Ano, čtete naprosto správně

Většinou jsme zvyklí, že když se pořádají firemní akce, pronajímají se různé salónky, sály nebo i zámecké prostory, ale farma? To se skutečně moc často neslyší. Přesto je to možné a nedaleko Prahy si lze zarezervovat prostory podle potřeby. Dokonce se dají na tomto místě pořádat i venkovní akce a to rovnou o kapacitě až 1 000 lidí.

Párty, zasedání, konference, prezentace nebo oslavy

Prostory jsou moderně vybavené a připravené podle potřeb a především druhu akce. Není ani problém zařídit firemní akce s ubytováním a stravováním. V podstatě je dokázáno, že když zaměstnanci spolu tráví volnočasové aktivity, poté si více rozumí na pracovišti a podávají daleko lepší a efektivnější výkony. Vzhledem k tomu, že budeme trávit čas na farmě, je tady dostatek zábavy i pro děti. Díky tomu se mohou pořádat firemní rodinná setkání, která umožní větší komunikaci mezi rodinami. Mimochodem zde se nikdo rozhodně nudit nebude. Síly můžeme poměřit v různých hrách, golfu, posilovně nebo jiném sportovním zaměření. Kdo je klidnější povahy, může si jít například zachytat ryby.

Krásná příroda a pohostinnost

V podstatě se budeme nacházet jen kousek od Prahy, ale ten božský klid a příroda jsou k nezaplacení. Ono je třeba čas od času vypnout a odpočinout si od všech činností. Skvělým balzámem pro naši duši je projížďka na koni. Když se člověk posadí do sedla a vidí ten svět z výšky, jakoby starosti byly malinkou tečkou pod jeho nohama. Pravda, mnohdy tím problémem může být kůň, ale není důvod k obavám, jelikož se školeným týmem to zvládne každý. Za odměnu nás budou čekat farmářské pochutiny včetně čerstvě pečeného chleba, selátka, kuřátka a dalších dobrot.

Místo na svatební obřad

Ten, kdo plánuje svatbu, tak by se rozhodně měl podívat na farmu do Nedvězí. Dnes není žádný problém zařídit, aby se konala svatba v přírodě. Dokonce je možnost si pronajmout v tento slavný den farmu pouze ke svým účelům a mít všechno pod jednou střechou. Aby všechno dopadlo přímo na jedničku, můžeme nechat místní svatební koordinátorku sestavit program, aby svatba byla pod jednou střechou a nikdo se nenudil. To je naprosto skvělá věc. Veškeré svatební přípravy, zábava, hostina, fotografie nebo videa a ještě ubytování pro všechny pozvané, to vše na místě.

Zkrátka luxusní svatba, na kterou bude každý dlouho vzpomínat.

2 komentáře u „Na velké akce si můžeme pronajmout celou farmu“

  1. Rojak napsal:

    Myslím, že takové pronájmy jsou pro velké firmy a maximálně pro jednotlivce při pořádání svatby. Nechat se pozvat, tak v tom nevidím žádný problém, ale pořádat něco takového, to si dovolím až nám přidají ty tři procenta co nám slíbili v zaměstnání, to se pak rozšoufnu. ?

  2. babicka11 napsal:

    Líbilo by se mi zúčastnit se akce někde na farmě a třeba takové pozvání na svatbu by bylo fajn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *