůže vás pak překvapit. Záhy po koupi můžete sjednat i povinné ručení, popřípadě také havarijní pojištění a mít tak o další starost méně.

Leasing se vyřídí na počkání a zcela zdarma

Skutečně, tady nemusíte na nic čekat – leasing je k mání již od desetiprocentní akontace a vyřízeno může být klidně ještě dnes, samozřejmě bez dalších administrativních nákladů a poplatků. Pečlivou kontrolou prochází i původ vozidla, vše musí být legální a v naprostém pořádku. Ze široké nabídky automobilů si jistě vybere každý…

3 komentáře u „Dobře prověřený autobazar nabídne desítky rodinných vozů“

  1. Rojak napsal:

    Pro koupi auta v autobazaru je dobré si vzít někoho kdo se v autech vyzná a něco o ojetých autech ví.

  2. lgku990 napsal:

    V každém případě je nejlepší si koupit auto nové, o tom žádná, samozřejmě musí být dostatek financí, autobazar je levnější varianta, u vybraného auta můžou být napsané veškeré parametry, ale nejlepší je, to je můj názor, vzít si s sebou svého odborníka, který auto sám po všech možných stránkách zkontroluje, tolikrát se stalo, že člověk dal na důvěru prodávajících a pak byl bohužel zklamaný.

  3. babicka11 napsal:

    Autobazary jsou dobrá věc a je jedině dobře, že je jich stále víc a víc, jen v okolí jich najdu asi deset. Sami jsme měli taky kdysi auto z bazaru a žádný problém nebyl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *