Moderní bydlení v Britské čtvrti nabízí skvělou dostupnost do centra a mimořádnou vybavenost

Vlastní bydlení v Praze je snem mnoha lidí. Bohužel se stává stále méně dostupným, a to nejen kvůli stoupajícím cenám nemovitostí, ale také protože je na trhu nedostatek kvalitních bytů, do kterých se vyplatí investovat. Pro zájemce o nové byty Stodůlky je zde ale nyní jedinečná příležitost pořídit si nemovitost v lukrativní Britské čtvrti. K dispozici je několik bytů, které hledají své nové majitele – a těmi můžete být právě vy.

Domov pro vás i vaši rodinu

Snad největším plusem, které nové byty v Praze nabízí, je snadná dostupnost kamkoliv. Je to jen kousek na stanici metra, takže do centra se dostanete za necelých 25 minut. Britská čtvrť také leží v blízkosti dálnice na Plzeň (D5), takže je tato lokalita oblíbená právě těmi, kdo tímto směrem jezdí do práce nebo za rodinou.

Vše na jednom místě

Rezidentní bydlení je vlastně maloměstem uprostřed Prahy. Najdete zde všechny služby, které můžete potřebovat. Samozřejmostí jsou kavárny, vinotéka, kadeřnictví, restaurace, venkovní posilovna a samozřejmě několik dětských hřišť. Místo je dokonale připravené pro mladé rodiny, které chtějí žít kvalitní život beze shonu a v pohodě.

Skutečný život

V Britské čtvrti se skutečně žije, nejen přespává. Tento rezidenční projekt jen koncipován tak, aby mohlo vzniknout funkční propojení práce a bydlení. Toho je dosaženo jedinečným urbanistickým přístupem, který umožnil vznik malých komerčních prostor hned vedle dětského hřiště či posilovny. Rodiny zde tedy mohou trávit čas skutečně společně a užívat si volné chvíle. Na víkend nemusíte unikat za Prahu, ale pohodu a klid si užijete i přímo u vás doma.

Nevybrali jste si zde?

Britská čtvrť samozřejmě není jediné, co společnost Finep nabízí. V Praze nabízí bydlení v řadě developerských projektů. Novostavby Praha a jejich nabídku najdete na webu, kde si můžete snadno vyfiltrovat přesně ty parametry, které jsou pro vás při výběru vašeho budoucího bydlení zásadní. 

Zdroj náhledového obrázku: finep.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *