Vedoucí pracovníci ve většině firem každodenně řeší nejrůznější požadavky zaměstnanců, problémy související s dovolenou, pracovními povinnostmi, úrazy, či způsobenými škodami. Běžná pracovněprávní problematika skutečně není jednoduchá a úspěšný manažer často potřebuje radu nebo konzultaci s odborníkem na pracovní právo.

Požádejte o pomoc advokáta

Pokud hledáte někoho, kdo vám s řešením vzniklých situací v pracovněprávních vztazích pomůže a máte v plánu napsat do vyhledávače klíčové slovo advokát pracovní právo Praha, můžete se obrátit přímo na pražskou Advokátní kancelář BOROVEC LEGAL. Tato právní firma má s oborem pracovního práva dlouholeté zkušenosti a pomůže vám s vyřešením všech situací, které ve vztahu zaměstnavatel – zaměstnanec mohou nastat.

S advokátní kanceláří BOROVEC LEGAL, kterou vede úspěšný advokát pracovní právo David Borovec, můžete konzultovat jakýkoli problém týkající se pracovního práva, od povinností zaměstnanců a vedoucích pracovníků, vznik a skončení pracovního poměru, řešení porušení pracovních povinností, neuspokojivých pracovních výsledků, vytýkacích dopisů, odpovědnost zaměstnavatele a zaměstnanců, až po krácení a proplácení dovolené.

S čím vším vám advokát na pracovní právo pomůže

Kromě konzultací zajistí advokátní kancelář BOROVEC LEGAL i zpracování kompletní pracovněprávní dokumentace, včetně vyhotovení pracovních smluv, mzdových výměrů nebo jiných důležitých dokumentů ve znění podle platného zákoníku práce. Pomůže vám s řešením pracovních úrazů a následným odškodňováním zaměstnanců, i s propouštěním nadbytečných zaměstnanců, tak abyste se vyhnuli případným sporům o neplatnost výpovědi. Pokud váš problém zašel příliš daleko a hrozí vám soudní spor, advokátní kancelář BOROVEC LEGAL vás bude zastupovat a zajistí, že právo bude vždy na vaší straně.

2 komentáře u „Konzultujte svá rozhodnutí s odborníkem na pracovní právo“

  1. Rojak napsal:

    V této době velice ožehavé téma a každá rada dobrá.

  2. babicka11 napsal:

    Naštěstí jsem nikdy nepotřebovala žádnou pracovní právní radu, na šéfy jsem měla štěstí. Museli jsme třeba taky hlásit plánovaný termín dovolené, ale kdo to v lednu věděl, jak to vyjde …., vždycky jsme se ale všichni domluvili. Nebyly problémy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *