Každý z nás se někdy ocitl v situaci, kdy se postavil před zrcadlo a nabyl přesvědčení, že bude potřeba změna.

Najít efektivní dietní program, samozřejmě za účelem rychle zhubnout. Jenomže ne každá dieta je správná a bez takzvaného jojo efektu.

Otázkou je, kdo se má v takovém množství dietních rad vyznat a co je skutečně účinné

Přitom najíst se do sytosti, nepřibrat a ještě zhubnout, je sen skutečně mnohých a věčných pokušitelů různých diet. Bohužel mnohdy se po ukončení dostaví ještě nějaká kila navíc, o která samozřejmě nikdo nestojí. V tomto bodu to mnozí vzdávají, ačkoliv řešení je na dosah ruky.

Dieta, která se přizpůsobí vašim individuálním potřebám

Hladovění nefunguje, to je dávno prokázáno.  Spolu s kily se ztrácí i svalová hmota a také metabolismus se zpomaluje, což není dobře. A nemluvě o sestavě jídelníčku, který nám vůbec nebude chutnat, u toho se dlouho nevydrží.

Naprosto ideální je konzumace zdravých a plnohodnotných jídel, která budou nejen chutná a zasytí, ale zároveň budou svým složeným odpovídat přesně našim požadavkům. To zní skutečně skvěle, ale jak začít, co si uvařit, co je vhodné a nevhodné? Možná bude lepší se pro začátek nechat tak trochu rozmazlit a obrátit se na někoho, kdo má se sestavou zdravých a méně kalorických jídel zkušenosti.

Poslední dobou na trhu sklízí úspěch krabičková dieta

Krabičková dieta vyžaduje samozřejmě nějaká pravidla. Nejsou složitá, ale v podstatě zásadní. Díky tomu, že jsme rozdílní, tak také potřebujeme vytvořit úplně jiné podmínky pro naše stravování.

Jiné potřeby bude mít žena a jiné muž, úplně jiný energetický příjem i výdej bude u lidí, kteří mají sedavé zaměstnání nebo těžce pracují. A to nemluvě o věku. Pak by stálo za úvahu si nechat sestavit jídelníček na míru, podle skutečných a aktuálních údajů.

Všechno má své pro a proti

Jídelníček je jedna věc, ale čas na přípravu je druhá a bohužel ne každý má chuť stát v kuchyni a připravovat si pokrmy podle různých sestav.

Zde by mohla pomoci krabičková dieta Praha, kde si podle požadavků a potřeby můžeme objednat již hotové jídlo, připravené rovnou ke konzumaci. Podle domluvy si pak hotové krabičky s jídlem můžeme vyzvednout na odběrném místě nebo si je nechat dovézt domů, kdy je po Praze dovoz zdarma. Investice do pěti jídel denně sestavených přesně na míru se vyplatí, vždyť je zároveň investicí do našeho zdraví.

4 komentáře u „Hubnout se dá i bez drastických diet“

 1. Evik napsal:

  Ja jsem třeba omezila sadke a večerni požírání u televize. Do toho nějaký pohyb a šlo to.

 2. Rojak napsal:

  Krabičkovým dietám nevěřím, je to jen tahání peněz z lidí. Můj názor je, že když člověk chce a má vůli, jde vše.

 3. babicka11 napsal:

  Krabičková dieta je moc pěkná věc, obzvlášť pro ty, co na to mají. Např. 329 Kč+200 Kč příplatek denně x 5 dní v týdnu = 2645 Kč. Jistě, všude to nemusí být tak finančně náročné, ale i 1800 Kč za pět dní se mi zdá docela dost. Jedna osoba z příbuzenstva si to objednala a ještě si pro to každý den 10 km jezdila….. děkuji, nechci. Jíst tak, aby byl příjem jídla menší, než výdej (pohyb). Jen odbouráním pečiva, sladkostí a tučného se dá docílit snížení váhy.

 4. pskrob napsal:

  žádná dieta nefunguje – hlavní je pravidelná strava a pohyb

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *