Nový rok. Nový začátek. Začali jste běhat? Nebo chodit do fitness centra? Věřte, že nejste jediní. Lednové šílenství v honbě za splněním novoročních předsevzetí je rok od roku silnější. Dobrou zprávou je, že nadšení „ledňáčků“ přetrvává i do dalších měsíců.

Ponořte se do své mysli

Ruku v ruce s počtem nově zakoupených permanentek do fitness center jde prodej MP3 či MP4 přehrávačů. Už máte přístroj, který vám dodá potřebnou motivaci a nakopne vás ve chvíli, kdy to chcete vzdát? Pokud stále váháte, který bude ten pravý, přinášíme jeden tip.

Výměna sluchátek pro opravdový požitek z hudby

Mezi jeden z oblíbených MP4 přehrávačů patří Orava MBT-4G. Své místo na prvních příčkách si získává i díky bluetooth. Napojit na něj bezdrátová sluchátka, které jste dostali pod stromečkem, už bude hračka. Využijte možnost poslouchat svou oblíbenou skladbu přímo z reproduktoru MP4 přehrávače.

Když jeden formát nestačí

Oceníte jeho podporu celé řady formátů jako AVI, MP3, WMA, WAV, FLAC, OGG, APE a mnohých dalších. Můžete jej využít i jako diktafon anebo si jen poslechnout rádio při večerní procházce. Vnitřní paměť je slušných 4 GB, za pomoci micro SD karty si však kapacitu rozšíříte až o 32 GB. Akumulátor má výdrž až 7 hod, poslechnete si tak tu správnou hudbu po dobu celého cvičení.

Výhody, které vám MP4 přináší

Díváte se na videa nebo u sebe chcete mít pořád svoje oblíbené fotky? Pěkná pokoukaná vás čeká na barevném LCD displeji o velikosti 1,8“. Orava MBT-4G se díky svým rozměrům vleze do kapsy – no uznejte sami – 160x128cm – a jaký rozměr má vaše kapsa? Váha 35 g bude téměř nepoznatelná. Je čas svým procházkám se čtyřnohým mazlíčkem dodat další rozměr.

Takže hurá do obchodu či e-shopu a vybavte se tím správným MP4 přehrávačem. Cvičení nebo běhání pro vás bude mnohem příjemnější.

3 komentáře u „Nakopněte se tou správnou hudbou!“

  1. Rojak napsal:

    Mám přehrávač v telefonu, a využívám ho jen málo.

  2. veruska napsal:

    Přehrávač mám, ale vlastně ho ani nepouštím. Když se jdu projít, tak mám ráda klid. A doma si pustím rádio a je to. Dám ten MP4 přehrávač vnučce, až bude starší.

  3. babicka11 napsal:

    Na Nový rok si předsevzetí nedávám, nikdy jsem si nedávala. Pokud jsem chtěla něco změnit, určitě jsem s tím nečekala na Nový rok. MP4 nepotřebuji, většinou jsem doma. Necvičím, neběhám … nemůžu. Fotky mám v počítači, v albumech, v telefonu. Sluchátka mám v šuplíku 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *