Každý zde vidí co hledá


Rubriky

Nové komentáře

Rojak
Teď je takový výběr aut, že kdo si nevybere, tak...
Rojak
To bych si chtěl jednou přečíst, co tento deník vše...
Rojak
Bylo tam opravdu super, počasí vyšlo úplně parádně a hlavně...
lgku990
Já musím oponovat, poněvadž jelikož a protože se já i...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Štítky

Nové články

Nový rok. Nový začátek. Začali jste běhat? Nebo chodit do fitness centra? Věřte, že nejste jediní. Lednové šílenství v honbě za splněním novoročních předsevzetí je rok od roku silnější. Dobrou zprávou je, že nadšení „ledňáčků“ přetrvává i do dalších měsíců.

Ponořte se do své mysli

Ruku v ruce s počtem nově zakoupených permanentek do fitness center jde prodej MP3 či MP4 přehrávačů. Už máte přístroj, který vám dodá potřebnou motivaci a nakopne vás ve chvíli, kdy to chcete vzdát? Pokud stále váháte, který bude ten pravý, přinášíme jeden tip.

Výměna sluchátek pro opravdový požitek z hudby

Mezi jeden z oblíbených MP4 přehrávačů patří Orava MBT-4G. Své místo na prvních příčkách si získává i díky bluetooth. Napojit na něj bezdrátová sluchátka, které jste dostali pod stromečkem, už bude hračka. Využijte možnost poslouchat svou oblíbenou skladbu přímo z reproduktoru MP4 přehrávače.

Když jeden formát nestačí

Oceníte jeho podporu celé řady formátů jako AVI, MP3, WMA, WAV, FLAC, OGG, APE a mnohých dalších. Můžete jej využít i jako diktafon anebo si jen poslechnout rádio při večerní procházce. Vnitřní paměť je slušných 4 GB, za pomoci micro SD karty si však kapacitu rozšíříte až o 32 GB. Akumulátor má výdrž až 7 hod, poslechnete si tak tu správnou hudbu po dobu celého cvičení.

Výhody, které vám MP4 přináší

Díváte se na videa nebo u sebe chcete mít pořád svoje oblíbené fotky? Pěkná pokoukaná vás čeká na barevném LCD displeji o velikosti 1,8“. Orava MBT-4G se díky svým rozměrům vleze do kapsy – no uznejte sami – 160x128cm – a jaký rozměr má vaše kapsa? Váha 35 g bude téměř nepoznatelná. Je čas svým procházkám se čtyřnohým mazlíčkem dodat další rozměr.

Takže hurá do obchodu či e-shopu a vybavte se tím správným MP4 přehrávačem. Cvičení nebo běhání pro vás bude mnohem příjemnější.

3 komentáře na „Nakopněte se tou správnou hudbou!“

  1. Rojak napsal:

    Mám přehrávač v telefonu, a využívám ho jen málo.

  2. veruska napsal:

    Přehrávač mám, ale vlastně ho ani nepouštím. Když se jdu projít, tak mám ráda klid. A doma si pustím rádio a je to. Dám ten MP4 přehrávač vnučce, až bude starší.

  3. babicka11 napsal:

    Na Nový rok si předsevzetí nedávám, nikdy jsem si nedávala. Pokud jsem chtěla něco změnit, určitě jsem s tím nečekala na Nový rok. MP4 nepotřebuji, většinou jsem doma. Necvičím, neběhám … nemůžu. Fotky mám v počítači, v albumech, v telefonu. Sluchátka mám v šuplíku 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *