V současné době není vůbec jednoduché najít spřízněnou duši, která by byla vašim nejlepším kamarádem, milujícím manželem a věrným milencem. Po několika neúspěšných vztazích jsem se rozhodla, že si založím profil na seznamce, protože mi připadalo, že ve svém okolí nemám muže, jenž by mě chápal, věnoval mi svůj čas a chtěl se mnou založit rodinu.

Vytvořila jsem si profil na portálu Yellobar, což je online seznamka pro vážný vztah. Procházela jsem si uživatele. Přestože se říká, že vzhled ve vztahu není důležitý, ruku na srdce, není to až tak pravda. Jestliže vás druhá strana ničím neosloví a nepřitahuje, jen těžko na takovém základu postavíte plnohodnotný vztah.

Slovák? Proč ne…

Psala jsem si s několika muži, kteří mi vyhovovali svým popisem i zálibami. Co si však budeme povídat, jakmile jsem si začala psát se Slovákem, bylo rozhodnuto. Pro české ženy je slovenština doslova afrodiziakum, ale daný muž mě nezaujal pouze svou národností. Po několikatýdenním psaní jsme si dali schůzku ve Zlíně, zrovna se konala akce Czech Barum Rally Zlín, na které jsme se sešli. Vykládali jsme si dlouhé hodiny, z noční rychlostní zkoušky jsme se přesunuli do baru, kde jsme si dokázali vykládat až do čtvrté ranní hodiny, ani nám nepřišlo, že je tolik hodin. V ten večer mě vůbec nenapadlo, že jednou řeknu tomuto muži ano u oltáře.

Slovo dalo slovo…

Potom jsme se pravidelně scházeli, většinou tak jednou až dvakrát do týdne, protože oba jsme intenzivně pracovali, a tak jsme na sebe neměli příliš času. Po pár schůzkách se mě zeptal, zda bych se stala jeho dívkou a já jsem samozřejmě souhlasila, protože jsem neviděla jediný důvod, proč takovou nabídku odmítnout. Zamilovala jsem se.

Půl roku nato jsme se sestěhovali k sobě, abychom zkusili společné soužití. O půl roku později jsem na těhotenském testu našla dvě čárky – a ejhle, rovnou dvojčata. A před pár měsíci jsme vedle sebe stáli u oltáře, abychom si řekli ano. Jsme spolu už čtyři a půl roku a neměnila bych. Nikdy bych však ani neřekla, že si pravou lásku najdu přes online seznamku.

5 komentářů u „Jak jsem přes online seznamku potkala svého manžela…“

 1. radek napsal:

  jsu jeden z nich 😀

 2. Evik napsal:

  Znám pár lidi, kteří se takto seznámili a jsou spolu.

 3. coolnet napsal:

  Gratuluji….uz sem xx let na ruzny “seznamkach” a fakt mazec 🙂

  Za me nejlepsi nekoho oslovit “venku” nez na siti.

 4. Rojak napsal:

  Já svou druhou manželku poznal také přes inzerát v Avízu.

 5. babicka11 napsal:

  Je to vždycky taková sázka do loterie 🙂 ať už se seznámíte přes seznamku, nebo jinak. Nikdy člověk neví jak to dopadne a nikdy toho člověka nepoznáte dobře, i když spolu budete chodit tři měsíce, nebo dva roky. Proč je asi tolik rozchodů a rozvodů, že? Lidi jsou zamilovaní, vezmou se a pak to nemusí vyjít. Chce to hodně tolerance z každé strany. Proč se potom ti lidé nenávidí, a že je jich hodně. Nejlepší věta dětí byla: ty jsi si vzala tatínka a já “cizího” člověka 😀 Přeji všem, aby to vyšlo hned napoprvé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *