Nenechte tohle léto nic náhodě. Na veřejná koupaliště nespoléhejte, raději si pořiďte domácí bazén

Zatím se nedá odhadovat, zda bude v létě možné navštěvovat koupaliště a užít si klidné dny u vody. Pokud máte ti štěstí, že bydlíte v domě se zahradou, pak není lepší čas pro nákup bazénu. Jestliže jste doteď váhali, teď máte jistotu, že bazén určitě využijete a v parných dnech budete rádi, že se máte kde svlažit. Současný trh je rozmanitý a vybírat můžete různé typy bazénu od různých firem. Hlavní je vždy dát přednost vysoké kvalitě před lákavou nízkou cenou. Je třeba si uvědomit, že u bazénu se toho dá hodně pokazit a můžete si zadělat na velké problémy. Vždy se tedy obraťte na zkušenou firmu. Poradíme vám, jak vybrat ten nejlepší pro vás.

Univerzální volba (téměř) pro každého

Pokud chcete najít ideální balanc mezi cenou, vzhledem a kvalitou, pak vsaďte na skimmerové bazény. Mají dlouhou životnost, skvěle odolávají vnějším vlivům a vybírat můžete z různých designů.

Luxus, který vás ale nezruinuje

Velice oblíbenou možností jsou dnes tzv. přelivové bazény. Jak už lze podle názvu poznat, mají zaoblenou přelivovou hranu, díky čemuž působí luxusněji. Voda v bazénu totiž sahá až po horní okraj, a tím pádem je ve stejné úrovni jako zbytek vaší zahrady.

Vysoká kvalita pro milovníky originality

Nejnákladnější možností jsou bazény vypláštěné těžkou fólií. Využívají technologii, díky které je možné navrhnout bazén takřka o jakémkoliv tvaru a velikosti. Hodí se tedy i do atypických zahrad. Není to zrovna nejlevnější varianta, ale umožňuje docílit hloubky až dva metry. V tomto bazénu si tedy skutečně můžete zaplavat, a ne se jen „ráchat“ při okraji.

Spolehlivý partner pro váš bazénový projekt

S výběrem si každopádně nechte poradit od odborníka. Stálicí na trhu je bazén ALBIXON, který si našel své věrné zákazníky po celé republice. Pomohou vám vybrat bazén, jenž vám bude vyhovovat po všech stránkách.

Zdroj náhledového obrázku: pixabay.com

Jeden komentář u “Nenechte tohle léto nic náhodě. Na veřejná koupaliště nespoléhejte, raději si pořiďte domácí bazén”

  1. babicka11 napsal:

    Není nad to, mít vlastní bazén. Máme ho již několik let a hlavně holky se už těší na léto, aby si mohly zaskákat nebo v něm se potápět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *