Až se 2. října rozběhnou volby do krajských zastupitelstev, tak půjde o šanci politických stran, jak se dostat do vedení některého ze 13 krajů. Zároveň to ale bude i příležitost pro sázkaře, kteří si už nyní mohou vsadit na to, jak dopadnou v pořadí šesté volby do krajů v české historii.

Sázet už se dá téměř na všechno

Sázkové kanceláře už dávno nevypisují jen kurzy na sportovní zápasy. V dnešní době už si můžete vsadit i na to, kolik bude venku zrovna stupňů, ale často se kromě sportu sází na politiku. A to jak domácí tak i světovou. Třeba sázková kancelář Tipsport už vypsala kurzy nejen na blížící se krajské volby, ale vsadit si můžete i na prezidentské volby v USA, na uznání nezávislosti Katalánska nebo na to, zda Boris Johnson vydrží v premiérském křesle Velké Británie.

Tipsport vypsal pro následující volby sázkové příležitosti týkající se všech 13 krajů a ukazuje se tak, že sázky na volby jsou podobně jako online výherní automaty stále populárnější. Konkrétně můžete zkusit odhadnout, zda v daném kraji uspěje hnutí ANO. Bookmakeři Andreji Babišovi a jeho hnutí věří, protože hned v 11 ze 13 krajů ANO favorizují. Jen ve Středočeském a Libereckém kraji předpovídají, že uspěje někdo jiný.

Problémy ANO v Libereckém kraji

Nejvyšší kurz na vás čeká při sázce na to, že ANO nevyhraje v Moravskoslezském a Ústeckém kraji. Obě tyto možnosti jsou ohodnoceny kurzem 10,32, zatímco jeho výhra je považována za tutovku a je na ni kurz 1,01. Nejtěžší to podle bookmakerů bude mít ANO v již zmiňovaném Libereckém kraji, kde je na jeho úspěch vypsán kurz 4,18. Právě v Libereckém kraji utrpělo ANO v minulých krajských volbách jednu z mála porážek. O to ale byla výraznější. Ztráta hnutí ANO na Starosty pro Liberecký kraj totiž činila 15 % a bude tak zajímavé sledovat, jestli se v tomto ohledu za čtyři roky něco změnilo.

Ať už volby do krajských zastupitelstev dopadnou jakkoliv, tak opět půjde o sledovanou událost. Už kvůli samotné podstatě voleb, tedy kdo vyhraje, zároveň z důvodu toho, jak volby ovlivní opatření v souvislosti s koronavirem, ale i kvůli tomu, jak z tohoto souboje vyjdou na jedné straně sázkové kanceláře a na té druhé sázkaři.

18+| Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jeden komentář u “Kdo vyhraje krajské volby? Sázkové kanceláře mají jasno”

  1. Rojak napsal:

    Sázkové kanceláře už se musí snažit všude, aby získávali zisk, když je teď ta situace s coronavirem taková, že omezuje úplně vše, i aktivitu ve sportu a tak si hledají tipy na kurzové sázení všude, kde se dá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *