Řeč nebude o tom, jak se vzdát komfortního bydlení a vrátit se zpět do přírody

V současnosti se vracíme při jakémkoliv zdravotním problému k bylinkám, čajům a doplňkům stravy. Vracíme se do dob našich předků, ale pouze na základě přírodní léčby.

Byliny mají skutečně zázračnou moc. Mohou ulevit od příznaků a pomoci s léčbou při konkrétním zdravotním problému. Mnohá léčivá rostlinka obsahuje desítky až stovky látek, z nichž každá má svoji funkci, která se využívá při výrobě doplňků stravy. Bylinky pomáhají při nachlazení, snižují záněty, bojují statečně proti virům a bakteriím. Kosmetické přípravky se bez některých bylinek neobejdou.

Kdo upřednostňuje přírodní léčbu, možná se setkal s nabídkou produktů značky Phyteneo

Výrobky jsou nabízeny v různých provedeních, například v mastech, gelech, sirupech a kapičkách. Jsou rozděleny do jednotlivých řad s cíleným zaměřením na určité problémy. Jedná se o fytofarmaka, což jsou léčivé přípravky z rostlin, které neobsahují žádné chemické nebo uměle vytvořené další látky. Používají se v takové přírodní formě, jak to dělávali naši předkové po staletí. Tyto zdravotní prostředky měly velký úspěch a není důvodu, proč by neměly fungovat i v naší době.

Pokud se setkáte s výrazem fytofarmaceutika, jedná se o léky vyráběné z léčivých rostlin

Kolodium Forte Je mnoho kvalitních výrobků, které se dají zakoupit běžně v lékárnách.

Mezi nejúspěšnější preparáty patří fytofarmakum s názvem Kolodium Forte.

Hravě si poradí s bradavicemi, kuřími oky a ztvrdlou pokožkou, vše dokáže bez bolestí odstranit.

Mezi dalšími vyráběnými produkty nalezneme daleko více šetrných a kvalitních výrobků, které jsou zaměřené na určité zdravotní problémy. Poradí si s močovým měchýřem, zánětem dutin, očí, průdušek, trávením a dalšími neduhy.

Bylinky samy o sobě nepomáhají zahánět jen nemoci, ale využívají se jako doplňky stravy, kdy podporují správné zažívání, trávení a celkově zklidňují náš organismus.

Proto také mezi úspěšné produkty patří kosmetické přípravky, které jsou šetrné vůči naší pokožce, podporují správný růst vlasů, zdravý vývoj nehtů a udržují správnou hormonální hladinu v těle.

Za výrobou fytofarmak stojí český výrobce Neofyt

Společnost Neofyt si především zakládá na tom, aby jejich výrobky byly skutečně založeny pouze na rostlinném původu a vykazovaly účinnost při zdravotních potížích. Na trh uvedla již několik různých druhů přípravků, které jsou postaveny na výzkumu přírodní molekuly, takzvané fytoterapie.

Mnohé z nich jsou vhodné pro děti, kojící matky a těhotné ženy.

3 komentáře u „Vracíme se zpátky k přírodě“

  1. Rojak napsal:

    Myslím, že odborná přírodní léčba je lepší, než ta kterou nám předepisují lékaři. Pro ně to je spíš byznys, aby si udržovali své pacienty a ne aby je léčili

  2. lgku990 napsal:

    Já naštěstí žádné léky neberu, aspoň zatím, ale o tomto léku bych možná uvažoval, hlavně ohledně bradavic, no ještě uvidím.

  3. babicka11 napsal:

    Já už občas jen nějakou tu bylinku, jinak nic už nechci, beru už tolik léků, že si myslím, že to stačí. Ono se nic nemá přehánět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *