Každý zde vidí co hledá


Rubriky

Nové komentáře

babicka11
Ať má každý svatbu kde chce, já bych svatbu v...
lgku990
Jeřáby nejsou moje parketa, ale moc dobře si pamatuji, jak...
babicka11
Co jeřáb unese a jak co přemisťuje je pro mě...
Rojak
Tak tohle je pro mne tabu, já mám závratě, když...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Štítky

Nové články

Vedoucí pracovníci ve většině firem každodenně řeší nejrůznější požadavky zaměstnanců, problémy související s dovolenou, pracovními povinnostmi, úrazy, či způsobenými škodami. Běžná pracovněprávní problematika skutečně není jednoduchá a úspěšný manažer často potřebuje radu nebo konzultaci s odborníkem na pracovní právo.

Požádejte o pomoc advokáta

Pokud hledáte někoho, kdo vám s řešením vzniklých situací v pracovněprávních vztazích pomůže a máte v plánu napsat do vyhledávače klíčové slovo advokát pracovní právo Praha, můžete se obrátit přímo na pražskou Advokátní kancelář BOROVEC LEGAL. Tato právní firma má s oborem pracovního práva dlouholeté zkušenosti a pomůže vám s vyřešením všech situací, které ve vztahu zaměstnavatel – zaměstnanec mohou nastat.

S advokátní kanceláří BOROVEC LEGAL, kterou vede úspěšný advokát pracovní právo David Borovec, můžete konzultovat jakýkoli problém týkající se pracovního práva, od povinností zaměstnanců a vedoucích pracovníků, vznik a skončení pracovního poměru, řešení porušení pracovních povinností, neuspokojivých pracovních výsledků, vytýkacích dopisů, odpovědnost zaměstnavatele a zaměstnanců, až po krácení a proplácení dovolené.

S čím vším vám advokát na pracovní právo pomůže

Kromě konzultací zajistí advokátní kancelář BOROVEC LEGAL i zpracování kompletní pracovněprávní dokumentace, včetně vyhotovení pracovních smluv, mzdových výměrů nebo jiných důležitých dokumentů ve znění podle platného zákoníku práce. Pomůže vám s řešením pracovních úrazů a následným odškodňováním zaměstnanců, i s propouštěním nadbytečných zaměstnanců, tak abyste se vyhnuli případným sporům o neplatnost výpovědi. Pokud váš problém zašel příliš daleko a hrozí vám soudní spor, advokátní kancelář BOROVEC LEGAL vás bude zastupovat a zajistí, že právo bude vždy na vaší straně.

2 komentáře na „Konzultujte svá rozhodnutí s odborníkem na pracovní právo“

  1. Rojak napsal:

    V této době velice ožehavé téma a každá rada dobrá.

  2. babicka11 napsal:

    Naštěstí jsem nikdy nepotřebovala žádnou pracovní právní radu, na šéfy jsem měla štěstí. Museli jsme třeba taky hlásit plánovaný termín dovolené, ale kdo to v lednu věděl, jak to vyjde …., vždycky jsme se ale všichni domluvili. Nebyly problémy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *