Zajímavosti ze světa automobilů a motorek ovšem nejsou věnovány pouze milovníkům rychlé jízdy a novinek na trhu. Můžete zde objevit i cenné praktické informace, které obohatí Váš obzor.

V magazínu MOTO&CARs naleznete nové koncepty, dozvíte se kus historie, rady jak postupovat v nesnadných situacích, ale také poutavá videa.

Příznivci čtyř kol mohou sledovat novinky, které se na trhu objeví v letošním roce.

Ženevský autosalon představil v loňském roce koncept motorky od koncernu Volkswagen. Mnozí skutečně nemůžeme cestovat do Ženevy, tak tyto informace můžeme nasávat plnými doušky přímo z internetového Magazínu MOTO&CARs.

Představte si auto budoucnosti, nasedne do auta, zadáte svým hlasem cíl a o víc se nestaráte. Dokonce ani parkování neřešíte, což je v dnešní době problém. Automobil si sám nalezne místo a pro zpáteční cestu si ho posádka opět přivolá. Bude i výborný specialista na nákupy, dokázal by totiž úplně sám vyzvednout nákup v supermarketu.

Projekt Sedric sice moc automobil nepřipomíná, ale hlavně vše je pouhým konceptem, i když kdo ví, možná se v realitě objeví dříve, než si všichni myslíme.

Magazín MOTO&CARs přináší spoustu zajímavosti i pro milovníky dvoukolové jízdy

Ano řeč je o motorkách.

Novinky, které přicházejí na trh, Vám doslova berou dech.

Například Honda se rozhodla zmodernizovat své poslední modely a jak je vidět, dle aktuálních článků, tak v tom nehodlá přestávat. Hlavně jízda v terénu by mohla být super zážitkem, díky odpružení předního i zadního kola. No možná se s nimi za pár měsíců setkáme v provozu.

Nicméně ne každý chce riskovat doslova pekelnou jízdou, tak mě osobně potěšila informace o novince YS125.

Je pravdou, že i Yamaha musela podstoupit nějaké úpravy, aby motor splnil emisní normy Euro 4, ale je to přesně takový stroj, který bude vyhovovat na klidné vyjížďky, pro začátečníky i zkušené.

Magazín MOTO&CARs pamatoval skutečně na vše

Kdo z nás někdy nepotřebuje pomoc nebo radu? Snad každý, a proto se dozvíte nejdůležitější informace za světa motorismu. Zjistíte snadno jak na výměnu oleje, ošetření laku nebo promáčklin, jak na pneumatiky atd. Co dělat při nehodě, jaké sjednat pojištění a která kritéria jsou podstatná…
Zajímavá jsou i videa. No řekněte sami, už jste viděli banánové auto?

Nebo si chcete jít zalyžovat a hle co to nevidíte – motorka si to sviští ze svahu? To vše a ještě mnohem více můžete zhlédnout na Magazínu MOTO&CARs.

Proč hledat složitě online hry, když je máte přímo pod rukou. Můžete řádit v autech nebo motorkách, sbírat různé odměny, ale můžete i k online hrám pustit i mladší generaci. S tou si ale asi zase tak nepopovídáte jako s vašimi vrstevníci na sociální síti Facebooku.

Jak vidíte sami Magazín MOTO&CARs je skutečným magazínem pro celou rodinu do každé situace.

11 komentářů u „Motoristický magazín pro celou rodinu“

 1. pskrob napsal:

  časopisy už nekupuji, co mě zajímá si najdu na internetu

 2. lgku990 napsal:

  Mně osobně motorky nějak neberou, ale věřím, že pro fandy jsou dobrý relax

 3. matylda napsal:

  Mezi muži jsou tyhle časopisy oblíbené. Já mám raději detektivky 🙂

 4. babka napsal:

  Pro fandy do moto určitě dobré ale tohle mne “nebere”.

 5. Evik napsal:

  zajimavé čtení

 6. Plazmic napsal:

  Moto a cars je zajímavý magazín o všem možném okolo dopravních prostředků, jen ten návrh nového vozítka je děs, jak od mimozemšťanů.:)))))))))))

 7. Odalv napsal:

  Celkom pekný magazín so zaujímavými informáciami.

 8. bobalka napsal:

  My už časopisy v tištěné podobě moc nekupujeme, co potřebuji najdu si na netu. Auta i motorky mě docela zajímají, ale jak říkám net je net.

 9. veruska napsal:

  Banánové auto se mi líbí! A různé informace o autech by se hodily.

 10. Rojak napsal:

  Velice dobrý a objektivní magazín, který je pro milovníky automobilismu. V poslední době se z novinkami roztrhl pytel a člověk to nestačí pobírat. A tento magazín je pomocník na toto téma.

 11. babicka11 napsal:

  Syn si kupuje časopis Auto7 a zeť má rád zas motorky, tak si také občas kupuje časopis o motorkách. Ten také jezdí na motocyklové závody do Brna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *