Každý zde vidí co hledá


Rubriky

Nové komentáře

Rojak
Teď je takový výběr aut, že kdo si nevybere, tak...
Rojak
To bych si chtěl jednou přečíst, co tento deník vše...
Rojak
Bylo tam opravdu super, počasí vyšlo úplně parádně a hlavně...
lgku990
Já musím oponovat, poněvadž jelikož a protože se já i...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Štítky

Nové články

Ano, čtete naprosto správně

Většinou jsme zvyklí, že když se pořádají firemní akce, pronajímají se různé salónky, sály nebo i zámecké prostory, ale farma? To se skutečně moc často neslyší. Přesto je to možné a nedaleko Prahy si lze zarezervovat prostory podle potřeby. Dokonce se dají na tomto místě pořádat i venkovní akce a to rovnou o kapacitě až 1 000 lidí.

Párty, zasedání, konference, prezentace nebo oslavy

Prostory jsou moderně vybavené a připravené podle potřeb a především druhu akce. Není ani problém zařídit firemní akce s ubytováním a stravováním. V podstatě je dokázáno, že když zaměstnanci spolu tráví volnočasové aktivity, poté si více rozumí na pracovišti a podávají daleko lepší a efektivnější výkony. Vzhledem k tomu, že budeme trávit čas na farmě, je tady dostatek zábavy i pro děti. Díky tomu se mohou pořádat firemní rodinná setkání, která umožní větší komunikaci mezi rodinami. Mimochodem zde se nikdo rozhodně nudit nebude. Síly můžeme poměřit v různých hrách, golfu, posilovně nebo jiném sportovním zaměření. Kdo je klidnější povahy, může si jít například zachytat ryby.

Krásná příroda a pohostinnost

V podstatě se budeme nacházet jen kousek od Prahy, ale ten božský klid a příroda jsou k nezaplacení. Ono je třeba čas od času vypnout a odpočinout si od všech činností. Skvělým balzámem pro naši duši je projížďka na koni. Když se člověk posadí do sedla a vidí ten svět z výšky, jakoby starosti byly malinkou tečkou pod jeho nohama. Pravda, mnohdy tím problémem může být kůň, ale není důvod k obavám, jelikož se školeným týmem to zvládne každý. Za odměnu nás budou čekat farmářské pochutiny včetně čerstvě pečeného chleba, selátka, kuřátka a dalších dobrot.

Místo na svatební obřad

Ten, kdo plánuje svatbu, tak by se rozhodně měl podívat na farmu do Nedvězí. Dnes není žádný problém zařídit, aby se konala svatba v přírodě. Dokonce je možnost si pronajmout v tento slavný den farmu pouze ke svým účelům a mít všechno pod jednou střechou. Aby všechno dopadlo přímo na jedničku, můžeme nechat místní svatební koordinátorku sestavit program, aby svatba byla pod jednou střechou a nikdo se nenudil. To je naprosto skvělá věc. Veškeré svatební přípravy, zábava, hostina, fotografie nebo videa a ještě ubytování pro všechny pozvané, to vše na místě.

Zkrátka luxusní svatba, na kterou bude každý dlouho vzpomínat.

2 komentáře na „Na velké akce si můžeme pronajmout celou farmu“

  1. Rojak napsal:

    Myslím, že takové pronájmy jsou pro velké firmy a maximálně pro jednotlivce při pořádání svatby. Nechat se pozvat, tak v tom nevidím žádný problém, ale pořádat něco takového, to si dovolím až nám přidají ty tři procenta co nám slíbili v zaměstnání, to se pak rozšoufnu. 😃

  2. babicka11 napsal:

    Líbilo by se mi zúčastnit se akce někde na farmě a třeba takové pozvání na svatbu by bylo fajn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *