Hry jako z Las Vegas

Pokud se chcete vrátit do doby svého mládí, kdy ještě vládly světu herní automaty v samoobslužných automatech, nebo malé “kapesní” hry Tetris nebo Super Mario Bros, pak nezoufejte, je to možné i dnes. Sice to asi nebude takové, jaké si to pamatujete, ale mnoho z těchto her je dnes možné najít i v online prostoru. Ať už je to legendární Pacman, ovocné výherní automaty nebo karetní hry. Pokud nevíte, kde začít, tak vám například web merkurxtip může dodat četná doporučení vyzkoušená přímo členy redakce. 

Nabídka her

V online prostoru je dnes možné si zahrát doopravdy cokoliv, na co si jen vzpomenete. Ať už jsou to ovocné pákové automaty, poker nebo ruleta. A nemusí se jednat jen o základní verze těchto her, ale dnes již jich najdeme desítky, možná i stovky různých variací. Od výherních automatů na témata dinosaurů, divokých zvířat, koloniálních dobyvatelů nebo animovaných postaviček. To samé platí i o karetních hrách. Kromě klasického pokeru je možné si dnes online zahrát také draw poker, stud poker (pětikaretní či sedmikartový stud) nebo tzv. společný poker (Texas hold ’em, Omaha hold ’em). Mimo to existují i jiné karetní a další hry – například Baccarat, Blackjack, Keno, Uno, Solitaire, Pig, Black Petter, Zvěřinec nebo Poslední muž v pevnosti. Mimo to existují ještě unikátní hry jako Jigsaw, Mahjong. Možné a zábavní je také sázení, a to ať už na reálné zápasy, tak e-sporty. Pokud tedy dostanete chuť si něco z toho zahrát, jistě v širokém online světě existuje místečko, kde tuto možnost získáte. 

Možnosti hraní

Dnes již bývá samozřejmostí, že je možné většinu her hrát nejen v desktopové aplikaci, jako tomu bývalo dříve, ale také online nebo na svém mobilním telefonu, případně tabletu. Prozkoumejte tedy více poskytovatelů, abyste našli toho, který bude vyhovovat vašim potřebám. Pro ty, kdo dojíždějí, nebo si chtějí jen hraním ukrátit dlouhou chvíli při čekání ve frontě, může být totiž mobilní varianta mnohem lákavější, než počítačový desktop. Naopak, velká obrazovka a ostrý zvuk dodá hernímu zážitku zcela jiný rozměr, takže pro někoho bude počítač s velkým monitorem a gamepadem nenahraditelný. 

Závěrem

Pokud si tedy chcete dopřát vzrušení z napínavé atmosféry klasických her a nikdy nekončící dobrodružství při jejich hraní, proč se rovnou nevypravit do Las Vegas? Že je to nemožné? Letenky dnes pořídíte za babku a navíc, můžete trénovat na svém mobilu už cestou tam. Tak na co ještě čekáte? Vydejte se vzhůru do Ameriky! 

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *