Slevy na internetu, které potěší

V dnešní době stále více nakupujme v různých e-shopech. Je to praktické, jelikož na výběr zboží je poměrně dost času. Nikde žádné fronty, nikdo do nás nervózně nestrká košíkem a dokonce ani nemusíme sledovat čas strávený při prohlížení zboží.

Přirozeně to má i další výhody

Nemusíme trápit s tím, že zboží musíme z košíčku přemístit do auta a dopravit domů. Zde nám jednoduše zásilku přiveze nějaká přepravní služba. Je pravdou, že to má i úskalí a tuto službu si musíme zaplatit. Ovšem, když na to půjdeme ještě chytřeji, tak ani to nemusí být podmínkou. Postačí si vybrat zboží tak, aby byla doprava zdarma nebo použít slevový kupon, který zajistí, že zaplatíme pouze za produkty.

Slevové kupony jsou pro každého

Není potřeba být členem nějakého klubu, být registrovaný či další jiné podmínky. Snad jen jedinou podmínkou je vybrat si slevový kupon takový, který bude přiřazený k našemu internetovému obchodu. V jiném totiž tyto slevy skutečně platit nebudou. A vzhledem k tomu, že se to nemusí vztahovat pouze na dopravu, tak lze najít i výhodné ceny různých jiných nabídek. Je škoda jich poté nevyužít, když tato možnost se zde nabízí.

Jak tyto slevy fungují?

V první řadě je dobré si nalézt odpovídající slevový portál s kupony, která přirozeně tyto slevové kupony nabízí. Také si zkontrolovat příslušné datum, abychom celou radostí nepřehlédli, že je sleva dávno pryč. Po celkovém nákupu se objeví údaje o dopravě a platbě a zde je šance pro nás.

Pokud známe správný kód, můžeme se těšit ze slevy, která se vždycky hodí. Kombinaci čísel i písmen zapíšeme do příslušné kolonky, která je určena pro tento slevový kupon a o nic víc není potřeba se starat. Systém si vše přepočte sám a sleva je naše.

Přesně tak jednoduše to funguje a buďme upřímní, každá ušetřená korunka se hodí. Poté se dá i přes internet nakupovat velmi výhodně a mnohdy i úsporněji, než v kamenném obchodě.

Na portálu Bonipo slevové kupony najdete, některé v akci s výraznou slevou.

3 komentáře u „Jak ušetřit při nákupu na internetu“

 1. lgku990 napsal:

  Taky když nakupuji, tak používám slevové kódy, ale převážně používám cashback.

 2. babicka11 napsal:

  Do emailu mi chodí slevové kódy na různé zboží, většinou je použiji hlavně před Vánoci, jako spíš oblečení a hračky pro děti, či na různé dekorace. Oblečení nebo boty takhle nekupuji, každá firma má jiné velikosti, už se mi stalo, že velikost nevyhovovala a zboží jsem vracela…..

 3. Rojak napsal:

  Na internetu nakupuji, ale oblečení a boty ne.
  Jak si něco nevyzkouším a nemám to v ruce, tak tento sortiment po internetu nekupuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *