Poslední dobou se hodně klade důraz na správný životní styl. Zdravý jídelníček, vydatný spánek a samozřejmě, bez pohybu se to skutečně neobejde. Kdo potřebuje zredukovat svoji hmotnost, tak ví o čem je řeč.

Existují různé druhy sportů a cvičebních prvků, které jsou skutečně zdraví prospěšné a pomáhají nám udržovat kondičku. Podle toho, co nám vyhovuje nejvíce, tak do toho se aktivně zapojujeme. Vybíráme si zkrátka takový sport, který si zamilujeme a budeme se v něm cítit nejen dobře, ale zároveň nám přinese i vytoužené výsledky.

Vhodné sportovní oblečení

Základem pro správně podaný výkon je rovněž vhodné oblečení. To jako zástupce mnohých žen mohu jen potvrdit. Nesprávně padnoucí model spodního prádla nás dokáže pěkně potrápit a znepříjemnit nám chvilku, kterou jsme si oddělily na cvičení.

Jen taková podprsenka. V podstatě je skutečně jedním z nejdůležitějších součástí našeho oblečení. Měla by být padnoucí, příjemná na tělo a vlastně v podstatě pěkně držet naše ženské proporce. Nebudu ani mluvit o tom, jak jsou nepříjemné padající nebo řezající ramínka, případně obvod, který nám vytvoří bolavou rýhu v oblasti zapínání.

Existuje takové pravidlo pro správný výběr podprsenky, že by nás neměla v žádném případě omezovat v pohybu. Navíc při sportu potřebujeme i správně dýchat, tudíž nám musí zároveň umožnit pohodlné hluboké dýchání.

Proč mě zaujala značka Calvin Klein?

Osobně bych doporučila dámské podprsenky Calvin Klein, které mě skutečně překvapily. Velmi pěkně a pevně podpírají prsa, a co nejvíce oceňuji, že dokážou jejich hmotnost rozložit pěkně mezi naše ramena a záda. Při sportu jsou naprosto ideální. Žádný bolestivý pocit nebo pokles poprsí. Mnohdy se také stává, že při běhu se spíš soustředíme na poskakující prsa, než na správné dýchání a styl běhu. To zde vůbec nehrozí. V dnešní době se již dají pořídit kvalitní sportovní podprsenky i podle náročnosti sportovní aktivity. Výrobce ale nemyslel jen sport, vybrat si můžeme jakýkoliv druh i na běžné nošení.

Při výběru se musíme zaměřit na správnou velikost, aby nám skutečně vybraný střih seděl na míru přesně. Nežádoucí jsou faldíky, které vylézají ven, například v oblasti podpaží, pak mohou vznikat i bolestivé odřeniny. U tohoto výrobce se mi líbí, že nepoužívá jen jedno provedení, ale spíš naopak. Nabídka je v rozmanitém tvaru, provedení, střihu, ramínkách, ale i barvách nebo s doplňkem krajkového provedení. Nejlépe my ženy dokážeme ocenit, když se v tomto kousku spodního prádla cítíme pohodlně.

3 komentáře u „Pro sport je důležité správné oblečení“

  1. Evik napsal:

    Stimhle určitě souhlasím byla jsem parkrát v posilovně a opravdu je to znat. Cvičit v obyčejném nebo ve sportovním.

  2. babicka11 napsal:

    Vybrat správnou podprsenku není jen tak, sama vlastním asi tři, co nesedí, a tuto sportovní mám taky, i když nesportuji, nosí se totiž bezvadně 😀

  3. Rojak napsal:

    Dnes se dá už na kterýkoliv sport najít a koupit opravdu super oblečení a člověk se v něm cítí skvěle a pohodlně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *