Pravdou je, že v dnešní době se zkrátka bez připojení k internetové síti moc daleko nedostaneme.

Většina populace si vše potřebné vyhledává na webových stránkách, komunikačních sítí, nakupuje online, získává zde podstatné informace a rady. Internet se stal nejen zdrojem informací, ale také jakýmsi systémem, jak si přivydělat nějakou korunku do rodinného rozpočtu, vylepšit si svůj dosavadní příjem nebo zkrátka vytvoření skvělé podnikatelské reklamy.

Dá se v podstatě shrnout, že v dnešní době mít své vlastní webové stránky je pro podnikatele skoro nutností

To platí pro všechny společnosti, firmy, obchody, obchůdky, freelancery a řemeslníky, kteří samozřejmě chtějí prezentovat svoji práci a oslovit tím širší veřejnost. Místní pověst pro slušný výdělek je již nedostačující. Vytvořit si webové stránky není takový problém a člověk nemusí být nutně programátorem, v mnohém pomohou různé redakční systémy, ale ani zde to není dostačující. Je třeba vytvářet daleko hlubší propojení s veřejností.
Základem jsou v podstatě kvalitně tvořené texty
, které dokážou oslovit, zaujmout a navíc ještě vzbudit zvědavost. Pokud na to autor sám nestačí, může se obrátit na odborníky, kteří mu pomohou nejen s tvorbou stránek, ale i prezentací, zpětnými odkazy a poradí, jak se nejlépe a efektivně zviditelnit.

Jednu  novinku přináší systém Linketica.com

JUMO TREE Nyní nabízí zdarma pro všechny registrované majitele webů a inzerentů nový nástroj pod názvem JumpTree.

Funguje skvěle ve všech elektronických zařízeních a nezaskočí jej ani Twitter nebo Instagram.

V podstatě novinka je skvělá v tom, že je to nejrychlejší způsob, jak dát o sobě nebo nabízených produktech co nejvíce vědět a tím samozřejmě by mohl narůst i očekávaný zisk.

Vyzkoušet se má všechno, tudíž není na co čekat, vše potřebné se lze dozvědět v systému Linketica.com.

Moderní online marketing

Poslední roky se v online světě objevil nový titul influencer, který je pro mnohé stále neznámým pojmem. Je sice pravdou, že se o nich začíná více a více mluvit, ale kdo to vlastně je. Běžně se setkáme s titulem blogeři, youtubeři a nyní tu máme ještě tuto novinku.

Co vlastně blogeři, youtubeři vytváří a je vůbec prospěšná v našem podnikání?

Pokud vezmeme v úvahu, že jsme stránky nebo obchod vytvářeli s nějakým cílem a to především se záměrem oslovit co nejvíce populace a navýšit svůj zisk z činnosti, pak má smysl najít kvalitního influencera a uzavřít s ním spolupráci. Bude to nejen správná volba, ale zároveň naše pravá ruka. Jedná se o osobu, která buď vlastní, nebo vytváří určitý kanál a skrze něj komunikuje se svými návštěvníky a uživateli.
Velký úspěch mají ti, co se pohybují na sociálních sítích, kde je shromažďuje dostatečné množství uživatelů. Tím může propagovat naše podnikatelské záměry a doporučení, a vcelku přirozeně vzniká influencer marketing.

Mnohdy stačí jedna dobře cílená věta, o které se daná osoba zmíní na svém kanálu, a produkt je rázem vyprodaný. V podstatě se výrobek nebo služba dostaly velmi šikovně mezi koncové uživatele a navýšil se tím zisk firmy. Navázat spolupráci s takovým člověkem se skutečně vyplatí, aniž bychom si to uvědomovali. Zároveň budujeme dobré jméno své firmy, značky nebo obchodu zcela přirozenou cestou.

4 komentáře u „Přidejte se k marketingu“

 1. Evik napsal:

  Bohuž tohle není pro mě, na tohle nemám.

 2. babicka11 napsal:

  Toto jde také mimo mě, žádný podnikatelský záměr nemám.

 3. matylda napsal:

  Já už pro Linketii něco napsala. 🙂

 4. Rojak napsal:

  Děkuji opět nabídka spíše pro podnikatele,aby si vytvořili reklamu na své nabídky a yutuberem také nejsem, takže nic takového nepotřebuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *