Asi se vás to netýká, ale já ten problém mám. Hodiny nemám.

Minulý týden se malovalo v pracovně. Hodiny jsem měl pěkné s autíčkem. Prostě klasické dospělácké hodiny, které jsem dostal od dcery-:).

Původní záměr byl vymalovat štětkou a něco válečkem

Pečlivě jsem odnosil všechno příslušenství k pc, rozmontoval stůl a odnesl židle. Hodiny, obrázky a ostatní, co bylo na stěně jsem dal bokem na kontejner.

Nic složitého, jen aby bylo po ruce, až budu dávat zpět na místo.Úspěšně jsem vymaloval, nanosil zpět všechny věci a začal věšet obrázky
Nakonec hodiny, když jsem skončil, divil jsem se, že je stejně hodin, jako když jsem začal malovat. Problém. kde je chyba?
Baterky v pořádku, nic rozbitého, nesedl jsem na ně. Pro jistotu jsem s nimi ještě zaštěrchal a zvuk, který z hodin vyšel byl dostatečný. Asi odešel strojek hodin.

nástěnné hodinyTak kouknu , kde koupit jiný nástěnný hodiny.

Půjdu s dobou, koupím moderní kousek, který vydrží.

Na e-shopu jsem si vybral tyto nalepovací nástěnné hodiny.

Vypadají pěkně, moderní desing, ale hlavně se mě líbila možnost vložit fotky do 3 – 6 – 9 – 12 číselníku.

Určitě se mě bude na hodiny líp dívat, když uvidím příjemnou tvář, nebo fotku z výletu

Vybral jsem si je na e-shopu hodinářství.cz.

Pokud řešíte podobný problém, nebo chcete někomu udělat radost, mrkněte sami.

Co říkáte, nejsou ty nástěnný hodiny pěkná vychytávka?

28 komentářů u „Kolik je hodin? Nevím, nemám hodiny“

 1. eMisa napsal:

  Já myslím, že dnes už vůbec není problém, když v nějaké domácnosti hodiny nejsou, protože čas stejně většina z nás zjišťuje převážně na mobilním telefonu, případně na počítači nebo nebo televizi

  1. eMisa napsal:

   Samozřejmě hodiny jako takové mají svoje kouzlo, tím spíš takové, které si můžete ještě vylepšit rodinnými fotkami 🙂

 2. VancurovaH napsal:

  Tyhle hodiny ted mají snad všude. Jsou super.

 3. veruska napsal:

  Nám se hodiny rozbily, tak teď máme modernější, aby ladily ke kuchyňské lince.

 4. kvetinka5 napsal:

  Myslím si, ze v každé domácnosti by měli hodiny být

 5. Jana Sebestova napsal:

  podobné hodiny už mám vybrané.

 6. matylda napsal:

  V každé domácnosti nějaké hodiny musí být, samotný mobil nestačí. Mne zaujaly projekční hodiny , zajímavé

 7. devilscat napsal:

  hmmmm, stránky jsem navštívila a našla krásné hodiny na zeď, které si pořídím 🙂

 8. Radost napsal:

  Mám nádherné bicí hodiny – pendlovky po babičce ze 30.let, jsou stále funkční. Nicméně bijí co půl hodiny, a to v paneláku brzy začne někomu vadit. Tak se na ně jen díváme a bijí jen výjimečně. Bez hodin si život vůbec nedovedu představit. Jedině že bych se chtěla nudit a to opravdu nechci.

 9. Petulavpk napsal:

  mám ve svém pokojíku také starší hodiny, ale teď jsme tam museli ubytovat naše miláčky, co přijeli na návštěvu. Tak si jdu pro něco do pracovny a koukám venku na chodbě leží hodiny. Tak se ptám, ty jo, vy jste sundali hodiny, jo??? No prý je rušily. Tak to jsem zvědavá, jestli v sobotu půjdou nebo taky budu kupovat jiný 😀 😀

 10. papadopulos napsal:

  já hodinky nenosím a ani doma hodiny nemám. Když potřebuji vědět kolik je hodin kouknu se na mobil

 11. pavlina69 napsal:

  zatím máme v každé místnosti funkční hodiny,ale tyhle se mi líbí.Je to také pěkný dárek tak pouvažuji,děkuji za pěkný tip

 12. blaju napsal:

  Hodiny vypadají moc pěkně, také máme památeční hodiny po rodičích i prarodičích, ale teď řešíme hodiny do obýváku, ty památeční se tam nehodí, chtěla bych něco nenapadného a nic jsem zatím takového nenašla.

 13. bobalka napsal:

  Také se mi líbí takové ty starší typy, na modernu já nejsem, máme hodiny v obýváku, takové ty hrající, ale manžel vybral baterky, protože mu hraní každou hodinu prostě vadilo. Tak jenom jdou, jsou asi 40 let staré a pořád jdou přesně. Já, když chci vědět čas kouknu na mobil, i kdybych měla hodiny přímo před očima, asi úchylka :D.

 14. jmckvak napsal:

  vypadají zajímavě.. od kamaráda máme krásné fotky synátora, tak bych si je tam dokázala představit.. ale bydlíme zatím u našich, tam jsou ne úplně staré, ale obyčejné.. časem.. 🙂 mi zatím stačí mobil, na ruce nějak nevydržím nic mít..

 15. babka napsal:

  V obýváku máme poděděné hodiny po mé babičce a za nic bych je nevyměnila. Jsou krásné, funkční a je to hlavně připomínka na babičku. A v kuchyni mám zase hodiny, co mívali manželovo rodiče – takže taky připomínkové. Já bych si ty moderní asi nekoupila, moc se mi nelíbí ale jak se říká – někdo rád holky, jiný zase vdolky.

 16. babicka11 napsal:

  Hodiny s fotkami vnučky jsme dostali, visí v obýváku, druhé moderní jsem vyhrála a ukazují i vlhkost v bytě a počasí venku, ty máme v kuchyni. Hodinky nosím digitální a je fakt, že častěji se kouknu na mobil kolik je hodin, to už je zvyk 🙂 a mám v pokoji i digitální budík, kde je i podsvícený čas ….to kouknu v noci, když se vzbudím a hned vidím, kolik je …

 17. coolnet napsal:

  ty moderní jsou fakt síla,asi sem umělecký barbar 😀
  nicméně ty staré bych nevyhazoval,ale jen nechal vyměnit strojek. U nás je este hodinář ze staré školy a denně fronta,všem oživuje staré klasiky a za pár kaček. A mužu říct že je to fakt klasa.
  Kdoví estli řemeslo nevymře.
  Tož každý at si vybere: “modernu nebo klasiku”

 18. Rojak napsal:

  Hodiny to je stroj, který už má svou historii. Ať už to byly sluneční, přesípací, nebo v pozdější době mechanické. Tento druh hodin a ty co je umí složit, nebo opravit jsem vždy obdivoval. Seřídit je tak, aby fungovaly přesně na sekundu. V moderní době mě ale digitální hodiny už ale tolik neřekly. Vždy jsem musel mít na ruce hodinky. Bez nich bych si fungování koloběhu celého dne neuměl představit. A v této uhoněné době je to už úplně nemyslitelné.

 19. MadameBijou napsal:

  Takové bych brala taky. Třeba je pořídím časem jako dárek. Díky za tip.

 20. vita1980 napsal:

  hodiny jsou určitě dobrou ozdobou místnosti, já osobně bych ale před moderními dával přednost nějakým starším (např. pendlovkám).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *