Betonový plot spolehlivě ochrání váš domov

Soukromí je k nezaplacení, nejednoho majitele domku rozčilují zkoumavé pohledy sousedů a kolemjdoucích, kteří musí zjistit, co se tu děje či co se tu změnilo od jejich poslední cesty kolem. Dokonalé soukromí vám zajistí kvalitní plot.

Betonové ploty

Chce to ale takový, který není zcela průhledný, ten by vám ke zvýšení pocitu soukromí příliš nepomohl. Z hlediska soukromí vám nejlépe poslouží betonové ploty, které jsou vyrobené z vysoce kvalitního betonu. Betonové ploty jsou neprůhledné, vypadají masivně a na pohled řadu nezvaných návštěvníků odradí.

Kvalita a okrasný design v jednom

Když betonový plot uvidíte, zřejmě vás nepřekvapí jeho odolnost a pevnost. Ta je dána už samotným betonovým materiálem, ten je navíc ještě vyztužen ocelovými armaturami. Jen málokterý plot se pochlubí stejně dlouhou životností jako ten betonový, jeho obrovskou výhodou je, že je naprosto bezúdržbový, takže se o něj nemusíte vůbec starat. Praktické vlastnosti jsou tedy na špičkové úrovni, jak ale bude betonový plot vypadat?

Navzdory tomu, že betonový plot je poměrně mohutný a neprůhledný, na pohled vás příjemně překvapí, betonové ploty jsou estetické a jsou vyrobeny tak, aby se hodily ke každému domu. Díky velké variabilitě si můžete nakombinovat přesně takový plot, který se bude hodit k vašemu domu. Při výběru plotu se nejprve rozhodněte, zda chcete mít plot dekorovaný z jedné, nebo z obou stran.

Betonový plot se skládá z plotových dílců a sloupků, dekor můžete vybírat nejen u plotových dílců, ale samozřejmě i plotových sloupků. Vyberte si vzor, barvu a styl zakončení plotu. Mezi nejoblíbenější patří dekor štípaného kamene a cihliček, mezi barvami potom vede přírodní šedá, antracit, populární je také pískovec. Velké oblibě se těší dřevěné prvky, latě použité k zakončení plotu nebo i mezi betonovými deskami plot opticky odlehčí a dodají mu nový šmrnc. Nakombinujte si i vy váš vysněný betonový plot.

5 komentářů u „Plot pro vaše soukromí a bezpečí“

 1. Evik napsal:

  Zni to teda hrozně, betonový plot ale vypada moc dobře!

 2. matylda napsal:

  Mně se ten plot líbí. Asi bych se necítila dobře, kdyby mne obklopoval zleva zprava, ale takový kus plotu u posezení, u bazénu, aby udržel zvědavé pohledy stranou… 🙂

 3. Pavel napsal:

  Super věc pro udržení soukromí.

 4. Rojak napsal:

  Já myslím, že záleží na sousedech jak se musí, nebo ne. Osobně se mi to nelíbí, je to taková berlínská zeď.

 5. babicka11 napsal:

  Betonový plot vypadá dobře, ale do “naší” ulice se naprosto nehodí. Všichni tu máme stejné ploty z pletiva a mezi sousedy většinou ze dřevěných latěk a živých stromečků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *