Holky uvítaly jaro prvním výletem do ZOO, jedna v Praze, druhá v Plzni, tak jsem něco napsala a posílám pár fotek. :-) babicka11.

 

Je tu jaro a svěží vzduch a slunce nás láká ven, lepší počasí a tudíž doba na výlety do přírody, a ne jen do uzavřených herniček pro děti.

Zrovna tak se rozhodli i naši s dětmi. Nikolka jezdí do ZOO dávno, hlavně do Prahy, tam mají dokonce permanentky všichni na celý rok, ale i do jiných zoologických zahrad. Konečně se ale zachtělo jet do ZOO i Terezce, která to dosud nevyhledávala a raději má v oblibě vlaky a nádraží, tak s rodiči jezdila na výlety hlavně vlakem, auto si užije denně do školky.

Vypravili se v sobotu, kdy bylo krásné počasí, slunce svítilo a bylo teplo.

Přesně tak jak oni, se tento den rozhodlo dalších 13 tisíc lidí! Plné parkoviště už dávalo najevo, že bude problém najít volné místo.
Nakonec to bylo fajn a rozhodně za čtyři hodiny neviděli všechno.
Hlavně byl zájem o žirafy, zebry, slony, papoušky.
Ještě že měli sebou svačinu v podobě housky se salámem, protože tak dlouhou frontu u občerstvení dlouho neviděli. Alespoň se nemuseli zdržovat stáním u stánku a mohli tím pádem vidět víc zvířátek.

Terezka se svezla i vláčkem, byl to pěkný výlet, Terezce se líbil, už i proto, že si mohla sama na mobil některá zvířata i vyfotit. Poslední dobou se jí focení dost zalíbilo a fotí pomalu každou kytičku ze všech stran.Cestou domů prý říkala, že se těší, až si lehne.

Všichni byli docela uchození a to neviděli zdaleka všechno. Proto si to opět brzy zopakují a vydají se jinou trasou.

Nikolka tentokrát zavítala s rodiči do ZOO v Plzni.
Je to tam zas trochu jiné, než v Praze, tak se musela vyfotit také se zvířaty, líbil se jí hlavně velbloud, opice a také Dinopark s velkými zvířaty.

Jeden komentář u “Jarní výlet do ZOO”

  1. Rojak napsal:

    Výlet do ZOO jsem měl vždy rád a naše děti také.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *