Our friend Bady

Our dog is called Bady. He’s a little devil in our family. We’ve got him when he was three. Today it’s a senior dog but still with puppy mind.

When he was afraid of anything, just ran away, sometimes we could catch him on our streets, sometime we needed to go to dog shelter to pick him up. Every time he fled home, someone always advised “give him a name plate or something with a phone number”. Since that he wore the name plate every time, but when he crossed the fences, that name plate fall down.

Now he is 13 and we decided to get him new leather dog collar with engraved phone number made. Paradox is that since this moment he never fled away.

6 komentářů: „Our friend Bady

 • 21.2.2019 (18:31)
  Permalink

  taky neumím anglicky a překládat si to nebudu

  Reagovat
 • 21.2.2019 (9:27)
  Permalink

  Anglicky neumím, není problém si to nechat přeložit, ale preferuji češtinu, jelikož žiji v ČR.

  Reagovat
 • 20.2.2019 (23:51)
  Permalink

  asi tak?
  Náš pes se jmenuje Bady. Je to náš malý ďábel. Dostali jsme ho, když mu byly tři roky. Dnes je to starší pes, ale je stále štěňátkem. Když se bál, prostě utekl, někdy jsme ho chytali na ulici, někdy jsme museli jít do útulku pro psy, abychom ho vyzvedli. Pokaždé, když utekl, někdo doporučoval – dejte mu jmenovku nebo ceduli s telefonním číslem. Od té doby nosil jmenovku vždy, ale když přeskočil plot, jmenovku ztratil. Teď je mu 13 let a rozhodli jsme se koupit kožený obojek s vyraženým telefonním číslem. Paradox je to, že od té doby nikdy neutekl.

  Obojek pro pejska nepotřebujeme, protože žádného nemáme. 😀

  Reagovat
 • 20.2.2019 (20:43)
  Permalink

  Nevím co k tomu napsat, protože je to anglicky a cizí řeči nejsou můj koníček.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *