V dnešní době je přímo nutnost umět pracovat na počítači a ovládat základní programy. Většina zaměstnavatelů požaduje, abychom se v tomto elektronickém světě dobře orientovali. Zároveň je velkou výhodou umět se pohybovat v programech, které nám samozřejmě ušetří svým způsobem práci a čas. Tím pro změnu snadno získáme o určitých věcech rychlý přehled. Velmi užitečným pomocníkem je Microsoft Excel, který skutečně dokáže divy a zázraky. Má velký potenciál, ale ten je třeba nejprve odhalit. Zkrátka, když se seznámíme s jeho širokou nabídkou, tak nebudeme litovat. V excelu se totiž dají tvořit všechny podstatné věci, dokonce nikdo nepotřebuje ani kalkulačku nebo jiný nástroj.

Práce v Excelu není složitá

Je pravdou, že když vůbec nemáme tušení, jak s programem zacházet, tak je to na pohled jen pár kostiček, do kterých se dá něco zapisovat. Jenomže ve skutečnosti se zde dají tvořit různé záznamy, grafy, výpočty, porovnání, sklady, používat různé funkce a vytvářet hodnotné tabulky. Když víme co kam zapsat, tak pouhým kliknutím na správnou ikonku budeme znát jasný výsledek. Práce v Excelu není složitá, ale je třeba se naučit v něm pracovat. Výhodou dnešní doby je, že nemusíme dojíždět do vzdálených škol a trápit se ve školních lavicích. Učit se můžeme z pohodlí svého domova nebo zkrátka odkudkoliv.  

Online kurz excel nás totiž vše podstatné naučí. Výhodou je, že si dobu na učení můžeme určit podle svého volného času. A navíc videozáznamy jsou naprosto přehledné a dobře zpracované zkušeným lektorem. Díky tomu se dá snadněji pochopit výuková látka.

Online kurz excelu

Online kurz excelu má další výhody

Pokud není určeno jinak, tak se kdykoliv i po skončení kurzu můžeme bez problémů vrátit k lekcím a procvičit si tak oblasti, které se moc často v běžném zaměstnání nepoužívají. Další výhodou je, že si můžeme zakoupit online kurz pro úplné začátečníky nebo podle potřeby pouze pro pokročilé. Kdo v excelu nikdy nepracoval, tak by měl pouvažovat o trochu jiné možnosti.

Přihlásit se na mega kurz excelu bude daleko výhodnější.

Především je zde ucelená a kompletní látka. Tento kurz má neomezený přístup a po ukončení online kurzu, dostane každý absolvent certifikát. Naučit se novým a praktickým věcem není nijak složité. Díky online kurzům si práci v excelu zamiluje snad každý.

4 komentáře u „Každý se může stát odborníkem na Excel“

 1. matylda napsal:

  Něco už umím, ale pořád v něčem tápu. Škoda, moc bych potřeboa umět toho víc 🙂

 2. lgku990 napsal:

  V dnešní době je počítač či notebook, dá se říci, samozřejmost, jak pro práci anebo zábavu, je to výborná věc, ale člověk u toho defacto vůbec nevnímá čas a pak jen říká, to už je tolik hodin a to co jsem měl dnes původně v plánu, jsem nestihl, ten počítač, to je takový žrout času.

 3. babicka11 napsal:

  Jednoho dne nám v práci dovezli počítače, nikdo na nich nic neuměl, až na dva kluky, kteří potom nedělali pomalu nic jiného, než za každým chodili a ukazovali, co a jak. No, a když jsme to jakž takž uměli, poslali nás na školení. To už ale bylo skoro zbytečné, neboť jsme uměli už hodně. Dnes bych si už nedovedla představit nemít doma počítač. Máme dokonce dva, manžel má svůj a já taky. Prý by čekal dlouho, než bych ho k tomu pustila :-). Neumím pochopitelně všechno, ale co potřebuji, najdu si.

 4. rojak napsal:

  V práci s počítačem nepracuji a v běžném životě nic takového nepotřebuji. Stačí mi ten základ, co jsem na počítači pochytal jako laik.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *