Život není jen o plnění každodenních povinností, je také o rozkoši, lásce a milování. Sex sám o sobě je velmi široký pojem, nicméně by neměl nikdy zevšednět nebo snad úplně vymizet. Je pravdou, že za dob našich babiček to bylo téma, o kterém se zase až tak nemluvilo. Dnešní doba je v tomto směru velmi otevřená a nakloněná k různým praktikám. Žádná nuda se v milování konat nebude.

Žijeme skutečně ve skvělé době

Díky tomu lze prožívat sexuální hrátky naplno. Pro milující páry není nic zakázáno, hlavní je, že jim to přináší bohaté zkušenosti.  Erotické pomůcky jim pomáhají dojít až na vrchol blaha. Tu božskou slast si může vychutnat kdokoliv z nás, stačí navštívit sexshop ruzovyslon.cz, a rázem máte chuť vyzkoušet několik vymakaných pomocníků. Bez větší diskuze, mají nádherný design a ty schopnosti, to je cesta do ráje. Navíc vás totiž dovedou přesně tam, kam potřebujete, a některým to netrvá ani dlouhou dobu. Jdou za svým cílem, spolehlivě a naprosto bezpečně. Vibrátor rozhodně nebude překážet partnerovi, spíš naopak, bude jeho prodlouženou rukou, a když náhodou se zpozdí na večírku, bude bezpečnou náhradou, na kterou rozhodně nemusí žárlit.

Intenzivní kamarád a rychlý milenec

Moderní technologie prostupuje do erotických pomůcek. Čím lepší a dokonalejší hračka, tím je samozřejmě žádanější. Mezi ně budou patřit ty, co umí něco navíc, než jen vibrovat. Komfort poskytne vibrátor, který pulzuje, má rotační pohyby, nebo se dokonce dá ovládat na dálku. Některý vlastní navíc cílený výběžek. Ovšem ten stojí za vyzkoušení. Je totiž zaměřený na G bod. Jeho silné vibrace a pulzní programy, ty pak skutečně dělají divy, a to jak uvnitř, tak navenek. Klitoris se dožaduje dalších doteků a orgasmus přichází v plné síle a ne jednou.

Na tohle milence ani ruce nepotřebujete

Cenová relace je o trochu vyšší, ale na druhou stranu to není žádný šukací stroj. Po zavedení se nemusí držet, protože neklouže ven a svým výkonem je hodně blízko živému muži. Po zapnutí ihned pulzuje, což se podobá přírazům. Samozřejmě sex ve dvou rozhodně nenahradí, ale může podpořit vzrušení a několikrát po sobě vynést až na vrchol blaha.

Nepodceňujte tichého společníka

Ačkoliv se to nezdá, vibrátor může přinést obohacení v sexuálním životě i mužům. Jemné vibrace žena využije na erotické masáže. Stačí jemně přejíždět v okolí penisu, varlat, zajíždět na citlivá místa, která povedou ke ztopoření údu a touze právě teď splynout. I takový tichý společník okoření sexuální hrátky a probudí ve vás takového dravce, o kterém jste ani neměli potuchy, že ve vás sídlí. Některé praktiky můžete vyzkoušet podle zkušeností uživatelů, kteří je rádi doporučí například na Facebooku. Zde vám rozhodně neuniknou žádné novinky a můžete tak mile překvapit svého partnera něčím novým.

Další pomocníci

Na trhu existuje mnoho erotických hraček, které zpestří nejednu polohu a probudí ve vás city a touhu jít ještě dál. Internetový obchod Růžový slon je plný nabídek a možností, jak jít až za hranice rozkoše. Jen byste neměli ve své objednávce zapomenout na lubrikační gely, protože nebudete chtít s milováním přestat. Vaše touha po novém a novém orgasmu bude jen intenzivnější. Nikdy jste si nebyli s vaším partnerem blíže jako nyní.

3 komentáře u „Jak se ubránit postupnému ochlazení vztahu“

  1. Rojak napsal:

    Děkuji, ale tyhle hračičky jsou opravdu jenom pro ty co chtějí zkoušet pořád něco nového.

  2. veruska napsal:

    Kruciš, že bych to dědkovi koupila? Nemusel by se tolik namáhat! Chi,chi,chi.

  3. babicka11 napsal:

    Kdysi jsme v práci koupili jednu erotickou pomůcku kolegyni k jejímu výročí. Kupodivu se bavili spíš chlapi a jen jedné se to moc nelíbilo. Asi proto, že byla ještě ve 41 letech ještě svobodná a prý po muži netoužila….. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *