Hlavní město Praha nabízí mnoho krásných a lukrativních míst, na která může být patřičné hrdé. Mezi jednu takovou oblast se řadí snad jeden z největších hotelových komplexů v Evropě.

Jedná se o kongresový hotel Praha, který sídlí na devíti hektarech zeleně, tudíž je umístěný v nádherném prostředí a skutečně jen kousek od Chodova. A nejen to, Top Hotel Praha je daleko víc, než jen prostor na ubytování, stravování a odpočinek. Dokáže totiž uspokojit širší veřejnost. Má poměrně velké a rozsáhlé působení, že nabízí další možnosti. Je totiž oblíbeným dějištěm skutečně velkých společenských akcí, kongresů a také důležitých konferencí. Tím dokáže uspokojit soukromé, podnikové akce, oslavy nebo školení, ale zároveň rozsáhlá kongresová setkání, která vyžadují vysokou úroveň.

Kongresové akce jsou důležité pro rozvoj

Pokud bychom vzali například kongresovou turistiku, tak nám musí být více než jasné, že budeme potřebovat poměrně dost velké prostory na přenášky. Dokonce se musí počítat i s tím, že zde budou cizinci. Kongresové centrum Praha je naprosto vyhovující, jelikož svojí kapacitou odpovídá těmto podmínkám. Navíc je zde všechno pod jednou střechou, což je ideální pro dlouhodobý pobyt. Většinou kongresové akce nejsou záležitostí jednoho dne. Přes den může kongresový sál Praha sloužit k předávání podstatných informací, další prostory poskytnou stravování, wellness nebo protažení na tenisovém kurtu a hotelové pokoje dokonalé soukromí.

Hotelový komplex nabízí větší výběr pro širší veřejnost

Jeden kongresový sál sice nabídne prostory pro setkání až 2 000 lidí, ale to rozhodně není vše, co by se zde mohlo nabídnout. Naleznete tady 5 kongresových sálů a dalších 16 salónků. Tyto konferenční prostory Praha jsou skvělé pro soukromé akce, rodinné oslavy, svatby, ale i podnikové večírky. Výhodou je, že každý salónek má jiné uspořádání, tudíž se dá v podstatě pronajmout přesně podle předpokládané účasti. Samozřejmě i zde platí využití dalších doprovodných programů, které obohatí celkově danou událost. Ideální jsou zde prostory pro školení, kde je zajištěno veškeré technické zázemí. 

Snad jen malý tip závěrem

Pokud známe termín svatby, ale ještě tápeme nad prostory, bude rozhodně na místě navštívit Top Hotel Praha a podívat se na některý z nabízených salónků. Pro svatební focení je skvělá Japonská zahrada, která je svojí florou, zpívající fontánkou a rozlohou skutečně ojedinělá. Navíc můžeme mít všechno skutečně pod jednou střechou, včetně parkování, svatební hostiny, ubytováním a příjemných zážitků.

4 komentáře u „Projekt, který se vydařil a má budoucnost“

 1. Rojak napsal:

  Děkuji, opravdu mě ta cenová nabídka nezklamala.

 2. babicka11 napsal:

  Rojak – Stačí se kouknout – není to levné, cena za noc € 129, se snídaní a večeří …. ale hosté se určitě najdou .

 3. Rojak napsal:

  Promiňte, ale co takhle zveřejnit ceník poskytovaných služeb za toto lukrativní místo. Děkuji jsem asi na jiné vlně.

 4. babicka11 napsal:

  Kongresový hotel je krásný a svatba musí být skutečně nezapomenutelná. Je dobře, že takový komplex tady je a nejen pro nás, ale i pro cizince.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *