Hledáte ideální místo pro teambuilding, dovolenou nebo třeba svatbu? Nemusíte jezdit do zahraničí ani vymýšlet krkolomný plán, který nebude nikomu příliš vyhovovat. Zaměřte se na jižní Moravu a její kouzla. Spojte firemní akci s degustací vína, svatbu vám naplánujeme od A do Z v jednom prostoru. Prožijte vaši dovolenou v krásné vinařské oblasti s domácím občerstvením a s cyklostezkami všude kolem. Nemusíte se o nic starat, stačí jen přijet a užít si krásně strávený čas s přáteli, rodinou nebo s kolegy.

Teambuilding s grácií

Asi těžko byste hledali nevděčnější úkol než najít správnou aktivitu pro firemní akce. Není totiž jednoduché trefit se do gusta všech kolegů a složitě plánovat místo konání, občerstvení, zábavu, případně i ubytování – to vydá docela dost energie. Vzít hosty na jižní Moravu do sklípku, k dobrému jídlu a zajímavé turistice – to už je jiná. Vše se dá zařídit pár kliknutími na internetu a máte po starostech. V ceně je navíc veškerý komfort a servis, co byste mohli při akci potřebovat.

Svatební den v klidu a na jednom místě

Kdo plánoval svatbu, ví, jaké šílenství okolo toho panuje. Musíte zařídit asi tak milion věcí.  Hlavně zajistit, aby všichni hosté měli kde bydlet, co jíst a kromě svatebního obřadu také kde a jak se bavit. Svatba na jižní Moravě je ideálním kompromisem pro všechny požadavky. Pronajměte si celý areál jen pro sebe a vaše svatebčany. Zajistíme pro vás pohoštění a na zbytku se domluvíte. K dispozici je i sklep, pro svatební hostinu. Jako součást svatebního dne lze zařídit degustaci místních vín.

 Svatba na jižní Moravě

Ideální místo pro každou příležitost

Plánujete už letní dovolenou a soustředíte se na Českou republiku? I po vás může být jižní Morava. Cyklostezky, víno, dobré jídlo a krajina. Co víc si přát? Ať už jde o jakoukoliv příležitost, jižní Morava to jistí. Zkuste si zadat do vyhledávače „svatba jižní Morava“ nebo se rovnou podívejte na Vinarskydumnafare.cz.

5 komentářů u „Jižní Morava představuje to nejlepší pro každou příležitost“

 1. Evik napsal:

  Na Moravě je opravdu krásně to můžu jenom potvrdit.

 2. pskrob napsal:

  Jižní Moravu mám rád, je tam slunce a víno

 3. Rojak napsal:

  Víno na Jižní Moravě je výborné a výlet do vinného sklípku, nebo na burčákové slavnosti podnikáme každým rokem i bez svatby.?

 4. babicka11 napsal:

  Ani nevím proč, ale víno mi zrovna moc nechutná, ještě tak někdy nějaký přípitek šampaňského a když alkohol, tak trochu rumu do Coly 😀
  nebo Cider – což není ani víno, ani pivo, ale jablečný mošt s trochou alkoholu, přidám sodovku a mátu a vychlazený nemá chybu 😀

 5. matylda napsal:

  No, vdávat se už nemíním, ale na dobré víno se na Jižní Moravu vyplatí zajet si vždycky 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *