Na party i na veletrh. Spolehlivé skládací stany se hodí do každé situace

Chystáte na léto večírky pro přátele na zahradě? Je dobré mít připravenou i tzv. mokrou variantu, tedy nějaký přístřešek, kam se schováte, pokud by se náhodou počasí úplně nevyvedlo. K tomuto účelu se skvěle hodí multifunkční party stan, který nabízí mnoho možností využití a zdaleka se neomezuje jen na to, že si jej postavíte na zahradě jako zahradní přístřešek pro kamarády. Takový stánek velmi snadno přemístíte kamkoliv a můžete jej stejně dobře využít třeba také na trzích, veletrhu nebo na festivalu. Je to jen na vás – investice do takového prodejního stánku rozhodně dává smysl.

Jak vybrat ideální stan?

Zkuste se podívat na nabídku e-shopu expodum.cz. Právě zde najdete nejširší nabídku různých stánků v mnoha provedeních. Mezi nejmenší patří stany 2 × 2 metry, ale pokud nepotřebujete šetřit na místě, pak se nebojte pořídit klidně i ty největší o rozloze 6 × 3 metry. Výhodou je, že se také dají jednotlivé stany spojovat a dle vaší libosti tak rozšiřovat prostor, který máte k dispozici.

Vybírat můžete i různé barvy. Klidně si vyberte stánek žlutý, červený, zelený, modrý či bílý – je to jen na vás. Barevné stany každopádně upoutají více pozornosti a mohou vám dělat také reklamu jako velmi efektivní reklamní stánek.

Ujistěte se, že vydrží i nepřízeň počasí

Stany se mohou lišit také svou konstrukcí. Některé stany jsou vyrobeny z hliníku, který je samozřejmě lehčí, ale najdete v nabídce také robustní ocelové konstrukce. Obojí však zaručuje, že stany odolají i větru a dešti a budou pevně stát tam, kam je postavíte. Montáž takového stanu pak zabere doslova pár minut. Po ukončení akce prodejní stánek zase snadno složíte a můžete osobním autem převést. Celá konstrukce je skladná a pokud třeba vzadu v autě sklopíte sedadla, můžete si stánek snadno odvést kamkoliv budete potřebovat. Je to snadné a bez problémů.

Zdroj náhledového obrázku: expodum.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *