Motoristický magazín pro celou rodinu

Zajímavosti ze světa automobilů a motorek ovšem nejsou věnovány pouze milovníkům rychlé jízdy a novinek na trhu. Můžete zde objevit i cenné praktické informace, které obohatí Váš obzor.

magazínu MOTO&CARs naleznete nové koncepty, dozvíte se kus historie, rady jak postupovat v nesnadných situacích, ale také poutavá videa.

Příznivci čtyř kol mohou sledovat novinky, které se na trhu objeví v letošním roce.

Ženevský autosalon představil v loňském roce koncept motorky od koncernu Volkswagen. Mnozí skutečně nemůžeme cestovat do Ženevy, tak tyto informace můžeme nasávat plnými doušky přímo z internetového Magazínu MOTO&CARs.

Představte si auto budoucnosti, nasedne do auta, zadáte svým hlasem cíl a o víc se nestaráte. Dokonce ani parkování neřešíte, což je v dnešní době problém. Automobil si sám nalezne místo a pro zpáteční cestu si ho posádka opět přivolá. Bude i výborný specialista na nákupy, dokázal by totiž úplně sám vyzvednout nákup v supermarketu. Projekt Sedric sice moc automobil nepřipomíná, ale hlavně vše je pouhým konceptem, i když kdo ví, možná se v realitě objeví dříve, než si všichni myslíme.

Magazín MOTO&CARs přináší spoustu zajímavosti i pro milovníky dvoukolové jízdy

Ano řeč je o motorkách.

Novinky, které přicházejí na trh, Vám doslova berou dech. Například Honda se rozhodla zmodernizovat své poslední modely a jak je vidět, dle aktuálních článků, tak v tom nehodlá přestávat. Hlavně jízda v terénu by mohla být super zážitkem, díky odpružení předního i zadního kola. No možná se s nimi za pár měsíců setkáme v provozu.

Nicméně ne každý chce riskovat doslova pekelnou jízdou, tak mě osobně potěšila informace o novince YS125. Je pravdou, že i Yamaha musela podstoupit nějaké úpravy, aby motor splnil emisní normy Euro 4, ale je to přesně takový stroj, který bude vyhovovat na klidné vyjížďky, pro začátečníky i zkušené.

Magazín MOTO&CARs pamatoval skutečně na vše.

Kdo z nás někdy nepotřebuje pomoc nebo radu? Snad každý, a proto se dozvíte nejdůležitější informace za světa motorismu. Zjistíte snadno jak na výměnu oleje, ošetření laku nebo promáčklin, jak na pneumatiky atd. Co dělat při nehodě, jaké sjednat pojištění a která kritéria jsou podstatná…
Zajímavá jsou i videa. No řekněte sami, už jste viděli banánové auto?

Nebo si chcete jít zalyžovat a hle co to nevidíte – motorka si to sviští ze svahu? To vše a ještě mnohem více můžete zhlédnout na Magazínu MOTO&CARs.

Proč hledat složitě online hry, když je máte přímo pod rukou. Můžete řádit v autech nebo motorkách, sbírat různé odměny, ale můžete i k online hrám pustit i mladší generaci. S tou si ale asi zase tak nepopovídáte jako s vašimi vrstevníci na sociální síti Facebooku.

Jak vidíte sami Magazín MOTO&CARs je skutečným magazínem pro celou rodinu do každé situace.

11 komentářů

 1. časopisy už nekupuji, co mě zajímá si najdu na internetu

 2. Mně osobně motorky nějak neberou, ale věřím, že pro fandy jsou dobrý relax

 3. Mezi muži jsou tyhle časopisy oblíbené. Já mám raději detektivky 🙂

 4. Pro fandy do moto určitě dobré ale tohle mne “nebere”.

 5. zajimavé čtení

 6. Moto a cars je zajímavý magazín o všem možném okolo dopravních prostředků, jen ten návrh nového vozítka je děs, jak od mimozemšťanů.:)))))))))))

 7. Celkom pekný magazín so zaujímavými informáciami.

 8. My už časopisy v tištěné podobě moc nekupujeme, co potřebuji najdu si na netu. Auta i motorky mě docela zajímají, ale jak říkám net je net.

 9. Banánové auto se mi líbí! A různé informace o autech by se hodily.

 10. Velice dobrý a objektivní magazín, který je pro milovníky automobilismu. V poslední době se z novinkami roztrhl pytel a člověk to nestačí pobírat. A tento magazín je pomocník na toto téma.

 11. Syn si kupuje časopis Auto7 a zeť má rád zas motorky, tak si také občas kupuje časopis o motorkách. Ten také jezdí na motocyklové závody do Brna.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *