Ne každému vyhovují horké letní dny. Pro malé děti a seniory mohou být i velmi nepříjemné. Stejně tak pokud bydlíte například v podkroví a domů vám proudí teplo střešními okny, možná právě teď přemýšlíte, jak efektivně vzduch v místnosti zchladit. Pokud už nestačí běžný ventilátor, investujte do mobilní klimatizace, jejíž koupě se vám rozhodně vyplatí.

Mobilní klimatizace funguje též jako odvlhčovač

Současné mobilní klimatizace jsou opravdu multifunkční zařízení, která uživatelům nabízejí celou řadu funkcí a s přehledem tak dokážou nahradit i další drobné spotřebiče, jako třeba odvlhčovače nebo přímotopy. Svou klimatizaci tak můžete pohodlně využívat po celý rok. Pokud je navíc mobilní, snadno ji přenesete tam, kde ji zrovna potřebujete. Jen myslete na to, aby mobilní klimatizace měla stále kam odvádět horký vzduch, jinak byste ji mohli poškodit.

Vybrat si adekvátní výkon či hlučnost je téma už pomalu pro odborníky. Proto doporučujeme nakupovat jen v prověřených obchodech, kde vám s výběrem vaší nové mobilní klimatizace rádi pomohou. Například obchod ventilatory-shop.cz si pro své zákazníky připravil bohatou nabídku mobilních klimatizací, u kterých navíc garantuje nejnižší cenu na trhu. Při objednávce nad 1 000 Kč zde máte dopravu zdarma, a pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete tak učinit v prodloužené lhůtě 30 dnů.

Proč je klimatizace lepší než ventilátor

Ventilátor je obyčejné zařízení, které lze využívat k víření vzduchu spíše v nouzových situacích. Klimatizace oproti němu nabízí spoustu dalších funkcí a je jen o trochu hlučnější. Samozřejmě počítejte s tím, že hluku se při puštění klimatizace nikdy zcela nevyhnete. Pokud budete však svou domácnost klimatizovat pravidelně, uvidíte, že se vám bude lépe bydlet. Mobilní klimatizace jsou samozřejmě vhodné i do všech kancelářských prostor.

17 komentářů u „Mobilní klimatizace je multifunkční zařízení“

 1. polivkovamaruska napsal:

  Klimatizaci nemáme, zato máme kamenný sklep. V horkých nesnesitelných dnech se na chvilku uchyluji tam a je tam tak 22 stupňů max.

 2. vita1980 napsal:

  bydlím v kamenném domě, takže i v létě bez klimatizace je to snesitelné.

 3. Lejdynka napsal:

  Já taky klimatizaci nemusím, vždyť za teplem lítáme

 4. veruska napsal:

  U nás je klimatizací náš starý barák. Máme tlusté zdi a když je venku hic, tak v baráku je krásně.

 5. Ivona napsal:

  Už jsem psala jednou. Klimatizaci bych nechtěla, je to nepřirozené. Jsou to velké výkyvy pro organismus, tím pádem škodí.

 6. Plazmic napsal:

  Co k tomu dodat, asi to již řekli všichni přede mnou, je to takový luxus pro pány miliardáře, jinak doma to asi není třeba a v práci se to nesmí přehánět jinak je to zabiják.

  1. babicka11 napsal:

   Jak vidím, dost lidí to doma nechce, nebo to odsuzuje. Já dnes pekla maso a buchtu v troubě, bylo to úmorný, a bez klimatizace bych asi “chcípla” …říkáte si, proč peče maso, když je takové vedro (28 C), ale muž si ho přál ….. :-).

   1. radek napsal:

    já peču krkovičku ted 😀

 7. babka napsal:

  Určitě je to dobrá věc ale u mne to nemá “zelenou”. Klimatizaci v autě zapnu jen na chvilinku, než se rozpálené auto trošku zchladí, a pak už pro mne zase neexistuje. A do bytu ani náhodou.

 8. matylda napsal:

  Já naštěstí nepotřebuji. I v těchto vedrech mám v obýváku nejvíce 25 stupňů. Holt starší domek je starší domek 🙂

 9. Rojak napsal:

  Je to užitečná věcička, akorát se s tím musí umět zacházet a nastavovat teploty tak, aby z toho člověk nebyl podchlazený.

 10. pavlina69 napsal:

  Právě jsem si doléčila odbourané hlasivky,čehož byla příčinou právě klimatizace v práci.Tak děkuji,neprosím.

 11. lgku990 napsal:

  Klimatizace je sice dobrá věc, ale ne každému vyhovuje. My ji též nemáme, ani nechceme, bydlíme v paneláku a stačí nám žaluzie v oknech.

 12. bobalka napsal:

  Také nejsem fanouškem klimatizací, ze zdravotních důvodů bych si jí domů nepořídila. Mě vadí i ventilátor natož klima.

 13. Odalv napsal:

  Osobne klimatizáciu nemôžem používať, lebo mi spôsobuje zdravotné problémy, ale v prípade keď nespôsobuje zdravotné problémy, dokonca môže niektorým aj predchádzať, je to dobré zariadenie aj keď jeho používanie je diskutabilné.

 14. babicka11 napsal:

  My jsme s klimatizací spokojeni, horký vzduch odvádíme dveřmi na schody na půdu, kde je otevřené okno. Stačí, když už je venku přes 27°C ve stínu – tak už “jede”.

 15. Kavon napsal:

  Klimatizáciu nepoužívam lebo mi to nerobí po zdravotnej stránke dobre.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *