Jak se připravit na zimní „open air“?

Podzim co nevidět předá nadvládu zimě, se kterou se pojí mnoho společenských akcí. Adventními trhy počínaje, po vánoční punče a silvestrovské oslavy konče. Ke všem akcím, odsouzeným zdánlivě k chladnému počasí, mrazu a sněhovým srážkám, je příhodné zajistit alespoň provizorní zázemí, kde se mohou lidé zastavit, posadit, občerstvit, odpočinout či ohřát se.

Vytápěné stany

Ne, tohle skutečně není utopie, ale naprosto reálný požadavek, který má i v prosinci své efektivní řešení.

Půjčovna party stanů v Praze má se zimními termíny jen ty nejlepší zkušenosti. Party nůžkový stan chrání před nepřízní počasí a může se provizorně i vytápět hřejivými lampami i pomocí přímotopů.

Zastřešená pódia

Základní stanová konstrukce má velikost 3×3 metry a je možno ji propojovat s dalšími přístřešky a poskytnout tak azyl pro mnoho lidí. K dispozici je rovněž trubkový stan, který je možné použít jako společenskou místnost, kuchyni, jídelnu, sklad materiálu, stánek, nebo například jako zastřešení venkovního pódia.

Nosná konstrukce je vyrobena z ocelových trubek a materiál plachty trubkového party stanu je z PVC.

Provizorní sezení

Tím však starost o hosty a diváky nekončí. Ideálním řešením vnitřního prostoru je vybavit ho pivními sety, které dokážou zajistit místo k sezení až pro 300 lidí.

Pronajmout pivní set přitom není nikterak složité. Rozkladatelné soupravy z pevného materiálu, ve složení stůl a dvě lavice, zaručí pohodlné usazení pro šest až osm osob. Stabilní sezení vyřeší veškeré trable se zasedacím pořádkem a hosté za něj budou vděční.

Každý správný hostitel a pořadatel by měl vědět, že není nic otravnějšího, než hladový, na kosti prokřehlý a k smrti unavený návštěvník. Vyvarovat se této neblahé zkušenosti je přitom tak jednoduché.

Objednání party stanů a pivních setů skrze půjčovnu se vždy vyplatí.

3 komentáře u „Jak se připravit na zimní „open air“?“

  1. lgku990 napsal:

    Tyto tzv. párty stany jsou ideální pro takové to využití, už jsem takových stanů hodně viděl při různých akcí a jsou velice praktické.

  2. Rojak napsal:

    Hodně využívané stany na akce a trhy pro krátkodobé využití

  3. babicka11 napsal:

    Myslím, že toto využijí hlavně mladí lidé, je to dobrý nápad. Venku už to normálně na sezení není, je dost chladno….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *