Pro koho jsou určeny pánské automatické hodinky?

Otázka vlastnictví hodinek je v dnešní době celkem zajímavá.

Žijeme v době, kdy máme čas skoro všude, kde se jen podíváme. Čas najdeme v mobilu, počítači, na ledničce, televizi nebo třeba v autě.
Pánové zapojte se a odpovězte na otázku:

Proč nosíte pánské hodinky?

 • pro kontrolu času
 • jako doplněk k oblečení
 • ze zvyku
 • jste na ně závislí
 • ….

Dotaz pro ženy, které asi většinou pánské hodinky kupují nebo navrhnou návštěvu obchodu s hodinkami.

Co je pro Vás rozhodující při výběru pánských hodinek?

Proč se ptám na Váš názor?

uxusní pánské automatické hodinky

 • hodinky nenosím, protože je nemám, ale zvažuji jejich nákup
 • výběr pánských hodinek je velký, nevím které si pořídit
 • znám digitálky, ručičkové i automatické
 • ženy mají lepší přehled a cit při výběru hodinek
 • ženy jsou prostě ty, které nás často přesvědčí
 • nechám si poradit 😀

 

 

Doba natahovacích hodinek je asi pryč, to znamená, podívat se a koupit  samonatahovací, automatické hodinky, které se natahují pohybem naší ruky.

Když jsem zadal tento výraz na internetu, našel jsem spoustu nabídek a reklamních sdělení. Mezi odkazy jsem našel i jeden zajímavý, který má dokonce nabídku pro muže a ženy.

Pánské a dámské automatické hodinky + dárek

Za cenu 4 490 Kč získám možnost výběru pánský hodinek pro sebe a dámských hodinek pro ženu. K tomu dostaneme jako dárek luxusní náramek ETERNITY pro oba dva.

Nevím, co to je Eternity, zda se mi bude náramek k hodinkám hodit, ale proč ne. Dárek vždy potěší a tento je za cca 1 200 Kč.

Pamatuji si, jak jsem v Chorvatsku koupil dárek pro dceru a jejího přítele. Byla to klíčenka ve tvaru srdce, rozdělená na dvě půlky. Každá půlka měla svůj kroužek na klíče. Když nebyli spolu, každý měl jednu půlku srdce. Když byli spolu, mohly se obě půlky spojit a vytvořit srdíčko. To se mi líbilo. Nevím, jestli klíčenky ještě používají, ale při předání dárku se jim líbil.

Cena za set pánských a dámských hodinek je adekvátní a určitě se hodí pro případ výročí nebo oslavu. Ano, mohu si koupit na tržnici lacinější, ale znáte můj názor na :  “heťky, ťlutí vám”

Zde najdete dárkový set hodinek o kterém jsem psal.

 

17 komentářů u „Pánské automatické hodinky nejsou jen paráda“

 1. irinkamil napsal:

  Od mala mi rodina kupovala různé náramkové hodinky, strýček dost cestoval po světě a jednou mi přivezl krásné dětské hodinky až z Belgie, měla jsem je hodně dlouho, než se ručičky navždy zastavily. Dřív to byla i móda, mít hodinky a k nim třeba i náhrdelník, náušnice a třeba i prsten. Jeden čas nosily ženy a dívky hodinky různých tvarů na řetízku na krku, i já je měla, byly digitální na baterii. Kupovávali jsme náramkové hodinky i synům, to byl vděčný dárek, každou chvíli je měli rozbité, takže bylo pořád co kupovat. Postupně, jak se začaly objevovat mobily, se potřeba náramkových hodinek začala vytrácet, dnes nikdo z rodiny hodinky nenosí už několik let. Já jsem levák, takže jsem hodinky nosívala na levé ruce, pak se mi začaly objevovat potíže s krční páteří a kdosi mi poradil, ať z levé ruky sundám hodinky, prstýnky a všechno kovové, že se mi ta páteř srovná. Kupodivu se mi fakt po pár týdnech páteř srovnala a bolesti ustaly. To jsem začala vše nosit na pravé ruce, ale když se u hodinek baterie vybila, novou už jsem si nekoupila a také vystačím s mobily, počítačem, videem či nástěnnými hodinami.

 2. MadameBijou napsal:

  Již velmi dávno jsem si nechtěně hodinky utopila. A dost let už používám mobil. Hodinky nemám a zatím neplánuji pořizovat ani jako doplněk.
  K nalezení jsou však velmi hezké kousky. Možná někdy v budoucnu.

 3. Plazmic napsal:

  No super bomba modely, ale nic levného to nebude, v posledních letech mám na volání a časomíru mobilní telefon.

 4. pskrob napsal:

  Já nosím hodinky jen do práce, abych věděl kdy bude zvonit, protože do třídy si mobil nosit nemůžu

 5. veruska napsal:

  U nás hodinky také nikdo nenosí. Někdy by se mi hodily. A vypadají pěkně na ruce.

 6. polivkovamaruska napsal:

  Jelikož je manžel v důchodu, čas nehlídá. Ale jako dárek pro zetě dobré a myslím i velmi vkusné.

 7. Odalv napsal:

  Hodinky ešte stále nosievam, ako doplnok k oblečeniu a aj na kontrolu času.

 8. Rojak napsal:

  Teď už se hodinky spíš nosí jenom jako doplněk. Jak jsou mobily, tak už je přehled času v nich. Co jsem si ale pořídil, tak to jsou chytré hodinky, které mají zabudovaný krokoměr s ukazatelem spálených kalorií a čidlo na měření srdečního tepu. Jsou opravdu přesné a jsem s nimi spokojený.

 9. babka napsal:

  Hodinky s mužem nenosíme, už jsem si zvykla, že se kouknu na mobil. Ale manželovi, který už se několikrát zmínil, že by je chtěl, je nejspíš koupím k narozeninám. Ještě jsem po nich nikde nepátrala ale takto drahé nejspíš kupovat nebudu.

 10. Evik napsal:

  Ja už moc hodinky nenosím, kdysi jsem bez nich neodešla z domu. Dneska mám pořád u sebe mobil. Ale jako modní doplněk určitě využívám.

 11. Kavon napsal:

  Ja som stará škola, hodinky stále nosím keď idem niekde mimo domu a používam ich na to, na čo sú určené, na kontrolu času.

 12. Barny napsal:

  Hodinky již také nenosím,protože mám mobil,ale dcera je nosí.Potrpí si na ně a má je i jako módní doplněk.

 13. babicka11 napsal:

  Dcera hodinky nosí, taky dostala od manžela pod stromeček, jsou hezké, prý asi za 4 tis., ale nerozumím tomu. Já sama jsem koupila hodinky manželovi letos, stály asi “jen” 2 tis. Na hodinky je zvyklý, sundává je jen na noc. Vybírala jsem jen podle toho, jak se mi líbily. Manželovi se líbí také, jen mu prý ty staré stačily – jako všechno komentuje, že “stačí” … že si ve svých letech už nebude nic nového pořizovat … tak to pak dopadá se vším – na co měnit nové dveře, na co novou sedačku, atd …..

  1. babka napsal:

   Buďte ráda, u nás zase muž prohlásil, že vše staré musí z bytu a prý se to týká i mne! 🙂 🙂 🙂 Rozmluvila jsem mu to – jak se říká: přišel se svým názorem a odešel s mým! 🙂

 14. bobalka napsal:

  Hodinky už dávno nenosím, ani manžel, tak si myslím, že by takovýto dárek vůbec neocenil. Navíc oba máme hodinky v šuplíku. Já bez mobilu ani ránu. Vypadají ale moc zajímavě.

 15. lgku990 napsal:

  Hodinky jsem nosívával, ale už je pěkných pár let nenosím, na kontrolu času mám mobil a v práci je ani používat nemůžu.

 16. matylda napsal:

  Jako dárek hezké, nošení hodinek se prý zase stává moderní. Mně už ale asi bude stačit jen mobil na kontrolu času venku, a doma mám hodiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *