Minulý rok jsem si koupil mikroplyšové povlečení

A udělal jsem dobře. Od malička jsem spal v krepu, bavlně a dalších materiálech které byly dostupné. Však to znáte sami.

Vše změnil návštěva u kamaráda, které byla spojená s oslavou narozenin a všeobecného pokecu o všem, ale hlavně o rybách.
Laďu asi znáte, je to kamarád, se kterým jezdím celkem pravidelně na ryby, a navíc jsem už psal jeden článek, jak dělal koupelnu.

Každá oslava je jiná, přesto ve spoustě případů stejná

Uvaří se/připraví pohoštění, něco na pití a začínáme 😀 Protože jsem tentokrát jel i s přítelkyní, počítalo se i s přespáním. Občerstvení i pokec bylo příjemné a tak to má být.
Nejen prací je člověk živ a navíc, není špatné občas vypadnout ze zaběhlého stereotypu.

Proč jsem koupil mikroplyšové povlečení

Po oslavě jsme šli k ránu na chvilku spát a Markéta nás uložila do postele. Tam jsem poprvé poznal mikroplyš a zjistil o čem to je. Po návštěvě a přespání jsem koupil jednobarevné mikroplyšové povlečení. Pokud tento materiál neznáte, mohu doporučit.

Poznáte na vlastní kůži, co je to měkoučko, hebké pohlazení, ale hlavně teplo

Takže doporučuji mikroplyšové povlečení. Jako dárek pod stromeček mladým, nákup pro vás jen tak… Cena cca 700 Kč není nijak závratná, ale určitě se mikroplyšové povlečení doma vyplatí. Vím, o čem mluvím. Letos už mám převlečeno do měkkého 😀

Podívejte se sami, úvodní banner na MK lůžkoviny něco ukázal, v e-shopu si můžete mikroplyšové povlečení vybrat a koupit sami. Zboží mají skladem, žádná přeposílka z Č nebo jiných exotických zemí. Doprava rychlá a komunikace výborná.

Doporučuji koupit i mikroplyšové povlečení, budete mít teplo a hebko z obou stran.

Přeji příjemné poležení v hebkém mikroplyšu 😀

4 komentáře u „Zima je tady, připravte se na ňuňací spánek v teple“

 1. Lenka napsal:

  Je to tak. Na luzkovinach sem také kupovala mikroplyšové povlečení. Nejraději sem měla mikroflanel, ale vždycky povyprání škaredě vybledlo atak. Mikroplyš se mmi zdá osobně univerzálnější 🙂 děkuji za tipy lenka

 2. lgku990 napsal:

  My používáme nejraději bavlněné povlečení

 3. Rojak napsal:

  Jako typ pro nákup dobré, ale raději to nechám na manželce. s těmito výběry si poradí lépe.

 4. babicka11 napsal:

  Mám dvanáctero povlečení (i díky dceři, která mění barvu povlečení, když si koupí nové závěsy :-)), tak s nimi asi vystačím do konce života :-). I mikroplyšové máme, a na Vánoce dávám bílé damaškové. Jinak ty nové se mi líbí hodně, ale neměla bych to ani kam dát….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *