Toužíte po kráse, která souvisí s tím, že budete mít dokonalou pleť?

Zde musíme upozornit, že bez vašeho přičinění to nepůjde. Společně si projdeme tři možné cesty, které je ideální kombinovat, aby byly výsledky co možná nejlepší. To, čím musíme začít, je životní styl. Je dobré pamatovat na to, že právě ten může krásu pleti poměrně výrazně ovlivňovat. Pokud je něco, co škodí, tak to jsou například nezdravá jídla, ale i kouření, pití alkoholických nápojů, nedostatečný pitný režim a mnoho dalšího, co souvisí s nezdravým životním stylem. Eliminujte dané věci a pleť budete mít krásnou.

Nezapomínejte na pravidelnou péči

Nyní se zaměřme na pravidelnou péči, jelikož i ta je nesmírně důležitá, pokud je vaším cílem mít skutečně dokonalou pleť. Jak by měla daná péče probíhat? Ideální je kombinovat hned několik věcí, které rozhodně přispějí k přirozené kráse.

O jaké věci se jedná

 • pravidelné a časté mytí
 • hloubkové čištění a peeling
 • používání kvalitních krémů

Pokud je vaším cílem dosažení opravdu jedinečných výsledků, doporučujeme dodržet to, že pleť by měla být vždy dokonale čistá, měla by být hydratovaná a neměly by jí chybět všechny důležité látky. A k nim se dostáváme právě nyní.

Dejte pleti to, co potřebuje

Krása pleti může být spojena i s tím, že ta obsahuje skutečně vše, co obsahovat má. Pokud jí něco chybí, může se to na jejím vzhledu negativně podepsat.

Jestli hledáte cesty, jak vše doplnit, potom doporučíme kolagen od Biome.cz.

Jedná se o látku, která dokáže eliminovat vznik vrásek, stejně jako se pozitivně podepisuje třeba na elasticitě pokožky. Další celkem důležitou látkou, kterou je možné vaší pleti jednoduše, ve formě tablet dodávat, je kyselina hyaluronová. I pomocí ní můžete snadno a jednoduše zjistit, jak tato látka vaší pleti pomůže k dokonalé kráse. Stačí její pravidelné užívání.

16 komentářů u „Mít dokonalou pleť není složité“

 1. Evik napsal:

  Ono jak se to čte tak to vypada strašně dobře ale da se tomu opravdu věřit?

 2. pavlina69 napsal:

  mám svou oblíbenou značku a jsem spokojená 🙂

 3. Rojak napsal:

  Tak toto téma je většinou jenom pro ženy. Když mám suché ruce po práci, tak stačí stará dobrá Indulona a na pleť nějaké pleťové mléko a je po starostech.

 4. veruska napsal:

  Protože mám dost suchou pleť, tak používám Lactovit, tělové mléko a na obličej a ruce zase něco jiného. Teď zrovna zkouším od Avonu. Tak nevím, jak se to osvědčí.
  Vrásky nějaké mám, ale těch už se nezbavím. Nevěřím, že mě jich zbaví jakýkoliv krém.

 5. Ivona napsal:

  Je to pravda, že genetické vybavení je hodně důležité. Můžu říct, že v tomto ohledu se ke mně příroda zachovala celkem fajn. Mám ale tu nevýhodu, že nemám na sobě moc tuku, takže obličej je víc náchylnější k tvorbě vrásek. Ale zatím si neztěžuju.Hodně se snažím pít a hygiena je samozřejmost. Masku si udělám jednou za onoho času. Používám niveu a zatím to nijak zvlášť neřeším.

 6. Plazmic napsal:

  Moje pleť bída a lupenka a exém kosmetika nic moc najít, nevíte o něčem dobrém?

  1. babicka11 napsal:

   na exém – slyšela jsem, že stačí nastrouhat syrovou bramboru, pár kapek citrónové šťávy a trochu olivového oleje (lisovaného za studena). Dát na postižené místo a ovázat přes noc. Kamarádce exém zmizel za tři dny, ale prý to svědí. Měla ho na rukou a při mytí nádobí používala rukavice.

  2. babicka11 napsal:

   Na lupénku nic moc není, je to vlastně porucha jater, tak by se měla dodržovat přísná jaterní dieta.

  3. matylda napsal:

   Příbuzná na lupénku užívala mast s konopím. Pomohlo to. Taky častý pobyt u moře a minimum stresu, pokud to jde 🙂

 7. babka napsal:

  Opět se vymykám – ráno se umyji, jaký krém je po ruce, tak ten použiji a večer opět umyji. S vráskami si žádné starosti nedělám – byly, jsou a budou. Myslím, že to ke stáří patří. Spíš mne dohání k zoufalství dcera – její kolem 30 a stále se nemůže zbavit akné. Čínská medicina ani kožní ji nepomáhá. 🙁

  1. babicka11 napsal:

   ať zkusí toto: (třeba to pomůže)
   – mýt obličej jen vodou, ne mýdlem, když už, tak antiseptickým mýdlem
   – nejíst ostrá, kořeněná jídla, vyřadit čokoládu, ta je nejhorší, nepít alkohol a kávu s kofeinem
   – pít kopřivový nebo zelený čaj
   – pomáhá i antikoncepce
   – nedostatek spánku a stres – ten se “podepisuje” na všem! – když je člověk pod stresem, dochází v jeho organismu ke zvýšené produkci stresových hormonů a tím ke vzniku akné

 8. blaju napsal:

  O svou pleť pečuji, mám svou značku kterou používám a jsem spokojená, vrásky s postupem času k člověku patří, jídelníček mám v poho, sem tam nějaká maska, hloubkové čištění nepotřebuji a peeling používat nemůžu.Značku Biome neznám, ale juknu na ní.:)

 9. devilscat napsal:

  asi jako každá žena se snažím o pleť starat, co to jen jde – čištění, peeling, masky, jen moc nekrémuju, protože mám smíšenou pleť – možná proto nemám ani vrásky, což je tak trochu výhoda 🙂

 10. bobalka napsal:

  Naštěstí jsem nikdy problémy neměla, a jak píše babiička, tablet už do sebe musím cpát dost, tak další přidávat nechci. Moje maminka vždycky říkala, že základem pro pěknou pleť je ráno si umýt obličej studenou vodou a večer teplou. Dodržuji to dodnes i když dnes už nějaký výživný krém a noc taky používám.

 11. babicka11 napsal:

  Kolagen je součástí šlach, vazivových tkání, kloubů, svalů, vlasů, pokožky a také samotných orgánů v těle. Pokud chybí, je to špatné. Vzhledem k tomu, že už beru 9 prášků denně, v jednom je součástí i kolagen, nechci do sebe cpát další. Jinak se snažím jíst zdravě a dodržuji i pitný režim. Naštěstí na vrásky netrpím.

 12. matylda napsal:

  V podstatě hodně záleží na genetickém vybavení. Ale od určitého věku potřebuje větší péči každá pleť. Firmu Biome vůbec neznám. Kouknu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *