Jsou situace, kdy budete velmi populární.

Například když všichni kolem vás paří a vy sedíte nad skleničkou džusu a tiše doufáte, že už konečně budete moct odvézt celou tu bandu domů. Jenže zatímco vy si už osmý džus nedáte, kámoši si další pivo/víno/panáka dají klidně. Začít je vydírat se moc nevyplácí, s počtem vypitých skleniček obvykle ego roste do nebe a na vyhrůžky tak budou kamarádi reagovat přesně naopak, než vy potřebujete.

Nepomůže ani snaha vzbudit v nich lítost – apelování na kluky s tím, že vy zítra musíte vstávat, u nich probudí maximálně záchvat chechotu. Prostě to musíte vydržet a doufat, že zatím neudělají moc ostudy. Ještě horší varianta je zkoušet kluky ukecat přes jejich přítelkyně, alkohol je nejlepší palivo každého macha, takže „na to co chtějí ženský“ budou z vysoka kašlat. Drobná rada, pokud to nejsou skutečně páry, slečny nevozte, pokud si nechcete zadělat na průšvih. Kamarádova holka je prostě kamarádova, i když se jí vy třeba dneska budete zdát o dost přitažlivější než ten její. Věřte mi, ta nocovka fakt nestojí za ztrátu důvěry vašeho vlastního kámoše.

Přetrpěli jste to a konečně táhnete potácející se kamarády k autu. Když se někdy díváte na nějakou komedii, kde se někdo snaží dva opilce dostat do auta, je to sranda, ale v reálu je to spíš horor. Jednoho opřete o dveře a než odemknete, druhý upadne. Při nacpávání do auta se zdá, že máte dvě chobotnice, pořád někde překáží něčí ruka nebo noha.

Základ je usadit je tak, aby nemohli dělat pitomosti, a tiše doufat, že nebudou zvracet. Mumlání na téma „je mi fakt blbě“ nepodceňujte, pokud nechcete uklízet celé auto a ještě dlouho si to připomínat při každém otevření dveří vlastního vozítka opravdu odporným zápachem. Otevřená okýnka jsou velmi dobré preventivní opatření nejen na opilecký odér.

Vysazení neznamená jen otevření dveří auta, nejspíš budete muset nejdřív jednoho a potom druhého dovléct až ke vchodu do jejich bytu a pro jistotu jim i odemknout.  Ale jestli budou spát na botníku nebo ve vaně, to už nechte na nich. Vaše role taxikáře právě skončila. Jen si musíte připravit několik vtipných historek na téma, jak byli chlapci včera zábavní společníci, a máte vyhráno. Ještě nemít právě teď chuť dát si znova ten pitomý džus.

7 komentářů u „Jak odvézt domů kamarády pod parou a nepřijít o nervy“

 1. pskrob napsal:

  tak tohle se mi naštěstí nestává

 2. Evik napsal:

  I když momentalně nemůžu pít tak koukat na ostatní jak se opijeji. Znam lepší zábavu.

 3. veruska napsal:

  Taxikáře jsem pro takovou bandu dělala, ale naštěstí se to obešlo bez průšvihu. Ale bylo to jednou a “naposled!!!”

 4. Rojak napsal:

  Tak tohle nedělám ze zásady, protože neexistuje protivnější a nebezpečnější člověk než přiopilý člověk a hlavně v autě.

 5. polivkovamaruska napsal:

  Můj muž by měl smůlu, jelikož již pár let nesedám za volant ze zdravotních důvodů.

 6. matylda napsal:

  Taxikářku jsem nedávno dělala poprvé. Naštěstí jsem měla ohleduplné a střídmé pasažéry,možná proto, že to nebyli kluci, ale samé dámy v letech 🙂

 7. babicka11 napsal:

  Tak naštěstí se mi tohle nestalo, naši moc nepijí a od doby, do mají holky a je nějaká oslava, tak nejvýš dva panáky a dost. Pak je jejich polovičky vystřídají u volantu :-). Osobně mám nejraději koktejly a muž si dá radši nějaké to pivo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *