Pokud rádi cestujete a je vám více, než 50 let, rozhodně byste si neměli nechat ujít tento poznávací zájezd do Maroka.

Nyní je skoro za poloviční cenu, což se vyplatí. Jen podmínkou je mít platný pas a to ještě 3 měsíce po návratu zpět do České republiky, včasnou rezervaci a rychle sbaleno. Tento zájezd je totiž Last Minute.

Vůně, chutě, barvy – přesně to je Maroko – království Atlasu, Sahary a Atlantiku

Mnoho turistů si vybírá právě jarní období na výlet do těchto končin. V tuto dobu je zde krásně teplo, od června zde již jsou teploty příliš vysoké až nesnesitelné. Ubytování je pro vás připraveno v hotelích 4*, kde je vždy zajištěna polopenze. 8 dnů můžete strávit s delegáty cestovní kanceláře Invia, která zároveň sestavila program podle nejzajímavějších částí této země. Do některých míst si můžete ještě přikoupit speciální cestu, to vždy po domluvě s delegátem.

V Maroku je mnoho míst, které můžete navštívit

Casablanca je například pyšná na svoji mešitu Hassana II, která představuje nejen symbol města, ale i celého Marockého království.

Rabat je pro změnu velmi hrdý na městskou čtvrť Kasbah des Oudaias. Dále je zde velmi příjemná a jedinečná krajina.

Marrákeš nabízí k prohlídce mnoho historických staveb. Život tady začíná především po západu slunce a mimochodem, nikdy nic nekupujte bez smlouvání, jinak proděláte. Přímo na náměstí si můžete zakoupit nějakou dobrotu a ochutnat místní laskominy. Na tržnici se dá prakticky sehnat cokoliv od voňavého koření, až po upomínkové předměty.

Poznávací zájezd do Maroka již v dubnu

Poznávací zájezd do Maroka již v dubnu

Odlet je z Prahy a kdo rád cestuje, tak se mu skutečně tento výlet vyplatí. Málokdy se dá do těchto končin dostat za tak příznivou cenu.

Tak neváhejte, zkontrolujte platnost pasu, proveďte rezervaci a vyrazte za dobrodružstvím. Maroko, pláž a rudé útesy na pobřeží Atlantiku si zaslouží vaši návštěvu.

Pokud bude zájezd do Maroka vyprodán, škoda, ale nic se neděje

INVIA vám určitě nabídne spoustu možností, kam vyrazit na letní dovolenou k moři. Stačí se podívat a zjistit akce pro seniory, rodiny s dětmi…

4 komentáře u „OKRUH KRÁLOVSKÝMI MĚSTY MAROKA – AKCE SENIOR 50+“

 1. lgku990 napsal:

  Maroko je určitě pěkné, ale ne asi tak bezpečné, no, ale i tak máme v plánu se tam jednou podívat, letos to určitě nebude.

 2. veruska napsal:

  Na zájezd bych jela hned, ale někam jinam.

 3. Rojak napsal:

  Vypadá to pěkně, ale na cestování do islámských zemí si nechám zajít chuť.

 4. babicka11 napsal:

  Na cestování kamkoliv jsou potřeba zdravé nohy, a to já nemám. Takže mi musí stačit to, kde jsem byla. Jsou ale jiná místa na světě, co by mě lákala, Maroko zrovna mezi ně nepatří. Tam bych asi ani nejela.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *