Potřebuji rychle peníze, co pro to mohu udělat?

Dnešní nabídka nebankovních úvěrů je rozhodně velmi široká, stačí si mezi nimi jen dobře vybrat.

V moderní době si můžete půjčit opravdu rychle. Minimum podmínek, možnost online sjednání, takové jsou v kostce nebankovní půjčky 21. století. Trh se musel přizpůsobit klientům, nabídka čeká už v internetovém prohlížeči a není nutné, aby zájemci chodili na pobočky. Jde o jednoduchý proces, který začne a skončí v pohodlí domova. Osobní schůzky nebo dlouhé telefonáty? Vůbec ne, takový trend už ustoupil dávno do pozadí. Stačí si jen vybrat konkrétní částku a lhůtu splatnosti, zamyslet se nad tím, co je pro domácnost nejlepší variantou.

Začíná se už na tisícikoruně

Mantinely jsou nastaveny zcela jasně, na své si přijdou nejen zájemci, kteří potřebují menší hotovost, ale i takoví, jimž vyhovuje v tuto chvíli spíše vyšší finanční injekce. Je to velká výhoda, protože žádné dvě situace nejsou stejné a malá složenka není totéž, jako například nutná náhrada vysloužilého elektrospotřebiče. Kolik si tedy můžete půjčit? A jak dlouho budete moci svůj dluh splácet? Vyberte si podle svých představ, nabídka je hodně široká.

  • 1 000 Kč je nejnižší možná položka. Bude stačit na mobilní paušál nebo na zálohu na energie?
  • 30 000 Kč je maximální suma, o které lze jednat. Využita přitom může být úplně na cokoliv.
  • Jeden, dva, tři nebo čtyři týdny, variant je hodně. Půjčte si tedy peníze až na celých 28 dní!

Rychlá pomoc i do výplaty

Co dělat, když si položíte takovou otázku. Potřebuji rychle peníze, co pro to mohu udělat? Cesta je snadná a začíná v internetovém prohlížeči, rozhodně tedy dnes už nemusíte zvedat telefon a volat do banky. Vyplní se jen krátký formulář, v němž poskytnete základní osobní údaje a doložíte také svůj příjem. Výpis z bankovního konta bude stačit, hodnocení úvěruschopnosti žadatele je totiž dle platné legislativy podmínkou dalších kroků. Nezáleží na tom, zda jste zaměstnanec nebo OSVČ, stejně tak nerozhoduje ani věk, pokud je splněna zákonná podmínka plnoletosti. Nebankovní úvěry tak nabízí otevřený svět, který je prakticky pro každého. Stačí si jen vybrat konkrétní částku a lhůtu splatnosti, to vše z pohodlí domova.

Neúčelový půjčka je pro každého

A důvod, který vás k tomuto kroku původně přivedl? Ten si nechte pro sebe, není totiž vůbec důležitý! Peníze do 5 minut se neptají na účel, protože by to bylo zbytečné. Krátkodobé úvěry fungují tak, aby nepřinesly zbytečnou porci administrativy navíc. Cílem je jednoduchost a rychlost, takže otázku, kam budou peníze směřovat, rozhodně nedostanete. Bylo by to i zbytečné, takový dotaz naruší důvěru mezi poskytovatelem půjčky a zájemcem o ni. A jak známo, důvěra je obecně velmi křehká záležitost! Jestli půjde o nedoplatek za energie, výdaje za provoz mobilního telefonu nebo něco docela jiného, je už jenom na vás. Každá otázka navíc znamená zdržení, právě proto jsou v odpovědním formuláři nutné jen základní věci. Tedy například jméno, adresa a emailový kontakt.

Půjčujte si vždy jen s rozvahou

Závěrem pak dovolte jednu malou radu, kterou musíte mít neustále na paměti. Půjčka tu bude s vámi až do konce, jinak řečeno, musí být jednoho dne splacena. Nelze ji obejít, není možné se jí dlouhou dobu vyhýbat a tvářit se, že vlastně vůbec neexistuje a vzájemně se neznáte. Odpovědnost za rodinné finance je až na prvním místě, mějte proto na paměti, že důležité je hlavně prevence. Jinak řečeno, veškeré finanční transakce v domácnosti si musíte dobře promyslet a pro krátkodobé úvěry to samozřejmě platí hned dvojnásob! Půjčka by měla být dobrým partnerem do nepohody, a ne dalším problémem v dlouhé řadě, který by jen přidělával vrásky. 

Zdroj obrázku: Pixabay

 

Jeden komentář u “Potřebuji rychle peníze, co pro to mohu udělat?”

  1. lgku990 napsal:

    Já si myslím, že půjčka není určitě moc dobrý partner, ale spíš naopak, v ten moment pomůže, ale pak to splácení včetně těch vysokých úroků, samozřejmě záleží na výši půjčky, a proto, nejlepší půjčka, je žádná půjčka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *