Moderní bydlení v srdci Prahy je velkým lákadlem

Žít v našem hlavním městě, to je sen mnohých studentů, kteří sem poprvé zavítají z center okresního nebo krajského formátu a cítí se, jako by byli v úplně jiném světě. Proč o tom ale jen snít, když se dnes nabízí tolik možností? Vlastní byt v metropoli je skvělým odrazovým můstkem do budoucna, ať už jde o budování kariéry nebo spolehlivého zázemí, do nějž se budete rádi vracet. Malá lodžie, balkon, terasa nebo předzahrádka? Záleží na vašich osobních preferencích, nabídka bytů na Žižkově je stále poměrně široká…

Ideální nejen pro mladé rodiny

Plánujete, že za pár let budete tři nebo čtyři? Jistě, s dětmi počítá většina mladých a výjimkou nebývají ani sny o hodně početné domácnosti. Byty Praha 3 tomu samozřejmě vycházejí vstříc, v nabídce je totiž připravena i pětipokojová varianta, díky které si přijdou na své všichni, kdo plánují široký rodinný kruh. Moderní bydlení, které splňuje dnešní standardy a nachází se ve strategickém místě, jistě ocení všichni, kdo nechtějí dlouhé cesty do práce a rádi by si odpoledne užili procházku v rozkvetlém jarním parku.

Občanská vybavenost skutečně na výbornou

Restaurace, kina, ale i sportoviště nebo obchody, pokud jde o občanskou vybavenost, je Žižkov místem, které si rozhodně nemůže na nic stěžovat. Stačí jen krátká procházka a budete na zastávce autobusu, jenž vás může dopravit k metru, dopravní obslužnost si tedy jistě zaslouží pomyslný palec nahoru.

Prodej bytů v Praze na Žižkově ještě stále nekončí, stále je z čeho vybírat – a tím se nabízí příležitost nejen pro mladé absolventy, kteří by si rádi našli odpovídající zázemí pro svůj budoucí život. Velkoměsto, které neztrácí kontakt s přírodou a nabídne i výbornou občanskou vybavenost, bude jistě dobrá volba. Zvláště pokud projde právě Žižkov v příštích letech velkými změnami a vyroste zde například rozlehlá obchodní čtvrť.

3 komentáře u „Moderní bydlení v srdci Prahy je velkým lákadlem“

  1. babicka11 napsal:

    Takové bydlení je určitě krásné, ale kdo si to také může dovolit …. ono zadlužit se do konce života každý nechce – co asi stojí takový 5+1 v Praze ani nechci domyslet. U nás (město asi 10tis. obyvatel) nově postavený 3+kk 6,5 mil. Kč ….

  2. lgku990 napsal:

    Jóó v Praze je blaze, ale draze, občas taky jezdíme do Prahy, je velice krásná, ta naše Praha stověžatá, bydlení je tam určitě nádherné pro naší generaci.

  3. Rojak napsal:

    Jsem rodilý Pražák a po vojně jsem se přiženil na Moravu a do Prahy bych se asi těžko vracel, ale Praha je krásné město a hlavně její historická část je krásná. Praha se stále mění a rozrůstá. Když tam přijedu po nějaké době, některá místa ani nepoznávám, jak se změnila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *