Léčivé houby mají svoji léčivou tradici již více, než 4 000 let

Mnoha tisíci lety prověřená houba reishi je v tradiční čínské medicíně považována za tu nejdůležitější.

Hlavně je ceněná díky obsahu celé řady biologicky aktivních látek prospěšných pro naše zdraví. V Asii si ji dokonce cení více, než samotného ženšenu.

Houba je považována za nesmrtelnou neboli božskou. Jedná se o nádhernou houbu s lesklým povrchem a díky tomu ji můžeme znát i pod českým názvem lesklokorka lesklá.

Reishi je její nejznámější název, ale původem je to japonské označení houby. V Číně je pak známá pod jménem Ling Zhi.

Královský výrobek – 100% REISHI BIO

Jedná se o doplněk stravy v Bio kvalitě.

Houba je vypěstována za velmi přísných podmínek, že skutečně splňuje vše pro Bio označení. Je to ideální volba, pokud potřebujete podpořit vaši obranyschopnost a zároveň kardiovaskulární systém. Nebudeme si nalhávat to, že zima je právě obdobím, kdy nutně potřebujeme posílit obě dvě zmíněné věci.

Získat silnou imunitu i srdíčko nebylo nikdy jednodušší

Když přišel čas sklizně, tak houba prošla lyofilizací, což znamená sušením mrazem. Díky tomu v ní zůstaly uchovány všechny zdraví prospěšné a bioaktivní látky. Mezi takové řadíme známé betaglukany.

REISHI BIO je vhodný pro celiaky, vegetariány nebo vegany

Produkt 100% REISHI BIO je vhodný pro celiaky, vegetariány nebo vegany. Bio kvalita umožňuje kapsle podávat i dětem, ale pouze starším 3 let.

Za výrobou této kvalitní a léčivé síly stojí ryze česká firma Terezia Company.

Základem jsou vždy kvalitní suroviny, které jsou pouze od prověřených dodavatelů a také prochází několika laboratorními testy. Některé druhy hub si vyloženě sama firma pěstuje. Díky tomu jsou zachovány všechny léčivé účinky.

Výrobky z houby reishi jsou na dosah ruky

Produkty společnosti Terezia Company se dají zakoupit v kamenných lékárnách u nás i na Slovensku. Vše potřebné seženete v kamenné prodejně na Praze 4, kde můžete získat veškeré informace o produktech nebo si nechat doporučit vhodný doplněk stravy případně sirup pro malé děti. Samozřejmě stranou nezůstává ani nákup z pohodlí svého domova.

E-shop Terezia nabízí bohatý výběr přírodních produktů a doplňků stravy

Vyzkoušejte slevový program Terezia , získáte 10% slevu na nákup přírodních produktů .

Více se o doplňcích stravy od českého výrobce Terezia Company ze zdraví prospěšných hub a rostlin, můžete dozvědět e-shopu Terezia.
28 let působnosti na trhu, získané certifikáty a odhodlání pomoci lidem hovoří za všechno.

Díky jejich vlastní certifikované výrobě a ověřenému původu surovin, si můžete vybudovat silný imunitní systém a snadněji bojovat proti zákeřným chorobám. To se rozhodně vyplatí, proto neváhejte a využijte nabízené možnosti na podporu zdravého těla.

Pokud vás problematika léčení různých nemocí zajímá, další přírodní produkty z léčivých hub najdete na magazínu Zdravý blog.cz

4 komentáře u „Léčivá síla přírody posiluje imunitu, zejména houba reishi má skvělé účinky a bojuje proti nemocem“

 1. pskrob napsal:

  Souhlasím s Rojakem

 2. babicka11 napsal:

  Houba reishi má určitě něco do sebe, a když doma není, pomáhá mi hlavně česnek. Jak proti zánětu, tak na nachlazení.

 3. Rojak napsal:

  Teď zrovna jsem proležel 4 dny v posteli s horečkou a to jsem bral vitamíny a prostředky na posílení imunity a stejně to nepomohlo, takže už takovým reklamám a prostředkům vůbec přestávám věřit. Myslím, že vše okolo toho jsou jen a jen bláboly a hrabání peněz.

 4. lgku990 napsal:

  Tak toto určitě není pro mě, já jsem nikdy nebyl a nebudu, aspoň doufám, vegetarián ani vegan a lepek mi taky nevadí. Já jsem vždycky měl, mám a budu mít rád maso.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *