Jedinečné dárky potěší muže i ženy. Co vybrat pro své blízké?

Není nic lepšího, než darovat někomu unikátní dar. Výraz ve tváři obdarovaného vám řekne během jediné vteřiny, jestli jste se trefili. Vybírat můžete z mnoha dárků a mnoho z nich také můžete vyrobit sami doma. A některé z nich dokonce můžete vyrobit a potom si stejným způsobem přivydělávat další peníze pro sebe.

Dárky pro muže

Jídlo, pití, poukazy na zážitkovou jízdu nebo adrenalinový zážitek je jen pár věcí, které můžete darovat blízkému muži. To ale není všechno. Originalita je klíčová. Připravte si nádherný motiv. Různé řezací plotry vám nabídnou přesně to, co potřebujete. Můžete klidně použít společnou fotografii, vtipný obrázek nebo něco, co je spojené s jeho koníčkem.

 

Jakmile budete mít připravený motiv, můžete postoupit dál. Moderní 3D termolis vám ho pomůže dostat na hrnek, hodiny, talíř, kryt na mobil a mnoho dalšího. Jestli si nejste úplně jistí, co by váš muž chtěl, připravte mu poukaz na nějaký zajímavý druh produktů nebo služeb. Stejně tak mu můžete darovat masáž nebo společně vyrazit na víkendový pobyt.

Potěšení pro ženy

Každého jako první napadne parfém, kosmetika nebo šperky. Ano, to samozřejmě pořídit můžete. Nebude to ale nic originálního. Místo toho zapojte fantazii a zkuste něco jiného. Pro ženy jsou nejlepší poukazy, protože většina z nich si chce vybrat vlastní dárek. Stejně jako u mužů, můžete zvolit domácí poukazy na domácí práce nebo masáže. Ženy si zamilují také:

  • kurzy a workshopy,
  • fotografie,
  • wellness pobyty (glamping),
  • romantická večeře.

Budete se divit, ale nejlepší dárek pro ženu je většinou ten, který si vybere sama. Zkuste se jen trefit do oblasti, která se jí bude nejvíce líbit, např. jídlo, odpočinek, masáže apod. Poukaz zajistí, že si vybere konkrétní variantu podle sebe a nakonec s dárkem bude naprosto spokojená. Ale i v tomto případě můžete darovat jedinečný hrnek, kryt na mobil nebo krásné hodiny.

Zdroj náhledové fotografie: Red Stock / Shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *