Nečekané výdaje Vás nemusí zaskočit

V životě nás nepotkávají jen samé radostné chvilky, ačkoliv by to bylo velmi příjemné. Občas nás zaskočí nečekané situace a my pro ně musíme najít řešení. Nejčastěji se to týká finanční oblasti, na kterou jsme nebyli připraveni. Většinou se obracíme s prosbou na ty nejbližší, co ale když ani oni nám nemohou pomoci? Co teď? Než se vyřídí úvěr v bance, tak to nějakou dobu může trvat.

Existuje něco rychlejšího a přístupnějšího?

Samozřejmě, pokud potřebujete rychle překlenout krátkodobý finanční problém, což může skutečně zaskočit každého, vyzkoušejte rychlou online půjčku od firmy Via SMS.cz.
Výhodou je, že žádat o ni můžete z pohodlí svého domova. Jen při první žádosti budete navíc k telefonu potřebovat kopii Vašeho občanského průkazu a potvrzení o Vašem příjmu. Krátkodobé půjčky nevyžadují dalšího ručitele, ale je potřeba být sám zaměstnaný a také byste neměli být vedení jako dlužníci u jiné společnosti. Samozřejmostí je vlastnit bankovní účet, kam Vám peníze budou poslány. A pokud jde vše bez problémů, tak peníze jsou skutečně na účet připsány ve všední den do několika minut. Také pak záleží na bance, u které máte vedený účet.

První úvěr je sice trochu omezený, kdy částka je do výše 8 000,-, ale mnohdy je to dostačující pomoc. Předpokládá se, že tak zvaná půjčka do výplaty bude zaplacena do 1 měsíce. Samozřejmě pokud se stanete bezproblémovým klientem, Vaše ohodnocení tím vzroste a můžete si vypůjčit i větší finanční obnos.

Jednání se zákazníkem je vždy férové

V roce 2016 nastala změna v zákonu o spotřebitelském úvěru a daný zákon vstoupil v platnost 1. 12. 2016. Každý, kdo chce poskytovat úvěry, tak musel do 1. března 2017 podat přihlášku k České národní bance pro licenci. Přihláška obnáší řadu požadavků a cíl regulace, jak ochránit zákazníka od podvodníků a lichvářů. Tím se uvedené společnosti zařadí do ověřených firem, které dodržují zákony a na prvním místě upřednostňují zákazníka a férový přístup k němu. Firma Via SMS s.r.o. patřila mezi první v pořadí, která o licenci požádala a je uvedená v seznamu poskytovatelů nebankovních úvěrů u ČNB.

Navíc se stala členem APNÚ. To je zkratka pro Asociaci poskytovatelů nebankovních úvěrů v České republice. Tato asociace dohlíží na sektor nebankovních úvěrů a také provádí opatření proti lichvářským praktikám. Tím samozřejmě zvyšuje prestiž této firmy, proto není důvod pochybovat o její důvěryhodnosti.

Pokud potřebujete krátkodobou půjčku na naléhavé hotovostní problémy, neváhejte využít tuto online rychlou půjčku před výplatou. Se svým zákazníkem vždy jednají s respektem a pochopením. Vždyť každý z nás se může dostat do svízelné situace.

12 komentářů: „Nečekané výdaje Vás nemusí zaskočit

 • 8.2.2018 (17:31)
  Permalink

  Pokud to jde, tak si nepůjčovat. Půjčky berou peníze z kapsy.Lidi by se měli poučit a nevěřit všemu, co je v reklamách.

  Reagovat
 • 3.2.2018 (11:05)
  Permalink

  Já si prostě nepůjčuji, je to nevýhodné. Naštěstí nemám důvod si půjčovat, na to co potřebuji si snažím našetřit

  Reagovat
 • 1.2.2018 (20:04)
  Permalink

  Naštěstí jsem nikdy takový problém neměl, abych si musel půjčit a ani nemám v plánu, nejhorší je vytloukat půjčku další půjčkou.

  Reagovat
 • 1.2.2018 (18:39)
  Permalink

  Půjčovat si třeba na měsíc 8000 kč, to bych z jedné výplaty pak nemohla splatit. Když bych nutně potřebovala peníze, tak si tu určitou věc raději koupím na splátky, nebo se dohodnu na splátkovém kalendáři, když bych měla dluh třeba za energie.

  Reagovat
 • 1.2.2018 (13:50)
  Permalink

  Nejlepší je nemít nutnost si půjčit – ale někdy to bez půjčky prostě nejde. Ale vzít si půjčku přes počítač bych měla strach. To už raději na kamenné pobočce.

  Reagovat
 • 30.1.2018 (12:41)
  Permalink

  V dnešnej dobe je najlepšie si vôbec nepožičiavať, pokiaľ to nie je nevyhnutné, a ak tak len na kúpu nehnuteľnosti. Na ostatné veci, ktoré sú potrebné, sa dá postupne našetriť.

  Reagovat
 • 30.1.2018 (10:43)
  Permalink

  Tady z toho bych měla nejspiš strach když už pujčku tak raději v bance. Ale určitě je nejlepši si peníze našetřit.

  Reagovat
 • 30.1.2018 (9:20)
  Permalink

  Půjčku žádnou zatím nemáme a jsem tomu rád, protože mám klidnější spaní. Ty úroky jaké od Vás chtějí, to bývá až neuvěřitelné, jak někdo může s něčím takovým vyrukovat.

  Reagovat
 • 29.1.2018 (22:55)
  Permalink

  Ono je jednoduché si vzít půjčku, stačí jedno kliknutí myší, ale co pak, když peníze nestačí. U těchto nebankovních půjček bývají hodně vysoké penále, a tak z jedné malinkaté půjčky před výplatou vyroste obr půjčka s neskutečným nárůstem.

  Reagovat
 • 29.1.2018 (22:19)
  Permalink

  Všude jsou reklamy na úvěry, půjčky, hypotéky. Už jsem to tu psala – moje jediná půjčka byla novomanželská. Naši mne naučili dávat si stranou něco pro “strýčka Příhodu”. A stále se držím toho, že pokud na to nemám, tak si to nekoupím. Pravda je, že bych v kůži mladých v současné době nechtěla být – vše je drahé a pokud občas nepomůže rodina, tak si toho moc nepořídí.

  Reagovat
 • 29.1.2018 (21:29)
  Permalink

  Kam se podívám, všude na mě vybafnou s nějakou půjčkou – ať už emailem, reklamou v časopisu, v televizi …. Půjčku naštěstí nepotřebuji a hodně bych si musela rozmýšlet, kdybych musela… Půjčku nechci a doufám, že to tak zůstane.

  Reagovat
 • 29.1.2018 (20:08)
  Permalink

  Úplne najideálnejšie je si vôbec nepožičiavať a keď už, tak z hľadiska bezpečnosti a samotnej ochrany klienta je najlepšia voľba banka alebo leasingová spoločnosť, nebankové subjekty sú veľmi rizikové aj keď sa zvýšil nad nimi dohľad a pritvrdili sa pravidlá, za ktorých môžu poskytovať pôžičky.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *