Aby vám starosti o domov nepřerostly přes hlavu

Pořídili jste vysněný byt nebo jste dokonce majiteli vlastního rodinného domu? Nezbývá, než gratulovat a jedním dechem dodat, že starosti o nemovitost okamžikem kolaudačního rozhodnutí za hlavu nehodíte. Péče o vlastní domov je během na celoživotní trať.

Aby vám starosti přece jen nepřerostly přes hlavu, je dobré se preventivně připravit na možné problémy a komplikace, které se k nemovitosti vztahují. Mnohé dokáže vyřešit pojištění domácnosti. Bezpečný domov PLUS představuje novou generaci pojištění majetku a odpovědnosti, jež klienta maximálně chrání a disponuje nejvýhodnějším plněním.

Pro klidné spaní

Pojistit lze rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, nemovitost ve stavbě, domácnost (trvale obydlenou i rekreační), budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy, vybavení kanceláře nebo ordinace, vedlejší budovy na jiném pozemku (například garáž) nebo bazény a vířivé vany. Limit pro plnění odpovědnosti je až 10 miliónů.

Komplexní přístup pojištění dává klientům pocit klidného spaní. Pojistka se totiž vztahuje na základní i katastrofická rizika, mezi něž například patří: rozbití skla z jakékoliv příčiny, škody způsobené zvěří na budově nebo bytu, zkrat na elektromotorech, odcizení stavebních součástí pojištění elektroniky, nonstop asistenční služba anebo zajištění náhradního ubytování až na 12 měsíců.

Pojistěte se on-line

Pojištění lze sjednat na internetu, s minimální byrokratickou zátěží. On-line pojištění domácnosti je jednoduchým způsobem, jak zabezpečit svůj domov a denně ulehat s čistým svědomím, že jsme pro vlastní bezpečí udělali maximum. Stačí zadat do interaktivního formuláře rozlohu obytné plochy, vybrat o jaký typ nemovitosti jde a bude generována pojistná částka, co se stane podkladovou kalkulací pro uzavření pojistné smlouvy.

Součástí pojištění domácnosti je i bonusové pojištění odpovědnosti za škodu. Pojištění občanské odpovědnosti neboli pojistka na „blbost“ se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná a chrání spolu s pojištěným automaticky i celou jeho rodinu.

Dobrá pojistka je nedílnou součástí pohodových dní, které můžete ve svém domě, bytě nebo multifunkční nemovitosti spolu s rodinou prožít. Nepropásněte jedinečnou příležitost zajistit si nádherné a hlavně klidné vzpomínky na stáří.

5 komentářů u „Aby vám starosti o domov nepřerostly přes hlavu“

 1. babicka11 napsal:

  Včera mám uzavřenou novou pojistnou smlouvu, vše jsem prodiskutovala po telefonu. Byla dřív nastavená na staré ceny, teď jsou ceny úplně jiné, a kdyby náhodou se něco “stalo”, tak bych byla v nevýhodě. Pojistka se nyní vztahuje i na vandalismus, krupobití, vichřice (střecha např.) i na požár i na rozbité umyvadlo či bojler v koupelně, loupežné přepadení – např. krádež kabelky. Je to sice dost peněz, ale nelituji toho, člověk nikdy neví…..

 2. matylda napsal:

  Mně osoně se pojištění nemovitosti už několikrát vyplatilo – a peníze jsem vždy dostala. Dokonce jsem pojištěná i proti vandalismu.

 3. lgku990 napsal:

  Pojištění domácnosti v dnešní době by měla být asi samozřejmost, může se vyskytnout jakýkoliv problém, který je potřeba urgentně řešit a při pojištění to bývá finančně přijatelnější.

 4. Rojak napsal:

  Nemám pojistku domácnosti a ani jí nechci. Důvod tady popsala babička. Vždy mají nějaký důvod proč Vám ty peníze nemají vyplatit. A když máte Vy zaplatit, tak včera bylo pozdě, ale oni když Vám mají dát nějakou částku na kterou už máte opravdu nárok, tak mají času habaděj než Vám něco vyplatí.

 5. babicka11 napsal:

  Samozřejmě, že máme pojištěnou domácnost, nemovitost, garáž i auto. Jednou v noci mi opilec vysklil okno hozením rozpitou lahví od piva, skončila na koberci i s pivem. Na to se ale pojistka prý nevztahuje, na vandalismus. Tak jsme na vlastní náklady nechali okno zasklít. Ještě mi “poradili”, kdybychom nahlásili, že jsme si to zavinili sami (třeba přenesením žebříku), tak na to pojistka je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *