Vracíme se zpátky k přírodě

Řeč nebude o tom, jak se vzdát komfortního bydlení a vrátit se zpět do přírody

V současnosti se vracíme při jakémkoliv zdravotním problému k bylinkám, čajům a doplňkům stravy. Vracíme se do dob našich předků, ale pouze na základě přírodní léčby.

Byliny mají skutečně zázračnou moc. Mohou ulevit od příznaků a pomoci s léčbou při konkrétním zdravotním problému. Mnohá léčivá rostlinka obsahuje desítky až stovky látek, z nichž každá má svoji funkci, která se využívá při výrobě doplňků stravy. Bylinky pomáhají při nachlazení, snižují záněty, bojují statečně proti virům a bakteriím. Kosmetické přípravky se bez některých bylinek neobejdou.

Kdo upřednostňuje přírodní léčbu, možná se setkal s nabídkou produktů značky Phyteneo

Výrobky jsou nabízeny v různých provedeních, například v mastech, gelech, sirupech a kapičkách. Jsou rozděleny do jednotlivých řad s cíleným zaměřením na určité problémy. Jedná se o fytofarmaka, což jsou léčivé přípravky z rostlin, které neobsahují žádné chemické nebo uměle vytvořené další látky. Používají se v takové přírodní formě, jak to dělávali naši předkové po staletí. Tyto zdravotní prostředky měly velký úspěch a není důvodu, proč by neměly fungovat i v naší době.

Pokud se setkáte s výrazem fytofarmaceutika, jedná se o léky vyráběné z léčivých rostlin

Kolodium Forte Je mnoho kvalitních výrobků, které se dají zakoupit běžně v lékárnách.

Mezi nejúspěšnější preparáty patří fytofarmakum s názvem Kolodium Forte.

Hravě si poradí s bradavicemi, kuřími oky a ztvrdlou pokožkou, vše dokáže bez bolestí odstranit.

Mezi dalšími vyráběnými produkty nalezneme daleko více šetrných a kvalitních výrobků, které jsou zaměřené na určité zdravotní problémy. Poradí si s močovým měchýřem, zánětem dutin, očí, průdušek, trávením a dalšími neduhy.

Bylinky samy o sobě nepomáhají zahánět jen nemoci, ale využívají se jako doplňky stravy, kdy podporují správné zažívání, trávení a celkově zklidňují náš organismus.

Proto také mezi úspěšné produkty patří kosmetické přípravky, které jsou šetrné vůči naší pokožce, podporují správný růst vlasů, zdravý vývoj nehtů a udržují správnou hormonální hladinu v těle.

Za výrobou fytofarmak stojí český výrobce Neofyt

Společnost Neofyt si především zakládá na tom, aby jejich výrobky byly skutečně založeny pouze na rostlinném původu a vykazovaly účinnost při zdravotních potížích. Na trh uvedla již několik různých druhů přípravků, které jsou postaveny na výzkumu přírodní molekuly, takzvané fytoterapie.

Mnohé z nich jsou vhodné pro děti, kojící matky a těhotné ženy.

3 komentáře: „Vracíme se zpátky k přírodě

 • 25.3.2019 (23:32)
  Permalink

  Myslím, že odborná přírodní léčba je lepší, než ta kterou nám předepisují lékaři. Pro ně to je spíš byznys, aby si udržovali své pacienty a ne aby je léčili

  Reagovat
 • 24.1.2019 (20:17)
  Permalink

  Já naštěstí žádné léky neberu, aspoň zatím, ale o tomto léku bych možná uvažoval, hlavně ohledně bradavic, no ještě uvidím.

  Reagovat
 • 16.1.2019 (23:31)
  Permalink

  Já už občas jen nějakou tu bylinku, jinak nic už nechci, beru už tolik léků, že si myslím, že to stačí. Ono se nic nemá přehánět.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *