Mnohé výrobní společnosti potřebují komponenty, náhradní díly i příslušenství vyrobené přesně podle jejich představ. Samy ale nemají možnosti zhotovit je tak, aby splňovaly veškeré technické a zákonné požadavky. V takových případech je nejrozumnějším a osvědčeným východiskem zadat jejich výrobu specializované firmě, která disponuje jak dostatečnými zkušenostmi, tak i profesionálním vybavením pro kovovýrobu.

Zakázková kovovýroba vyžaduje kvalitní stroje i zručné pracovníky

Opravdové odborníky ve svém oboru najdete ve firmě Koran, jejímž zaměřením je zakázková kovovýroba. Převážná část výroby je realizována na CNC obráběcích strojích známých a spolehlivých značek, někdy je ale třeba využít i klasické obráběcí stroje a manuální práci. K vyhlazování soustružených povrchů využívá Koran diamanty, k dalším specifickým a dokončovacím činnostem různé progresivní nástroje. Velký důraz je kladen i na upínání, při němž hrají hlavní roli tepelné držáky a pneumatická sklíčidla vlastní výroby.

V kovovýrobě je důležitá přesnost i fungující spolupráce

Pro dosažení perfektního výsledku je prováděno přesné měření výrobků tříosými měřidly. A v případě potřeby tepelné a povrchové úpravy produktů probíhají tyto úkony v rámci kooperace.

Jak zadat svou zakázku?

Jakmile dodáte své požadavky, jejichž součástí by měla být i výkresová dokumentace, posoudí firma, zda projekt odpovídá jejím výrobním možnostem, případně zda je schopna zakázku realizovat v rámci spolupráce s další dílnou. Následně obdržíte nabídku.

Firma Koran nabízí i kleštiny a kleštinové upínače

Mnohá strojní zařízení využívají kleštiny a kleštinové upínače. Tlačné kleštiny slouží k upínání materiálu v automatech a revolverových strojích. Všechny tyto produkty v běžně užívaných provedeních si můžete rovnou objednat.

Jeden komentář u “Potřebujete zhotovit dokonale přesné součástky? Řešením je zakázková kovovýroba”

  1. Rojak napsal:

    Dělám ve firmě, kde se s těmito stroji pracuje a dělají se na těchto strojích takové věci o kterých se nikomu ani nezdálo, navíc už jsou řízené počítačovým programem a je paráda dívat se jak takový stroj pracuje, ale jen do té doby než se pokazí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *