Každý kraj v České republice je svým způsobem zajímavý. Nese v sobě kus historie, krásné přírody a i mnoho záhad, na které zatím ještě nikdo nenašel odpovědi. Dovolená v ČR může skutečně překvapit a přinést mnoho hezkých zážitků.

Divoký západ je náš cíl

Pokud si někdo myslí, že pojedeme za hranice našeho státu, tak se rozhodně plete. Šiklův mlýn se nachází přímo v srdci kraje Vysočiny. V podstatě se zde nalezne mnoho přírodní krásy, ale také mezi ní objevíte největší přírodní zábavní areál, který vůbec Česká republika má. Právě v těchto místech, jen kousek od  Zvole nad Pernštejnem, na nás čeká westernové městečko, které je plné zábavných, ale zároveň naučných atrakcí. Kde jinde si lze vyzkoušet indiánský luk, srovnat svoje síly s býkem v rodeu nebo snad se naučit chytat telata lasem?

Dovolená na Vysočině

To rozhodně není všechno

Program je pestrý po celý den a rozhodně se tady nikdo nudit nebude.  Areál Šikland je doslova stvořený pro dlouhodobý pobyt, a proto je rodinná dovolená s dětmi v ČR na tomto místě ideální volbou. Vzhledem k tomu, že se areál skládá z několika částí, tak zábavu zde skutečně nalezne každý člen rodiny, včetně prarodičů.

  • Westernové městečko – čeká na nás zábava spojená se životem kovbojů, zlatokopů, ale i indiánů. Dovolená v Česku se může odehrávat pod tóny a rytmy country hudby a tanců. Děti zde naleznou dostatečnou zábavu podle daného programu, případně na připravených atrakcích.
  • Dovolená na Vysočině může být i jinak zaměřená. Kdo totiž miluje adrenalinové sportovní zážitky, tak by měl zavítat do Motosport a millitary offroad areálu. Milovníci motorek, terénních aut a bojových sportů si zde přijdou na své. Dokonce si mohou vzít vlastní stroje a vyzkoušet si jízdu v terénu.
  • Poslední z celkového komplexu areálu Šiklandu nás uvítá zcela v jiném duchu, vlastně v reji duchů. Svět plný strašidel, 3D kino u staré čarodějnice a rozsáhlý strašidelný zámek Draxmoor nenechá jednoho návštěvníka v naprostém klidu. Je pouhé 3 km od Šiklova mlýna v Dolní Rožínce.

Rozhodně o zábavu nebude nouze, stačí si jen vybrat pobytový balíček podle programu, který nás nejvíce zaujal, a letošní letní dovolená v Česku může být zážitkem na celý život pro celou rodinu.

2 komentáře u „Netradiční dovolená plná dobrodružství, tentokrát na Vysočině“

  1. Rojak napsal:

    Už jsem o této nabídce četl a mohlo by to být zajímavé.

  2. babicka11 napsal:

    Dovolenou v areálu Šikland mohu dětem doporučit, i když už mají dovolenou zajištěnou jinak. Třeba místo na chalupu se tam vypraví. Už se ale těší k moři a do termálních lázní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *