Podlehněte kouzlu grilování a vybavte svou domácnost novým grilem. Líbí se vám grily na plyn, elektrické nebo na dřevěné uhlí? Je jen na vás, jaký způsob vytápění si pod gril zvolíte. Pokud však uvažujete o investici do většího zahradního grilu, tak pohodlný plyn je tou správnou volbou. Vyhnete se složitému roztápění a zároveň grilování nebude tak drahé jako na elektrice.

Grily na plyn Weber jsou sázkou na jistotu

Značka Weber má trhu dlouholetou tradici. Její sortiment na českém trhu nabízí například obchod zahradni-grily-praha.cz, který disponuje více než desítkami kvalitních produktů. Protože většinu grilů zde mají skladem, jsou schopni objednávku téměř okamžitě expedovat na vaši adresu. Ať už si chcete koupit gril na jaro nebo k Vánocům, máme jistotu, že vám bude doručen včas.

U každého grilu si navíc můžete přečíst vyčerpávající informace a naleznete zde i přesné parametry a odpovídající fotografie. Takže si ho bez problémů vyberete i tak, když ho na vlastní oči před koupí neuvidíte.

Grilování na plynu má spoustu výhod

Grilování na plynovém grilu se pojí s mnoha přednostmi. Plynové grily jsou dnes poměrně dostupné a na terasu či do pergoly si může takový gril dát úplně každý. Musíte mu pouze zajistit přívod plynu, bez toho nebude fungovat. Pokud tedy o grilu na plyn na svou terasu uvažujete například již při stavbě domu, měli byste s tím seznámit svého projektanta.

Všechny grily na plyn jsou dále bezúdržbové. Musíte je samozřejmě čistit od grilovaných pokrmů, o jinou údržbu se však už nestaráte. Provoz grilu je levný a regulace teploty je velmi plynulá. Na grilu tak vše dokonale propečete a stoprocentně si užijete večer se svou rodinou a s přáteli.

Prohlédněte si také nejnovější modely elektrických grilů značky Weber.

Kompletní sortiment na vás čeká na zahradni-grily-praha.cz.

19 komentářů u „Grily na plyn se hodí na terasu i do pergoly“

 1. vita1980 napsal:

  preferuji gril na dřevěné uhlí, vždy se vše povedlo k naprosté spokojenosti všech zúčastněných.

 2. polivkovamaruska napsal:

  Máme kamenný krb a v něm i kámen na kterém grilujeme. A je to výborné.

 3. devilscat napsal:

  my máme doma grilík na dřevěné uhlí… dělá se na něm dobře, ale nad ohněm z dřevěných polínek to nemá…

 4. Plazmic napsal:

  Malý grilík na uhlí je výborné zařízení a jsou z něho výborné dobroty:), je i dobře skladný:).

 5. Jana napsal:

  Ohniště jsme zrušili, místo toho pořídili malý grilík na uhlí.. No, bude to chtít lepší, moc nevydržel, asi jsme grilovali moc 😀 Do plynového se mi moc nechce.. Ale někde jsem zahlédla multi elektrické grily do kuchyně.. U nás doma by se tomu asi moc nedalo, ale takový grilovaný losos bez tuku je lahůdka velmi dietní.. A na zahradu.. Snad se nám podaří v dohledné době postavit pergolu a do ní bych nejradši kamenný krbík na dřevo.. A možná i s udírničkou 😛

  1. radek napsal:

   přípravy, plány a postup výstavby dokumentujte, bude z toho supr tip článek za 100 bodů 😀

   1. Jana napsal:

    no to bych ráda, ale to je na pár let :/ jedeme postupně podle důležitosti.. rekonstrukce domu, pak zahrada..

 6. veruska napsal:

  U nás se všechno dělá na ohništi. Maso na lávovém kameni a také naložené v alobalu a dané na kameny kolem ohně. A ty buřtíky nad ohněm, to nemá chybu.

 7. Evik napsal:

  My máme gril u rodiču a je na plyn. Dělá se na něm dobře. Ale špekáčky nad ohněm to neudělá =)

 8. babka napsal:

  Asi tu budu za “exota” ale gril nemáme a ani jsem nikdy z grilu nic nejedla. Jak píšu – jsem “exot”. 🙂 🙂

 9. Rojak napsal:

  Používáme jedině gril na dřevěné uhlí. To dodá oproti plynovým správnou chuť a vůni. Máme také Webra a jsme s ním nadmíru spokojeni.

 10. Kavon napsal:

  Používam klasický gril na drevené uhlie a som s ním veľmi spokojný.

 11. bobalka napsal:

  Možná se hodí, ale protože mi grilujeme jen na zahradě, tak dávám přednost spíše grilu na dřevěné uhlí nebo přímo ohništi, tak nějak lépe to voní, když je maso grilované na dřevu.

 12. vita1980 napsal:

  preferuji na dřevěné uhlí, je to takové hezčí a možná i nostalgičtější.

 13. matylda napsal:

  Jsem opožděná, grilovat neumím. Jednou jsem to zkoušela na grilu na dřevěné uhlí, pak jsem nakonec všechno strčila do el. horkovzdušné trouby, abych měla jistotu, že maso bude propečené podle mých požadavků 🙂

 14. lgku990 napsal:

  My na zahradě grilujeme na lávovém kameni, je to zdravější a chutnější.

  1. radek napsal:

   a kde jsou fotky z letní grilovačky? 😀

 15. Radost napsal:

  Gril používáme v létě na chalupě.Je to prima věc.Výběr je opravdu veliký.Grilujeme maso i zeleninu.Výborná je cuketa,když se dobře ochutí.
  Jako vánoční dárek bych ho nepreferovala, lepší je,a´t si uživatel vybere sám, co se mu hodí.

 16. babicka11 napsal:

  Gril na plyn nepotřebujeme, máme normální na dřevěné uhlí a ještě gril elektrický. Ten je také hned rozpálený a všechno se na něm brzy ugriluje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *