Jarní sluníčko pošimralo nejen louky, zahrady, ale vlastně i naši duši. Najednou se v nás objevila touha se hezky obléct a přivítat jaro tak, jak se má. Zkrátka dát prostor barvám.

Pokud se budeme procházet po městě a nahlížet do výloh, tak nás vždycky upoutají figuríny, které jsou poměrně vkusně nastrojené. Je pravdou, že mnohdy by nás nenapadla taková kombinace sladit dohromady. Například khaki a koňakovou barvu bychom spíš spojovali s outdoorovým oblečením a ani ve snu by nás nenapadlo, že když khaki odstín doplníme koňakově hnědou, vytvoříme velmi luxusní a stylovou kombinaci. Pokud ji doladíme vhodnou kabelkou, slunečními brýlemi, nemáme se skutečně za co stydět.

Spojení, které bylo donedávna tabu

Červená s růžovou se dnes řadí k nejstylovější kombinaci. Zde neuděláme chybu ani s tlumenými tóny, ani se zářivými barvami. Vhodnou kombinací střevíčků, šperků a kabelky pouze podtrhneme ženskou jemnost a krásu. Namíchat lze i bledě modrý pastelový odstín se žlutou barvou. Spojení chladnějšího tónu s teplejším vytvoří originální a luxusně vypadající model. Možností je skutečně mnoho.

Proč běhat po obchodech, když je máme hezky pod jednou střechou

Dětská moda v MODIOPoslední dobou se nejvíce nakupuje na internetu. Navíc jsme zvyklí, pokud nám čas dovolí, ceny nebo produkty srovnávat na různých srovnávačích a podle toho se poté obrátit na vybraný obchod.
Nyní tu máme novinku, která nejen, že ušetří čas srovnáváním cen, ale produkty rovnou představí na modelech.

Pod jednou střechou máme k dispozici oblečení pro všechny generace jak do společnosti, tak se sportovní tématikou. Mimochodem stranou nejsou ani doplňky, včetně dámských i pánských šperků.

Dětská móda je rovněž v nabídce.

Výbava pro běžce

Jaro láká zkrátka ven do přírody. Cyklistika, turistika, běh nebo procházky na sebe nenechají dlouho čekat. Nicméně rozhodně bychom neměli podceňovat kvalitní obuv. Na každý sport jsou vhodné jiné boty, proto nikdy neuděláme chybu, když jich budeme mít trochu v zásobě. Samozřejmě bez vhodného oblečení by to nikdy nešlo. V nabídce je dostatek triček, tepláků, legín, mikin, pánské sportovní svetry, zkrátka na co si jen vzpomeneme. Navíc se můžeme inspirovat podle módních trendů.

Neváhejte a navštivte MODIO

Zde naleznete vše na jednom místě, tudíž pěkně přehledně pod jednou střechou. Čeká na vás elegantní, sportovní, dětská, pánská nebo dámská móda. Pokud preferujete svoji oblíbenou značku, nevadí, na MODIO ji můžete nalézt a navíc se zajímavou slevou, což se vždycky vyplatí.

3 komentáře u „Je čas odložit nudné zimní odstíny a pořádně rozsvítit svůj šatník“

  1. veruska napsal:

    Já si na značkové oblečení také nepotrpím. Co se mi líbí, to si koupím. Na léto mám ráda zářivé barvy. Obzvlášť žlutou. Růžovou nenosím a nikdy jsem nenosila.

  2. Rojak napsal:

    Já si na nějaké značkové oblečení a boty nepotrpím. Jsou předražené a někdy jsou levnější lepší než ty značkové.

  3. babicka11 napsal:

    Mám ráda značku Tommyho Hilfigera, a i když moc nikam nechodím, pořídila jsem si od něho kabelku i peněženku. Je to trochu víc v cenové relaci, kterou jsem si dřív nemohla dovolit. Tak jsem si jednou udělala radost. 🙂 Na oblečení pro sebe příliš moc barev nepoužívám, mám raději spíš “usedlé” barvy, béžovou, šedou, tmavě modrou. Nepořídila bych si nic červeného, zeleného. Pro děti je veliký výběr všeho oblečení barevného a nyní hlavně “běží” měnící se trička, což je opravdu moc hezké.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *