Podnikáte? A svého právníka už máte? Nikdy totiž nevíte, kdy jej budete potřebovat. A v okamžiku, kdy jde tzv. do tuhého, bývá na hledání advokáta pozdě. Bez právních služeb se však neobejdete i při řadě běžných obchodních úkonů.

Byznys v mnoha ohledech bývá nekompromisní. Na současné podnikatele zkrátka čeká mnoho výzev. Neobejdou se bez kvalitních smluv, souhlasů s používáním cookies, speciální kategorií pak je GDPR (souhlas se zpracováním osobních údajů). Většinou všechno odsouhlasíme, podepíšeme a odklikneme. Mnohdy ani nevíme, co podepisujeme. A to je samozřejmě chyba.

Buďte připraveni na jakýkoliv spor

V právním světě často jde o slovíčka. A o právní výklad daného problému, který se dříve či později vyskytne. Do sporu se podnikatel může dostat s obchodními partnery, zaměstnanci, úřady, dodavateli i zákazníky. Mít po boku dobrého právníka je pak více než luxus nezbytností. Zkrátka se bez něj neobejdete.

Kompletní servis pro podnikatele

Kompletní servis nejenom pro podnikatele nabízí například renomované advokátní kancelář JUDr. Zdeňka Kryštofa Koschina (na internetu hledejte pod odkazem advokát Praha) se specializací na řadu právních odvětví, ať již se jedná o právo trestní, ústavní, obchodní, občanské, správní, daňové, stavební, rodinné i občanské.

Zastoupení v jakémkoliv sporu

Kancelář je připravena zastoupit vás téměř při jakémkoliv sporu. Spolupracuje totiž s renomovanými advokáty napříč právními specializacemi. Součástí služeb jsou i správa daní a účetnictví, zpracování mezd a personální agendy.

Komplexní právní péče

Je to právě šíře zaměření, která advokátní kancelář JUDr. Zdeňka Kryštofa Koschina staví před konkurenci. Jednoduše specifikujete svůj problém, a okamžitě budete delegování k příslušnému specialistovi, který se vám začne věnovat. Kancelář je zkrátka připravena postarat se o své klienty komplexně. Více informací hledejte pod odkazem advokátní kancelář Praha.

3 komentáře u „Jak sehnat dobrého právníka? Poradíme vám“

  1. lgku990 napsal:

    Já jsem také nikdy právníka nepotřeboval a doufám, že potřebovat nebudu, samozřejmě, že se může stát cokoliv.

  2. Rojak napsal:

    Díky bohu, že jsem ještě žádného právníka nepotřeboval a snad nikdy potřebovat nebudu.

  3. babicka11 napsal:

    Nepodnikám a doufám, že nikdy advokáta potřebovat nebudu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *