Od přírody jsem celkem stydlín a až do nedávna bych se sebe neřekl, že vůbec dokážu využít erotické masáže v Praze. Něžné pohlaví se mi líbí, ale moje zkušenosti s ním by se daly spočítat na prstech jedné ruky a ještě by jich část zbyla. Jsem vyloženě typ na dlouhodobé vztahy. Dva jsem měl, trvaly tři a čtyři roky a mezi tím i krátkou půlroční epizodu. Samozřejmě nechybělo to správné erotické poznávání.

Zažiju ještě někdy tak nádhernou romantiku?

Vůbec nejkrásnější bylo s mojí první láskou. Bylo nám sladkých šestnáct, když jsme vzájemně pronikali do tajů svého těla. Nezávazně a s objevitelskou lehkostí. Vychutnávali jsme si každý kousek kůže, měli prostě vzájemně ze sebe radost. Nešlo nám vlastně ještě o sex, spíš jenom o výpravu, co se našim tělům líbí, o vzájemné dotyky. Spíše o jakousi masáž, objevování erotogenních zón a toho, co nám dělá dobře. Moc se mi to líbilo. Samozřejmě pak přišla spousta setkání, kdy už to bylo to pravé milování se vším všudy. Ale já, ač profesí ajťák, mám v sobě kousek romantiky. Zůstal ve mně ten hřejivý a hezký pocit z té první zkušenosti, která se asi už nikdy nevrátí. Nebo že by ano?

Dokážu kočírovat své vášně?

 

Když mi u pivka dal Petr tip na to, kde vyzkoušet erotické masáže, strčil jsem papírek s poznámkami do kapsy. „Uvidíme,“ říkal jsem si v duchu. „Ale pozor. Tady v žádném případě nejde o sex. Jsou to čistě masáže, které udělají tvému neopečovávanému tělu dobře. Budeš se cítit příjemně, nádherně, jako v rajských výšinách. Ale kdybys masérku požádal o sex, tak je konec. Musíš si uvědomit, že je to profesionálka, která tě dokonale namasíruje, ale to je všechno. Nemá to soukromý přesah, i kdys ho nakrásně chtěl. To si musíš uvědomit. Jestli ti to vadí, raději to nezkoušej,“ vysvětloval mi Petr. Přikyvoval jsem. Chápal jsem, o co jde. A věřil jsem si, že dokážu své vášně kočírovat. Základní informaci, co to vlastně je erotická masáž, najdete zde.

Trochu jsem se zalekl vlastní odvahy

Přesto jsem papírek docela dlouho nosil v kapse a tak trochu váhal. Zvládnu to? Kdyby ne musel bych se za sebe stydět. Ale ženu jsem neměl docela dlouho. Ale zvládnu, jsem přece chlap, a tak se dokážu ovládnout. Jednoho dne jsem se rozhodl. Zavolal jsem. Na druhé straně drátu vzala telefon žena, podle hlasu mladá. Chvíli jsme mluvili o tom, co bych chtěl, co bych si představoval. Pak jsem si domluvil termín návštěvy. Když mi nabídla hned zítřejší, byl jsem docela rád. Kdybych se objednal třeba za týden nebo ještě déle, bylo by to horší. Sám jsem se totiž trochu zalekl své odvahy. Ale do dalšího dne mi ještě vydržela.

Vychutnávám si vlastní tělo

Zazvonil jsem a ocitl se opravdu jako v ráji. Krásné uklidňující prostředí už v recepci salonu. Po chvíli jsme se domluvili a já se v předpokoji svlékl. Pak už se mi začala věnovat masérka, kterou jsem si vybral. Samozřejmě to byla dospělá dáma, v minulosti se některé „podnikatelky“ pokusily zaměstnávat při erotických masážích i nezletilé, což je nezákonné, jak se dočtete v tomto článku. Tlumené světlo, svíčky, jemná vůně, hebké lůžko. Cítil jsem, jak starosti odplouvají pryč. Stres byl něco naprosto vzdáleného. Bylo mi fajn. Vnímal jsem, jak se dívka věnuje celému mému tělu. Nezanedbala vůbec nic. Objevoval jsem sám pro sebe i ty nejtajnější zákoutí svého těla. „Vždyť jsem vlastně docela pěkný chlap,“ napadlo mne zničehonic během masáže, aniž by v tom byla známka narcismu. Plul jsem jakoby na obláčku, a když jsem doplul, masérka mne ručně přivedla k vyvrcholení. Bylo to krásné, ale já jsem si překvapivě užíval svého prožitku a vůbec nepocítil chuť ji svést.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *