Je to sice peněženka virtuální, ale aspoň hned peníze neutratím-:)

Někteří z vás v komentářích odpovídají, jak se snaží spořit, ale ne vždy nějakou kačku uspoří.

Mám pro vás jednoduchou možnost, jak uspořit, ale ještě si k tomu můžete vydělat 2 tisíce.

Není na tom nic složitého, pravděpodobně spousta z vás již tyto možnosti využívají. Pro mě to je novinka, dostal jsem tip od Petry.

plná peneženkaA tak to má být.

Pokud vím, že se dá někde ušetřit a je to funkční systém, řeknu to svému okolí, aby mohli moji blízcí, kamarádi…tuto možnost využít také.

Stačí se zaregistrovat na Plná peněženka a můžete začít vydělávat.

Vlastně už jste začali.

Jen za registraci obdržíte 50 Kč do svého kreditu.

 

Co můžete registrací získat:

1. jsou zde slevové portály, na kterých stejně nakupujete, ale navíc nic nedostanete
– např. slevový portál Pepa, Nakup v akci, Slevoking a další

2. jestli se chystáte koupit nějaký víkendový pobyt, dovolenou k moři.. vše tam najdete

3. proč kupovat boty pro syna za 1692 Kč, když tam je koupíte s 50% slevou

Na další výhody snadno přijdete, pokud ne, rád vám poradím-:)

Registrace je jednoduchá, stačí klepnout na banner plná peneženka, vyplnit svoje údaje a pak už jen spoříte a vyděláváte.

 

plná peněženka

 

 

 

Zaregistrovali jste se přes banner do plné peneženky? Nemáte ještě zaděláno/vyděláno výše uvedených 2000 Kč?

Napište adminovi. Poradí vám jak na to.

Nejde jen o to, se někde registrovat, ale také využít možnosti vydělat něco navíc.

37 komentářů u „Plná peneženka – přidejte se, já ji mám“

 1. Irisek75 napsal:

  zkusím a uvidím

 2. jmckvak napsal:

  po tom, co jsem zjistila, komu patří Vratné peníze, tak se dohrabu k dalšímu výběru a adios.. pak nevím, jestli budu něco takového nadále využívat.. VP vrací od Stoklasy, kde nakupuji často nějaké věci.. nebo si tam muž objednává jídlo, když jede na služebku.. kdyby tyhle shopy měli i jinde, tak klidně zkusím.. jsem prostě víc na ty klasické shopy než slevové portály.. :/

  1. radek napsal:

   napište, na kterých e-shopech nakupujuete, zkusím prověřit možnosti

 3. eMisa napsal:

  Tak na to se mrknu 🙂

 4. kvetinka5 napsal:

  Já plnou peněženku mám, ale zatím sem ji moc nevyužila, tak asi vyzkouším ..

 5. krystoforus napsal:

  Nojo plnou peněženku chce každý ale bez čekání to nejde. Když jsem byl malý tak jsem si myslel ze lusknu prstem a budu boháč. Ale nejak to neslo.

  1. radek napsal:

   jj, pečených holubů moc není-:)

 6. babicka11 napsal:

  já toto nevyužívám, moc toho v našem věku nepotřebujeme, a to, co chci, tak si radši napřed vyzkouším v obchodě a poté koupím i když přes internet také občas nakupuji, hlavně pro děti …

 7. vita1980 napsal:

  mám vratné peníze, něco už tam na účtu mám tak zkusím i plnou peněženku. Občas něco koupím, ale jen to co opravdu potřebuji, žádné zbytečnosti. Uvidíme

  1. radek napsal:

   zkuste, já zkusil. V článku je i doplnění nového odkazu pro uživatele.

 8. rendra napsal:

  Zajímavé,vyzkouším 🙂

 9. Rojak napsal:

  Mám plnou peněženku. Dobrá věc. sem tam se dá něco pořídit.

 10. Petulavpk napsal:

  Já byla zpočátku taky jako že to asi nebude ono, ale fakt to funguje, podívejte se kolik je tam obchodů, a to od různých sortimentů, pojištění atd. A opravdu vyplácí od malých položek. Já třeba ráda nakupuji i na Aliexpresu. A teď jsem dostala 50,- při registraci, 10,- že jsem si nainstalovala jejich lištu (není ani vidět, ale je to takový pomocníček, protože když potřebuji, aby se mi přes ni uskutečnil nákup, klepnu jen na horní lištu a je to) a když jdu nakoupit, vezmu to přes peněženku, nakoupím v daném obchodě a už mi na mail přijde zaregistrovali jsem vám třeba 10,-. Je to milé a vlastně pomalinku šetříte :).

 11. pskrob napsal:

  Těchto serverů, které vrací určitá procenta peněz za nákupy zpět je asi 10. Bohužel téměř všechny jsou stejné. V nabídce mají stejné eshopy a nabízí většinou stejná procenta. Takže liší se pouze drobnostmi. jen občas vyhlásí nějakou akci, aby získali klienty na svůj server. Například Refundo vyhlásilo soutěž, Plná peněženka vyšší odměny za přivedené klienty apod. Ale pozor vždy je v tom nějaký háček. Navíc opět si všimněte používání velkých výrazných písmen k nalákání a malých nevýrazných k popsání skutečnosti. Viz například zde: https://www.plnapenezenka.cz/moji-uzivatele.
  Text ” Odměnu 200 Kč vám zaregistrujeme ihned po prvním nákupu kamaráda a k výplatě bude odměna schválena, jakmile kamarád získá na odměnách z nákupů minimálně 50 Kč bez započtení jeho vstupního bonusu.” je psán tak malým a světlým písmem, že téměř nejde přečíst.
  Samozřejmě, řeknete si, že nic neztratíte, když se zaregistrujete. Je to zdarma a navíc, když nakoupíte tak vám část peněz vrátí. A v tom je to lákadlo, protože abyste získali co nejvíc peněz zpátky , musíte taky hodně nakoupit. A pak se nakupuje a nakupuje a abych dostal zpátky co nejvíc koupím i to co neptřebuji, nebo na eshopech, kde je zboží sice dražší, ale dostanu něco zpátky atd. atd…. No a po půl roce zjistíte, že sice máte na účtu odměnu 100 – 200 Kč, ale za utracených 10 – 15 tisíc za věci, které až tak nepotřebujete, nebo které byste v jiném eshopu (který ovšem nevrací část peněz zpět) koupili o 1500,- Kč levněji.
  Takže závěrem – ano tyto portály jsou dobré, ale jen v tom případě, že opravdu něco ušetříte a ne, když budete nakupovat bez rozmyslu.

  1. radek napsal:

   souhlasím s vámi, i já pozorně četl vše i malé písmo. Pokud ale stačí na výplatu bonusu za registraci 100 Kč z obchodů, pak je to jeden víkend pro dva za 1400Kč /běžná cena. V případě, že má uživatel dostat bonusovou odměnu až při odměně 50 Kč za nákupy, tak je to opět minimální utracená částka cca 1 000 Kč. Tento limit by měl snad každý do půl roku splnit. Připojuji se k Vám. Nanakupovat zbytečnosti, ale co využiji. Díky za pěkný komentář.

 12. zanetkaweiss napsal:

  zajimave rada se pripojim

 13. bronula napsal:

  podívám se

 14. pavlina69 napsal:

  tak pro mne je toto novinka,zatím nevím jak to bude fungovat ale uvidíme.Každopádně každá kačka dobrá.

 15. papadopulos napsal:

  Mám Plnou peněženku, Vratné peníze i Refundo. Při každém nákupu si vyberu ten produkt, který je zajímavější, ovšem tím zase mám u všech jen pár korun. Takže až naspořím na výplatní minimum tak to asi vyberu a pak se rozmyslím co dál.

 16. blaju napsal:

  plná peněženka může být pro někoho atraktivní je to věc každého z nás, a pro informaci boty zásadně kupuji kvalitní v kamenných obchodech, při výběru bot pro syna se nedívám na cenu, ale na kvalitu a když jsou kvalitní boty ve slevě tak je to milé překvapení

 17. bobalka napsal:

  Přiznám se, že plnou peněženku neznám, vratné peníze jsem měla, ale problém je v tom, že já nakupuji většinou sice na internetu, ale v různých e shopech, které tyto portály nemají zařazené ve svých preferovaných. Tak také nevydělávám, na slevovýh portálech nenakupuji, nějak jim nevěřím. A u vratných peněz pozor, pokud nenašetříte výplatní mimimum do určité doby, tak Vám účet vynulují. Mě už to udělali, tak už s nimi také nekamarádím. 😀

  1. radek napsal:

   tady je výhoda, že vyplácí bez limitu od 1 Kč, od 100 Kč včetně bonusů. Podle mě je zajímavá i nabídka výdělku 2000 Kč. Proto jsem doporučil.

 18. devilscat napsal:

  já se teda přiznám, že si šetřím do slamníku. moc v něm nemám, ale nějaký základ už tam je 🙂

  1. radek napsal:

   pozor na myši-:)

 19. coolnet napsal:

  pořád preferuji kamenný obchod,ale přizmavam,že u eschopu schanim info o zboží(plati hlavně u elektroniky).

  1. radek napsal:

   plná peněženka je hlavně o nákupu služeb. Pobyt, dovolená…. Je ale pravda, že jsem si minulý měsíc přes slevový portál koupil stříhací strojek za 50 % ceny v obchodě. Totožný předmět, značka a funkce jako přes e-shop, ale s výraznou slevou.

 20. MadameBijou napsal:

  Já plnou peněženku mám, ale jelikož nemůžu utrácet, ani neušetřím, jelikož ji nemůžu využívat. Už mi i psali, jestli vůbec přes ni hodlám někdy nakoupit, můj účet se tváří jako neaktivní. Mám i vratné peníze, které jsem dříve na několik nákupů využila, mám tam vrácenu asi stovku, problém je v tom, že kvůli finanční krizi ji opět nemůžu používat a tak mi tam ty peníze leží, jelikož minimální výplata je tam tuším 3 stovky. Takže začarovaný kruh. 🙂
  Ale všem ostatním přeju spoustu ušetřených peněz. Já jsem ráda, že se mi konečně začalo více dařit se spořicím účtem. Dříve jsem nedosáhla ani na úrok, jelikož jsem byla nucená peníze neustále vybírat. Teď už jsem na spoření dva měsíce nesáhla a hodlám v tom úspěšně pokračovat i nadále.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *